Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kakvog bolan vremena, po 4-5 godina im treba da izbace nesto sto je manje-vise Prologue verzija sa 100-ak auta, a izgleda jedva malo bolje (i ne samo drvece nego sve) od GT4 na PS2.
    A ni gameplay ni zvuk ne idu naprijed. Od GT4 imas osjecaj da u studiju rade 3 covjeka koja portaju igru na noviju platformu.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sve je moguce.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobro izgleda novi God of War, ali volio bi da su ostavili staticnu kameru, nekako bolji pregled tokom combata.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja se sve nadam da je samo u onom levelu. Mada mi sad lici na RPG, da je vise open. Sve u svemu, 10/10 i GoW i citava prezentacija
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kamera užasna u novom God of Waru. Inače GoW i Crash Bandicoot remake-ovi su mi popravili konferenciju, ostalo meh. J***š više zombije u bilo kakvom obliku...
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Sem GoW nije bilo bas wow momenta, ja sam se bas nadao RDR remasteru ili najave RDR2. A i Kratos mi nije Kratos bez blades of hell, gameplay se sada cini dosta sporiji, imaju pauze od sekundu svaki put kada zamahne sjekirom. U prijasnjim igrama je Kratos mahao lancima pravo fluidno, bez ikakvih stanki.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Otkud znas da nece imati blades of hell?
    Taman danas uzeo GoW3 remastered na PS4. Naletio za 8$. Malo podsjecanja neskodi. :D

    Prezentacija je bila melem za gejmere. Nisu tusili bespotrebnom pricom. Jedna od boljih prezentacija odavno. Barem meni.

    Bdw. Skyrim remastered na PS4 stize, i odmah ce imati mod support. Yes, please and ty. Nikad nisam igrao Skyrim, jer mi se nije dalo handriti na PS3 sa tim, tako da ce ovo za mene biti perfektno.

    Ovaj holiday season ce biti brutalan.
     
  9. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    pozz, evo ne znam gdje bih pitao pa ovdje cu. naime vidio sam stranicu za cloud igranje: http://www.gamefly.com i sad izbaci igre za ps4, xbox one, ps3. i pise treba kontroler. i sad me zanima, da ako na toj stranici pise da su podrzani razni kontroleri: https://www.gamefly.com/#!/streaming/controllers , znaci li to da ja mogu mogu npr koristiti logitech kontroler za ps4 igru? pitam jer su originalni kontroleri za ps4 poskupi.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa sve zavisi na kojem uredjaju bi streamao. Vazno ti je da li taj uredjaj podrzava taj kontroler, a ne da li igra podrzava taj kontroler.

    Taj drugi link koji si postavio ti pokazuje na kojim uredjajima radi streaming, i koje kontrolere mozes koristiti za koji uredjaj.
     
  11. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ja sam mislio da te igre igram na kompjuteru. A ne na televizoru. A izgleda ne moze to bez televizora?

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gow predobro izgleda, meni je nova kamera super. Serijalu treba temeljna promjena, jos jedan gow sa boljom grafikom bi bio uzas.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Sony PlayStation 4 official thread

    Nisam koristio uslugu pa nebi sa sigurnoscu znao. Ali kako vidim moras imati jedan od ovih uredjaja da bi mogao stream, a pc tu ne vidim kao opciju: https://www.gamefly.com/#!/streaming/devices
     
  14. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Gledao sam to i nasao da prodaju neke male USB stick kompjutere za televiziju. E ne znam sad da kad bi takav jedan nabavio i umetnuo u TV da li bi postojala neka caka da taj TV sa tim USB compjuterom na foru Gamefly prepozna kao jedan od podrzanih uredjaja.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pretpostavljam samo uredjaji sa liste.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    pored PS Neo-a potvrdjen i PS4 Slim.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ih, ja sam mislio da ce ugurati jaci hardver u slim
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    vjerovatno ce bit dodan 4K Blue-Ray u slim.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

  20. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017