Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. levian86

    levian86 Aktivista

    To samo ja mogu xD
    Najgore PS+ mi traje jos do 28 januara :D
    Al hajd, desi se i to.
    Moguce da sam jos pod dojmom od jucerasnje 30 minutne potjere po shadow of mordor, kad juce nisam razbio tv i ps4 necu nikad :D
    Vise od 30 minuta sam ganjao warchiefa po svim mogucim mapama dok ga nisam dokrajcio xD
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    @levian86, hahahaha. I ja tu planiram uzet igru, ali sve nekako na nesto drugo pare odu. :D

    The Order:1886

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Valja uzeti uskoro PS4. Bloodborne, U4 i ovo, jedva cekam. A i PC mi se vec malo pati sa novijim igrama.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja kontam prodavati tamo u 5-6 mjesecu svoju Pleyku. Ako ne uzmes do tada... ;)
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja otkad uze PS4 i dade graficku burazu tacno se preporodio, manje dangubim, a kad gejmam vise vremena na 'seciji kraj zene' provodim :D Idu preporuke za PS4, ima se sta igrat, jos uzmes fifu da purnjamo i to je to :D
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma FIFA bundle odmah uzeti :D Koliko god me nervirala, jedina igra koju mogu svaki dan igrati citavu godinu, a da mi ne dosadi. Vidim na PIK-u ima 840KM, navodno i garancija godinu, cini se uredu.
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    donjapa koji ti je psn id?
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    simplyowning bice da je.

    Suppa, nebi volio da te plaho nerviram, steta tih gamepadova da ih lomis dok te budem 'punio' :D

    Samo dodaj drug, pa cimni kad si za igru, radije igrati s nekim one friendly sezone (malo mijenjati klubove, ne uvijek jedan - tako ja i drugovi inace igramo, malo mixamo) nego s drugima :)
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Druze, evo imas na www.gamestop.com, jednogodisnju PS+ pretplatu za 29.99$. Samo trenutno im stanice ne fercera nesto. Barem meni ne.

    [​IMG]
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Auuu gledat cu da ulovim, kakav deal.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sad tek obrati paznju druze sta pise ispod, kad sam krenuo uzet rodjaku: '20$ off na ps+, kada kupis novi joystick'. :( Crnjak ebiga.
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da vas pitam, da li kod vas radi PSN? Meni ne moze vec jedno 6 sati da se uloguje, odnosno ne radi PSN...
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    PSN ima problema, Xbox isto tako. EA vise down, nego sto nije.
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Vanderful, citam da dosta raje nemre maket'
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vec 2 dana je off i PSN i Live. Opet debilni Gusteri sa DDoS napadima.
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nadati se kakvoj kompenzaciji od strane PS-a, barem hefta PS+ na ovo sve.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Odmah da ti kažem da se ne nadaš previše.
     
  18. levian86

    levian86 Aktivista

    Jos uvijek nikao pristupit PSN log inu, stalno izbacuje :(
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja nisam na PSN ulazio ima 3-4 dana, ali raja mi veli da su oni skontalikako da se log in. Valjda moras manuelno podesit internet konekciju: U opcijama ti dodje MTU da stavis manual i tu stavis 1473.

    Valjda onda radi. Ja nemam blage fercera li kad se to odradi, ali reko da prenesem.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To je to o cemu su mi govorili:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017