Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. salocha

    salocha Novi član

    Samo da se zahvalim na pomoći i da se pohvalim da sam se popravio sa jednom plejkom :).

    Uzeo sam Fifu 14 i oduševljen sam. Igrao sam je na PC na max postavkama na istom TV-u preko hdmi kabla i na PS4 je puno ljepša i fluidnija. Cjelokupnim iskustvom sam jako zadovoljan, samo još da Drive Club izađe. Naravno, poskidao sam sve što je džaba i danas treba da malo provjerim valjal štagod.

    Ko želi da me "doturi" kao prijatelja moj ID je "Salocha"
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Iduci update bi trebao biti sa dosta poboljsanja. Vec su najavili da ce povecati vrijeme koje se moze snimati igra sa 15min. pa vidjet cemo na koliko. Poboljsat ce editor koji je vec prisutan. Omogucit ce da se file sa snimljenim gameplayom moze snimit na USB.

    Znaci pristize dosta poboljsanja.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    inFamous: Second Son.

    Skinuo je danas, i odigrao jedno 2-3 sata. Igra izgleda odlicno. Svidjaju mi se novi abilities koje su uveli. Gameplay je interesantan. Veoma smooth kretanje.

    za sada visoka ocijena od mene 9/10.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Bas gledam gameplay, izgleda odlicno.
     
  7. levian86

    levian86 Aktivista

    inFamous: Second Son je odlican igram par dana kako je izasla vec 53% cini mi se poprilicno kratka. :(
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jeste kraca nego prijasnji dijelovi. Barem mi kazu prijatelji koji su blizu kraja, a koji su igrali prijasnje dijelove. Ali kad se uzme obje strane (dobar/los) da se odigraju, fino se moze naigrati. :) Ja sam samo igrao 3-4 sata od kako je izasla, pa nebi znao. Trenutno se zabavljam sa AC4, gledam da odradim sve SP trofeje, pa onda inFamous krenuti pokusati do Platinuma. :)
     
  9. levian86

    levian86 Aktivista

    Evo BF4 na rasprodaji USA 50% off :D
    Kontam isplatili se kupiti :D
     
  10. EmiRem

    EmiRem Novi član

    Rasprodaja je samo za ps3
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Tomb Raider je 30$ na Americkom PSN. Doduse bio je, ne znam je li i dalje.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prodajem svoju PS4, ako je ko zainteresovan. Cijena 700km. Polovna, kupljena (nova) u Americi i licno je ja donjeo u BiH. Full oprema osim kutije, jer nije bilo prakticno prititi je u tome. Radi savrseno od prvog dana. Uz to prodajem i AC4 za 65km, KZ4 za 55km.

    Sve skupa za 800KM.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Stavi to na pik za 850 i otići će k'o od šale.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislis druze? Mozda i stavim na pik. Et' ako ti imas koga da je zainteresovan da znas da prodajem. Mada meni nije pod moranje da je prodam. Ako ne stignem prodat, ponjet cu je sa sobom u Ameriku. Nije ni teska, za razliku od debelog PS3, kojeg sam prtio sa sobom tamo vamo. :D
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Presao sam inFamous: Second Son. Tacnije uzeo sam Platinum.

    Igra je super. Prekratka jeste, ali kad se odigraju i dobra i losa karma, pa se odrade sve side misije, skupi sve i jedan shard, nakupi se dosta odlicnog gameplay-a.

    Neon - Radiant Sweep, daleko mi najdraze za koristiti. Ovo je tako reci 'specijalni' potez. Kad je trebalo D.U.P. strong holds skrsiti, samo uletim u sredinu, aktiviram je, i to je to. Sve u krugu od 50-10 metara bude mrtvo. Ovo mislim na losoj karmi kad je koristis. :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Mogao si je prodati ta male pare :)
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Digitalna kopija je u pitanju. Uzeo je po pola sa prijateljem. Izaslo nas po 42km, sto nije lose u opste.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    I koliko te sati igranja izaslo ?
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislis koliko sam sati gameplay-a izvukao iz nje?

    Pa eto kupio sam je na release day, sto je 21 Mart. Zavrsio je jucer. Igrao sam je pomalo, nisam ono navalio pa da je prekucam sto prije. Pa rekao bi da sam iz nje izvukao negdje izmedju 30-50 sati igranja do sada. Ne mogu sad stvarno dati tacnu cifru, jer ne pratim to, ali je tu negdje izmedju. Moze se brze preci, ali meni brzina nije vazna. A imam jos neke stvari odraditi, kao sto su pre-order bonus misije, koje objasnjavaju sta je se dogadjalo izmedju inFamous 2 i inFamous Second Son. Pa imaju neke paper trail bonus misije isto tako. Njih su nam u patch-u ubacili. Za njih se treba nesto registrovati online, pa jos to nisam odradio. Kazu da i tu ima oko 5 sati gameplay-a. Za mene vjerovatno i vise. :D
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma masna cijena brate mili.