Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

  2. Ninja

    Ninja Komšija

    Jesi l' ti uopšte ikad vidio upaljen PS3?
     
  3. GW

    GW Moderator

    Čemu ove glupe rasprave Xbox vs. PS3?
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Upaljen nisam vidio nikad u životu, dok s druge strane uključen jesam. Jesi li ti ikada vidio školu ?
     
  5. gilla

    gilla Aktivista

    Haveru smiri se :lol: , ne zavisi ti život od obične rasprave u granicama kulture, o glupim komadima plastike.
    Također imaj na umu da postoji još neko na ovoj planeti ko zna stvar dvije o topiku. Primarne razlike u funkcijama xgc( chat kad smo u različitim igrama) i party system(skupimo se u jednu "sobu") i onda se direktno uključujemo u igru, da nas ne razdvaja. I 60 eura koliko je gold.
    Live se ne plaća ali se plaća gold odnosno sve funkcije ako ih želiš koristiti uključujući MP tako da to ne pije vode. Silver je beskoristan.

    Besplatni filmovi?? Ne bih rekao, jedino ako je kakva promocija bila. Sve se na liveu plaća, čak i dlc koji je na PC i PS3 besplatan. Čak ga u tome pogledu ps+ šiša izduž i poprijeko. Za 6 mjeseci ćeš više dobiti besplatnih igara, arcada, ps1, ps2, dlc stvari, sniženja nego za 6 godina na liveu. Činjenica. Također za netflix stremanje je potrebna pretplata. Činjenice do činjenice.
    Npr. potrebno je platiti prvo 60eura za gold za pristup usluzi, onda i pretplatu na netflix. Na psnu samo platiš netflix.

    Nosiš konzolu da bi koristio skype? Vrlo praktično.
    :smt005 Demo dobiješ prije dan, dva zavisno od dana kada je demo pušten. Različitim danima se vrši store update lijepi moj. ALi eto šta god da te veseli.
    I poruke imaš na psnu, i možeš ih koristiti bez da gasiš konzolu :?

    Mnogi su izgleda zaboravili poentu konzola a to su igre, a ne facebook, twiter, i sl.( koji su i na psnu btw). Sve je to lijepo i fancy ali na kraju dana platforma se pamti na osnovu naslova.
    Uživaj pasha o čemu god da je riječ.

    i btw. kolika ti je dnevnica ako za 3 sata ubiješ 60e?? :smt003
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    ^^ DLC i stare igre besplatni ? :smt005

    Bude akcija na obe platforme ali da ih je na PSN-u 10+ puta vise je cista laz, stvarno pretjerujes :roll:
     
  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Reče PS+, mada je mogao više naglasiti onaj Plus :D Sa njim hoćeš dobiti besplatnih igara, svaki mjesec po nekoliko :D
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Gilla ne zelim se vise raspravljati s tobom Iz prostog razloga jer je Sky za tebe Skype. I kako da se ja raspravljam s nekim ko ne poznaje gotivu i smisao boljeg zivota od plafon TV Vogosca ?! Uostalom da si pogledao link koji sam postao ne bi se ovako izofirao u vezi Sky Go i znao bi sta donosi Silver/Gold.


    I moj post je bio nabrajanje samo NEKIH od VISE mogucnosti sto sam pronasao na Live-u, a sto prethodno nisam na PSN-u. Nije bio upucen nikome da se nakaci na ovo.
     
  9. gilla

    gilla Aktivista

    Oprostite Vaše visočanstvo nisam vas prepoznao, zaboravio sam se da pričamo o rezidentu Germanije. Naveo si samo sky prethodno što me asociralo na skype, a ne na SKY GO/ SKY live TV. Whatever.
    De molim te, gotiva :smt005 , nisam 12- godišnjak.
    I socijalne spike mi nisu potrebne također. Da, svedimo kvalitet života na xlive i psn :lol: Između 40-50 originala samo za ps3 te mogu valjda preduhitriti u eventualnim budućim raspravama da ne povlačiš ovakve gluposti. Mogu se ja do sutra ofirati ali silver je beskoristan, znaš bolje od mene.

    Odveo si raspravu od svojih nebuloza da se halo(koji te izgleda ne zanima) proda više nego 80% ps exkluziva, kako ps3 moraš gasiti da šalješ mess, kvalitete exkluziva, twitera, facebooka, skypa itd. do nekakve socijale. Pokušao sam normalno diskutovati i da malo teme živnu ali nema fajde. Predajem se.

    Da toliko furaš gotivu manje bi šarao po ovom forumu. Možda da šta odigraš na tom boxu, vidim većinu naslova si samo započeo, halo 3(1 achiv), halo anniver( 2 achiva)....nisi još završio RDR? Sramota, takav naslov i još tvoj favourite.
    Btw. vidim ne igraš kinect naslove, čudno za tako važne exkluzive, ipak su to 5/10 naslovi.
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Izgleda da smo dobili advokata Pashu :D

    -Ko god pocne sa njim raspravu preda se :smt003
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gilla odustani, prosuo si se.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jos malo pa ce biti bitka zbog konzola.
     
  13. GW

    GW Moderator

    Ako treba organizovati kakav fajt na nekom parkingu, čisto da znate da to mogu riješiti.
     
  14. gilla

    gilla Aktivista

    [​IMG]

    Ne može to svako. :smt005
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako bude sta od ovog javite da dodjemo gledati, ja pristajem na cijenu ulaznica do 20KM :D
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ja glasam za kakvu ultimate fighting igru, nešto tipa Marvel vs. Capcom, samo što bi ova bila na fazon Xbox maskote vs. PS maskote:
    U zelenom uglu Marcus Fenix, Master Chief... Viva Pinate (pomozite mi sa njihovim likovima), a u crnom (ili koja je već boja PS-a) Kratos, Nathan Drake, Sackboy i ekipa. I, naravno, ko hoće da igra online sa Xbox likovima, mora prvo platiti Gold :p :mrgreen:

    Edit: ode li ovo u off topic totalni?
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Trebam li ja napomenuti da imam jedan RGH/JTAG X360 i drugi Slim za Live ? Trebam li slike sada postati ? Pobogu Gilla jedan FanBoy kao sto si ti nije uzeo ovo u obzir. Sramota.


    Odakle ti to da RDR nisam zavrsio ? Naravno da sam zavrsio. Halo 3 sam zavrsio na JTAG-u. :smt026 I da je nisam zavrsio, u cemu je poenta tvoje price ?

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Esh

    Esh HWB

    Hajde da vise ne pretjerujemo sa pricama o modifikacijama i koristenju backup diskova. Takodjer, bilo bi lijepo da se zavrsi sa trollingom na ovoj temi.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zaboravi Snake-a. xD
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema nicega goreg od dijasporaca kada prosipaju pamet ljudima van "EU/USA". :lol:


    Nego da se vratimo na originalnu temu.

    Resistance serijal se zavrsava:
    http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... ance-games

    U jednu ruku mi je drago da se jedan IP "rodi i umre" u jednoj generaciji. Jedino je Sony imao petlje da to radi sa svojim fransizama.