Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Igra ne zasluzuje vise od 8.5 na osnovu demoa, mozda je kasnije nesto bolje, ali mehanika mi osjetno losija od GoW3.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Grafika odlicna, jedino sto blok (L1) nije efikasan kao u proslim nastavcima (kad ga drzis i drzis L stick u stranu Kratos pocne da trci :S ). Isto tako, Blades of Chaos prave neki svjetleci trag pa borbe postaju bas nepregledne, tesko procijeniti kad je trenutak za blok.

    Istina sto pisu review-i, fali epicness na samom pocetku, kad se sjetim prvih scena iz GoW2 & 3 - tamo ti se bas vilica objesi.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kamera se isto tako previse trese, do toga da stvarno smeta. I naravno opet sistem za debile kad povuces rucku/lanac, a ono ti pokaze gdje su se vrata otvorila. Nikako se nisam mogao naviknuti da "O" nije grab.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je meni iritantno u svakoj igri, ne sto olaksava (svejedno mi je), nego sto mi uzima kontrolu lika bezveze. Isto je i u Darksiders 2.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Al u*rashe kameru, kad se vozis na gigantskoj zmiji, kamera toliko odzuma, da na 51" TVu Kratos izgled poput muhe, a zilion protivnika te napada. ma nema te sanse skontat kad blokirat, prilazio sam na 30 cm od TVa al dzaba, ne vidis akciju. Previse su se trudili da docaraju razmjer stvari, a zanemarise sam combat. U GoW3 su scene stvarno epske, al nit u jednom trenutku ne gubis totalni uvid u akciju. I jos jednom - nervira be sto blok ne radi kako treba, sad se cini da igra nije fer, ti blokiras a Kratos neku lijevu stvar uradi i naravno, dobijes po nosu..
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Last of Us reda desetke :D Jedva cekam!

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Edit: U pogresan sam thread postao. Pardon. Trebao u PS4 thread.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ovo čudo necu moci igrat jos najmanje mjesec dana :p pa pazite na spoilanje ako moze :D
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    With next week’s PlayStation Store update, we’ll welcome UNCHARTED 3: Drake’s Deception, XCOM: Enemy Unknown, and LittleBigPlanet: Karting into the Instant Game Collection!
    http://blog.us.playstation.com/2013/06/ ... ollection/

    Ovaj PS+ je strasno dobar deal.
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    PS+ dodje kao Humble Indie Bundle al za PS3 :)
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probo the last of us i nisam bas odusevljen. Najvise mi smeta sto nema koristenja i pucanja iz zaklona (kao u uncharted ili gears of war) vec je uradjeno tipa novi tomb raider ili hitman (traljavo) i nema pentranja. Te dvije stvari su mi must have za ovakav tip igre a oni ukinuli. Evo i gamespot review, samo 8 :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nek nema cover, lijepljenje uz zid je bas smor. Inace, GOTY :D
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    A mogli su se vala i malo potruditi da graficki igru dotjeraju, uncharted 2 i 3 izgledaju 3x bolje :D
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Danas uhvatio malo vise vremana za igru i fakat je odlicna kad malo odmakne, bez obzira sto nema covera :D. Svidja mi se sto ima vise vrsta protivnika a za svakog moras razlicito pristupiti pri likvidaciji. Uglavnom jedva cekam da nastavim.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Konto sam da li da ovdje stavim ili u Diablo temu, al eto nek ide ovdje:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    The Last of Us multiplayer. Valja ovu igru uzeti uskoro, iako sam bio stavio ban sebi na PS3 igre. :D Dosta sam uzivao u Uncharted multi dijelu, pa i ovo izgleda super. O single da i ne pricam. :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017