Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    PS+ julski update: http://blog.eu.playstation.com/2013/06/ ... ly-update/

    In summary

    Leaving PS Plus in July:
    3rd July: Kingdoms of Amalur – Reckoning
    3rd July: Lord of the Rings War in the North
    3rd July: The Cave
    3rd July: Rayman Origins
    3rd July: Coconut Dodge

    Entering PS Plus in July:
    3rd July: Battlefield 3
    3rd July: Payday: The Heist
    3rd July: Saints Row the Third
    3rd July: Ninja Gaiden Sigma Plus
    3rd July: Unit 13

    Ako budu ovakve ponude i za PS4, itekako ce se isplatiti plus.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Kad bi se sad uzeo Plus , koje bi igre imao free ? :D jel se to stalno vrti i mjenja il ...
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    I ja . Kad sam vidio listu igara koje su davali ccc
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo nagradih se i ja opet sa ps3, da se prekrati vrijeme do ps4.

    Uzeo super slim od 500gb, sad valja pokuvat god of war 3 i ostalu ergelju. :D
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako imas nekoga ko ima PS+ pretplatu, zamoli ga/je da ti ustupi username i pass da poskidas sve naslove koje su dijelili do sada. Ponuda je bila stvarno odlicna.
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Thx na infu, pokusat cu cimati nekoga.

    Nisam znao da to moze.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja jucer uzeo PS+ na 3 mjeseca. Naletio na super ponudu platio 8$. Taman mi ovo doslo ko budali samar jer mi je izgleda laser na PS3 rikno, pa sa ovim PS+ sam dobio BF3 digitalnu verziju djaba. :D A pomalo krenuti i ostale skidati i igrati sto su djabe...
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PSN account mozes bez ikakvih restrikcija dijeliti na dvije konzole (nekad je moglo 7, ali to se masovno zloupotrebljavalo). Moze pomocu nekih "fantomskih" accountova na ukupno 4, ali nisam se interesovao za to.

    Nadjes jarana koji nema Plus, napravite jedan zajednicki account, podijelite troskove za kupovinu pretplate (ili inace za digitalne verzije PS1/2/3 igara) i milina.
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Sta znaci mogu dvojica sa istim accountom biti logovana na dvije razlicite konzole u isto vrijeme i igrati psn+ igre, samo da nisu obje iste igre ili .. ?.
    I zar se stari naslovi mogu igrati ako je istekla ponuda u psn+, cuo sam samo oni koji su dodali u library ili pokrenuli download pa pauzirali mogu nastaviti igrati te igre nakon isteka psn+ ponude, sad ne znam je li se library veze za psn account ili za konzolu. I da valjda moras imati psn+ aktivan da bi igrao te igre, znaci koliko sam skontao mozes npr. imati psn+ par mjeseci pa nakon sto istekne, te psn+ igre ne mozes nastaviti igrati ako ne produzis psn+ pretplatu
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ko je uopste rekao da se mogu igrati stari naslovi? :p Dobijes one igre koje su bile u ponudi dok si imao pretplatu i mozes ih igrati samo ako je pretplata aktivna.
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    pa da tko je imao preplatu u to vrijeme moze igrati te igre, ako ih je ubacio u library
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

    Ne može. Sve dok ti traje pretplata te igre možeš igrati, čim prestaneš biti na Plusu, te igre se automatski blokiraju.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za account. Nije to Nintendo da veze igre za konzolu. :lol:

    Sve igre koje si "zaradio" (tj. skinuo, pauzirao, svejedno) na Plusu mozes uvijek skinuti i igrati, cak i nakon sto prodje aktuelna ponuda. Uslov je samo da ti je pretplata aktivna. I mozes istovremeno biti logovan na dvije razlicite konzole i cak igrati iste igre, samo ne mozes igrati multiplayer, odn. barem ja tako mislim nisam probao.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zavrsih The Last Of Us, fakat odlicna igra.
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ako ima ko taj plus :p pocasticu ga ako sheruje malo :D
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Probao Gran Turismo 6 demo. Nije ovo vidilo "S" od real simulatora. Grafika i fizika u Forzi 4 je 5x bolja.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Daleko je decembar, sacekaj da barem izadje igra.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Samo ne znam po cemu ce ovo biti GT6 kad potpuno isto izgleda i isti osjecaj ko u GT5.