Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Persona 5 najavljena kao ekskluziva za PS3 :eek: Cekat da cijena padne i opet uzeti PS3 :D
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas PS3 Bundle: PS3 (250GB) + Last of US + Batman Arkham Origins za 150$. Puklo dok si rekao keks. Ja kreno uzeti za poklon nekom, ali nisam imao nikakve sanse.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ovaj bundle bi bio kod nas bar 700km
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Da, ovi trgovci se bogate na nama...
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na PSNu vam je PS+ 12 mjeseci 29$.

    Rasprodaja igrica na PSNu:

    PS3
    BioShock Infinite - $13.99 - 65% Off
    Deadpool - $24.99 - 50% Off - Full Game + Merc with a Map Pack
    Diablo III - $39.99 - 33% Off
    God of War: Ascension - $19.99 - 50% Off
    The Last of Us - $39.99 - 33% Off
    Rayman Legends - $29.99 - 50% Off
    Saints Row IV - $29.99 - 50% Off
    Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist - $29.99
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jel se moze kupiti ovaj PSN+ na godinu sa US Amazona, pa koristiti na ovom UK PSN+ accountu? Tu sam ga napravio po vasem prijedlogu, haman bolje igre dolaze :D
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne rade US kodovi (za igre, promocije, DLC) na UK accountu.
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa jel i ovo dodje kao kod ili se "doda" na account nekako? Otpada znaci ova ponuda za UK acc?

    Isplati li se onda napraviti US account, nije to puno para s obzirom na cijene igara, a sigurno ce biti finih naslova narednih godinu dana tamo na PSNu.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel vam se desilo ikad da nemozete redeem PS+? Ja evo code sto sam jucer kupio za 12 mjeseci pokusavam redeem, ali mi samo izbaci da je doslo do greske... Code je tacan, nisam pogresan unjeo. Uzeo sa GameStop-a, tako da nebi trebalo biti problema.

    Ja mislim da je radi prevelike navale na PSNu. Ipak jucer je PS4 izasao u EU tek, pa Europljani poceli hrnuti, pa onda rasprodaja za PS3, pa rasprodaja ovih PS+ clanarina u svim radnjama. Vjerovatno prevelik demand pa PSN ne dira kako treba.

    Probao i preko PS4 i preko PS3 da redeem, ali nece.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jesi li probao preko PC-a, to obicno radi kada sve ostalo nije stabilno...
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Europski PSN je pao danas...
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad sam otisao na PC, nadjem tamo ovu poruku od Sony-ja: "Due to high volume on PSN, some users may experience network latency. In addition, you may not be able to redeem PSN codes of any type. We are aware of these issues and working to resolve them as quickly as possible. We are sorry for the inconvenience and appreciate your patience."

    Kada pokusam preko PCa da redeem, dobijem poruku: "The Prepaid Card code you entered is incorrect or is no longer valid". :eek:

    Da je incorrect to sigurno nije, a ne znam kako moze biti da nije vise valid. :( Mada ovo je garant samo zbog svih sranja sto imaju sa PSN. Kao sto i pise gore.

    EDIT: a evo nasam sam jos jedan info da je redeem bilo kojih codeova skroz disabled, da bi olaksali malo PSN: http://www.gamespot.com/articles/playst ... 0-6416492/

    EDIT1: Sad dobijam error code 80023156: Exceeded validation limit. :roll: Njihovom greskom sad jos moram cekati 24 sata da bi mogao pokusati ponovo redeem. Postoji li nacin da se ovo zaobidje?
     
  13. Bardock

    Bardock Novi član

    Pozdrav svima!

    Samo da vam javim da sam i ja imao problema sa redeemom, ali poslije visesatnog ''googlanja'' skinem Media Go, Sony-ev program za PC preko kojeg se moze uci na Playstation Store (sluzi za kupovinu igara za PSPgo). Logovao se, otisao na redeem page, upisao kod i sve je proslo bez problema. Poslije sam se logovao na SEN, i bio sam ps+ member.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probao Gran Turismo 6 i isto kao i demo. Osjecaj je da je ovo graficki poboljsana petica, uglavnom ja zadovoljan posto nisam nesto igrao peticu pa sad imam bar bolju grafiku :)
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Proradilo je i normalnim putem. Uspjeo sam redeem. :)
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovaj mjesec na PS+ za PS3 djaba Grid 2, Borderlands 2, Dyad (racing/puzzrel), i dvije PS Vita igra. :)

    Koliko imam Vita igrica na racunu, isplatilo bi se uzeti i Vita-u. :D
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Znaci:

    UK:
    DMC
    Remember Me
    Grid 2
    XCOM
    Guacamelee!
    LBP: Karting
    Borderlands: 2
    Uncharted 3

    NA:
    DMC
    Bioshock Infinite
    DYAD
    Brothers
    Borderlands 2
    Binary Domain
    GRID 2
    ICO
    Uncharted 2
    Shadow of Collosus
    ibb & ob
    Galagia
    Poker Night 2

    Ovo je sa Januarom. Bolje zvuci US haman :)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ICO, SotC, Uncharted 2 i 3, Grid - sve je vec bilo ljetos na EU PSN-u.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mogu li se te igre uninstalirati pa da se poslije opet instaliraju?
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mogu, sve dok si PS+ korisnik.