Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U zadnje vrijeme im je tehnička podrška odlična, mislim da će ti nakon nekoliko razmjenjenih mailova izaći u susret.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Support im je dobar. Barem sam ja imao dobro iskustvo 4-5 puta kad sam ih kontaktirao. Zadnji put prije mjesec kad sam uzeo novi PS4, a u kutiji dosao code za 25% off na iducu kupovinu na store-u, koji je vec bio istekao. Kontaktiram ih, objasnim situaciju, posaljem screen racuna gdje se vidi kad je kupovina PS4 odradjena, i kad je istekao kupon, i dadnu mi novi. :)
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    ev sta kazu na live chatu:

    According to the user agreement all sales are final; however, I will submit the refund for review. Your refund will be processed as a one-time Gesture of Goodwill back to your wallet. Your refund will be reviewed within 3-5 business days and you’ll receive an email once it’s been approved or denied.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jesu ti tivrali repa?

    Uncharted 4, je perverzija. Za sad sam odusevljen.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Nisu jos. A bas gledao veceras Uncharted let's play, ona prva misija je vrh, koje emocije na licima karaktera, kapa dole. Al moram prvo Witchera zavrsiti, oduzile mi se sve one side misije, al je igra perverzija.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BF4 Final Stand DLC je djaba na psn store-u.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    I za PC bi trebao biti.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Za sve je aktuelne platforme kao i do sada.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    More bit. Ja vidio na story pa reko da javim.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  12. Vedo

    Vedo Moderator



    Prikazani Nordschleife izgleda mnogo bolje u Assetto Corsi i RaceRoomu. Nadao sam se boljoj grafici.

    .
    http://www.eurogamer.net/articles/2016- ... rt-preview

    Ovo drvece desno je PS2 level grafika:

    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Polyphony je k***.
     
  14. Chem

    Chem Komšija

    Meni od gt2 nijedan se nije svidio i nisam ga mogao igrati vise od 10-tak sati(ukupno)...mozda i godine rade svoje :D
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma glupo je to porediti sa tvrdokornim simulacijama, ali od petice sve je nekako losije.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I to drvece lijevo je isto, samo iz drugog ugla se fino primijeti :D Katastrofa
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    A ja samo radi drveca i uzimam GT. Damn. Pre order canceled.

    Ovo me podsjeca kao kad je ono bf3 ili 4 izasao, pa neko kukao kako se moze proci kroz drva koja su 3 kilometra od bilo kojeg objektiva negdje na kraju mapa. :D

    Nije najbolje za sad. Imaju vremena da to poboljsaju.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni izgleda zastarjelo u svakom smislu
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    aha, jaje jajetu sa GT6. Steta, GT je Sonyjeva najprodavanija fransiza, GT6 je izasao prije par godina, imali su vala vremena da urade par staza i par auta da budu vrhnuski. Najbolji primjer je Kunos, sa 30 ljudi (i manje na pocetku) napravise remek dijelo sa Assetto Corsom.