Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Tradition is tradition :)

    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Sena, Esh, EL NINO CFC and 8 others like this.
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izasla Hell Let Loose beta na PS5. Izgleda fino, i ide smooth... dok server ne crkne i ne izbaci nas sve. Tako 10 partija za redom. Vele puno ljudi zainteresovano pa serveri ne mogu podnjet. Nadam se da ce ustelit sta vec trebaju pa da se normala proba.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Odlicna je to igra, poprilicno sirova. JA sam je šutao u beti i bilo je frustrirajucih bugova. A sad se plasim da je uzmem da se ne navucem.
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Inace mnogo bitno koliko ce biti teska staticna konzola.
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    pa bitno korisniku je ako ce staviti manji (i jeftiniji) cooler koji slabije hladi. Takodje sa logistickog stanovista je vazno jer Sony prodaje milione konzola pa laksa konzola znaci i usteda tokom distribucije proizvoda.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako su i te vise temp normalne, ne vidim kako je bitno.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Jedva su hladili RAM na launch konzoli, upitno je kako ce to sad izgledati sa manjih heatsinkom. Manji heatsink veca buka takodjer, pogotovo kad krenu izlaziti prave PS5 igre za godinu-dvije koje cijede konzolu do max.
     
    Last edited: Aug 29, 2021
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nikako mi nije jasno od svega odluče da štede na hlađenju. Na svakom PS-u hladnjak na limitu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koristim PS5 7 mjeseci, jos nisam cuo cooler kako treba. Sjedim na 2m od konzole kad igram i necujna je. Cak kad su bile i najvece vrucine i u sobi bi bilo prilicno vruce... cooler normala samo radio.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovo par sati sto se odigralo fun factor je veliki. Ja i jaran uletimo u random squad jucer, i svi u squadu koriste mikrofon. Komunikacija onda nas sest u squadu. Flenkali smo ih citavu partiju svi zajedno. Steta je sto je server crash taman kad smo dosli do zadnje zastave da zauzmemo. Igra definitino vrijedna paznje.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma i ja na 35 stepeni igrao, konzola se ne cuje uopste. Da nema svjetla ne bi znao da radi.
     
    Patton2410 likes this.
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Smeta li da konzola stoji odmah uz Logitech woofer? Radi magneta zvučnika.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Isto. A nema sta nisam igrao. Od BF5, do RDR2, Control sa svim particle effect, GoW, itd., i nikad ni da se cuje.
     
  15. bojler

    bojler Aktivista

    Pa zar konzola već ne radi na max kada npr. pokreće Dark Souls 5 na onaj quality mode sa 30fps?
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To nema veze sa RAM-om, nisu ga hladili sa heatsinkom svakako. Nego su ocito napravili overkill od hladjenja isprva. Novije verzije ce se mozda malo i cuti, al sigurno ne da smetaju.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PS+ Septembar[​IMG]
     
    Esh likes this.
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Vedo

    Vedo Moderator