Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I Nintendo :D
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da nema tog smajlija na kraju, mislio bih da si ozbiljan. :lol:
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Potpis, ali eto necemo vise off topic.
     
  4. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Slažem se u potpunosti, ali baš me zanima hoće li Sony skroz odustati od Resistance IP-a. Saznaćemo nekad tokom iduće generacije, pretpostavljam :)
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija


    Nema niceg goreg od primitivizma. Ko kome dijeli epitete ovdje ? Ni u jednom trenutku nisam nigdje naveo da vi nemate pojma ili nesto slicno. Ili si ti nesto vidio sto ja nisam ? Ne kontam kako neko moze reci na ovoj temi da je puno 60 eura, a cijena igre je 60 eura ? I kada kazem da mi nije puno - onda sam dijasporac. O cemu mi onda ovdje pricamo ?


    Ako nemate Sky i ostale mogucnosti koje pruza Live, zaboli me klinac. Live nije napravljen da omoguci laksi zivot ljudima u BiH, nego upravo ljudima u EU/USA. Svidjalo se to tebi ili ne, ti kao korisnik iz BiH nisi uopste bitan. S vase glede stanovista je puno dati 60 eura. Ok postujem. Al nemojte kenjati da nesto ne vrijedi a ocima to niste vidjeli niti mozete.
     
  6. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Citam ove postove i sada mi nije jasno prvo si napisao da ti 60 eura nije neka cifra,onda govoris da imas jtag-ovanu konzolu i skidas vecinu igara sa neta i ne placas kinte tim istim developerima koji tako tesko rade na razvijanju igrara za tvoju dragu konzolu :) diaspora hmm i don't think so bosanceros na kub :)
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Niti kao korisnik nisi bitan nikome, djaba ti sto zivis u Germany.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Tipican primjer novopecenog dijasporca :D
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za mene je licemjerno busati se u prsa da 60€ nije puno i kako se te pare zarade za 3 sata, a s druge strane raditi JTAG i to stavljati kao prednost nad PS3.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hajd sve al cijelo vrijeme njega nije briga za BiH i sta mi mislimo i kako je nama, pa koji kurac onda raspravlja na ovom forumu, idi na njemacki forum.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    hajmo malo spustiti loptu, nema potrebe za diskusijom ovog tipa :!:

    Sve postove koji i dalje budu off-topic brisem.
     
  12. gilla

    gilla Aktivista

    Što se tiče resistancea jedino ga neće raditi insomniac. IP je i dalje tu, burning sky dolazi na vitu.


    Usput twisted metal demo je out( ima i mp), starhawk beta je public, može se skinuti, syndycate demo je out, ne znam jel završena akcija FF naslova , bilo je po 4 funte/ ff7,8,9 i raniji dijelovi.
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Zar Starhawk beta nije ekskluzivna za PS Plus pretplatnike? A Twisted Metal djeluje haotično skroz i old skul, mogao bi valjati :D
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Skidam Syndicate. Bas me zainteresovalo kakva je, posto sam citao da je 4man co-op. 650MB tezak demo.
     
  15. gilla

    gilla Aktivista

    Nije, riječ je o public beti, ta je završena. Uglavnom jedva sam upao da malo odigram(beta problemi), sasvim ok. Warhawk je bio fenomenalan, sad da li će ponoviti uspjeh vidjet ćemo. Definitivno ima potencijala.
    TM old school, zabava na kvadrat, online nisam još uspio odigrati meč :lol: , AI nenormalan ali neće biti ovakav u retail izdanju( lakši će biti). Brz, frenetičan, zabavan. Potrebno je poprilično učenje da se ovlada kontrolama a onda tek vjerujem kreće ludilo( obično je tako sa ovakvim naslovima).

    Syndicate, igrao malo i izbrisao, coop samo. Najvjerovatnije preskačem. Kao l4d samo dr. univerzum, grafički nekako zamrljano, onaj nekakav filter, ima laga( iako je demo). Poentu nisam shvatio nakon nekoliko rundi, samo idete vas 4 naprijed, skidate likove, liječite se, više se zabavite oko mini bosova, uzmete im nešta iz vrata......Vidjet ćemo rece, mada imam njuha za ovakve stvari :lol:
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Hej, Starhawk ima one neke transformerse/fightere, tako da mu je to automatski plus. I još podsjeća na Unreal Tournament 2003/4, kud ćeš bolje :mrgreen:

    Za Syndicate sam čuo da je u fazonu MMO instanci/raidova (barem tako rekoše na Penny Arcadeu), što mi zvuči pravo zanimljivo, ali nikako da probam.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uskoro PSN ce postati SEN. Sony mijenja iz PlayStation Network -> Sony Entertainment Network. Ovim, nas bivsi PSN racun, ima excess za sve Sony uvezane mreze.

    Ovo bi trebalo da se desi danas, ili najkasnije u narednih par dana.

    Reko da napisem, da vas ne iznenadi, kad vise ne budete vidjeli PSN.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koliko znam, opet ostaje naziv PSN.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne ostaje, mijenjaju naziv, barem tako pise na njihovom blogu.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da svi servisi ce se inkorporirati u jedan, i to ce doci sa novim sistemskim softverom za PS3 i Vitu. Jedino na PSP-u ostaje PSN.