Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel kod vas PSN postao SEN? ... kod mene je jos uvijek PSN (imam americki account), a navodno sa 4.10 updateom (koji sam installisao vec), je trebalo da se zove SEN ... pa mi nije jasno.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    SEN se odnosi na tvoj account, a ne na servis.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa to sam ja napisao u prošlom postu, pa me ispraviste :D
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Krenuo sam igrat AC2, i kontam ganjati platinum za nju. Osjecam da ce najteze biti naci ona pera. Nesto slicno kao blast shards u InFamous.

    Ako je ko uzeo platinum za AC2, ima li kakav savjet?
     
  5. GW

    GW Moderator

    Je li iko upratio kakve konkretne informacije o PS4 hardveru ili je još rano?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima nekih podataka na cemu trenutno R&D tim radi, a ono najbitnije je to da ciljaju na 3D CPU/GPU u jednom "pakovanju". Ono sto svi ocekuju je pojednostavljena arhitektura, tj. nece se ici na kompleksnost kao inace.
     
  7. gilla

    gilla Aktivista

    Šta ti tačno treba?
    Što se tiče pera, imaš na onoj spirali kao opcijama( ako se dobro sjećam) u kojem dijelu grada si šta i koliko pokupio/propustio, pera i sl? Drži se toga.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma na savjet sam mislio, ako ima nesto, sto se moze propustiti, ako ne uzmes/odradis u odredjenoj sekvenci ...

    Thx za savjet o perima. Trenutno se ne opterecavam njima. Njih cu na kraju poceti detaljno traziti.

    Do sada ide dobro, mislim. U Firenci i Taskaniji, sam nasao i otkljucao sve Glyphs ... bilo je par pravo zajebanih, kao npr. da redosljedom dogadjaja poredaju se one slike. to me je pravo napatilo, trebalo mi pola sata. sad trenutno sam zaokupljen trazenjem grobnice u Taskaniji (treca po redu), iako mi je memory start u Fiorentini. hehehe. :D Dobro mi napreduje ekonomija, skoro sam sve tamo obnovio one radnje ... jos amo crkva ostala :D
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    AC2 ima pravo zabavan platinum za osvojiti, jedino su pera na kraju mali problem, moglo bi ti ih zafaliti 15-20, koja su dobro sakrivena, pa bi ti mogla koristiti i kakva mapa (uz već spomenutu opciju iz menija da vidiš gdje si ih i koliko već pokupio i koliko ti je ostalo). Good luck! :)
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Thx man! Vjerovatno uspijem naci kakvu. Vjerovatno ima i kakva pomoc na 'ps3trophies.org'. Njih koristim, kad bas zaglibim negdje, i bas ne mogu nesto naci, ili preci ... Imam skupljenih 15-ak pera, iako ne obracam uopste panju na njih trenutno, nego ih pokupim kad slucajno naletim. Vise sam fokusiran na chests sa lovom. hehehe.

    Do sada sam uzeo 23 trofeja, i presao sam 4 sekvencu tek. Ono kad sam spasio onog Medicija, od atentata. Pa sad odmah sam dobio da izvrsim ja atentate na neku trojicu. Mislim da i za to ide trofej, kad uradim prvi atentat za Medicija. Kontam odraditi i trening za 'dugo oruzje', pa da i taj pocnem ganjat trofej, kad trebam 5ricu pomest u jednom pokusaju. ali mi se ne daje 10.000 za taj trening. barem ne jos. cekam da mi se otklucaju smoke bombs pa da ganjam onaj trofej kad trebam ubiti 10ricu, bez da me udare. pokusao sad i ovako, ali uvijek me zakace.

    uglavnom za sad ide dobro, i veoma je zabavna igrica. nije monotona kao sto je bio prvi dio.
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Sve preporuke za Journey. Jeste da je kratka igra, ali atmosfera je predobra, izgled, muzika, kontrole i općenito minimalizam igre su vrhunski odrađeni. Sve što su htjeli i pokušali izvesti, izveli su fantastično - nemam nikakvih zamjerki. Osim što je prvo odigravanje svakako najbolje, ali replayability je na nivou, a ima i mašala prostora za istraživati i guštati. Obavezno kupiti čim izađe ako imate PS3 i volite drugačije igre :)
     
  12. Ninja

    Ninja Komšija

    Samo da se pohvalim, hhh.

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]


    Ovo treba nabavit svako ko ima gitaru.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesi probao, jel se moze fkt sta naucit ili zajebancija ko GH?
     
  14. Ninja

    Ninja Komšija

    Igra mi je došla prije četiri dana i mogu reći da sam već malo napredovao. Inače sam početnik, udaram u gitaru tek tri mjeseca pomalo, u prosjeku pola sata na dan. A Rocksmith igram po 4-5 sati dnevno, hhh.

    Ovo je odlično za vježbanje, ali definitivno nije dovoljno kao jedini izvor za učenje. Unutar igre imaju video lekcije gdje su objašnjene osnovne tehnike, ali mislim da to nije dovoljno za teoretsku osnovu. Ali dosad nije napravljeno ništa bolje za vježbanje.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Navodno, PS4, bi se trebao zvati PS Orbis (valjda krug na latinskom), i trebao bi da izadje pred kraj 2013 godine:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4cWhu1ouHec&feature=g-u-u&context=G207722fFUAAAAAAAMAA[/youtube]
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne bi se trebao zvati Orbis,to mu je kodno ime,bas kao sto je novom xboxu Rango.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zvat ce se Play Station 4 ili PS4 :smt003
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Onda sam ja pogresno razumio/zakljucio. My bad. :)
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Orbis + Vita bi se po nazivima odlicno slagali (Circle + Life). Ako bude dobrih igara, boli me dupe kako ce se zvati.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Mozda ipak izostave naziv PlayStation 4, jer se u Japanu broj 4 smatra brojem smrti. Mnogi hoteli nemaju sobe na 4.spratu, sve bolnice tamo nemaju sobe za pacijente na 4. spratu itd.

    Tako da je moguce da i ostane Orbis ili nesto sl.