Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Konzole i igre za konzole' started by ming, May 17, 2005.

1. Sena

Sena Veteran foruma

E to me i zabrinulo, kad sam tek usao u igru jednostavno fps je opao, i kasnije je ostao stabilan cijelo vrijeme.

2. Patton2410

Patton2410 Veteran foruma

Sena, koji ti je PS nick?

3. Sena

Sena Veteran foruma

Sena_BiH.

4. Sena

Sena Veteran foruma

Cini se da meni ne gine novi hard, manje trza to je def, ali i dalje kada je novi level ili nova akciona scena moze se primjetiti fps drop/stutter.

Odoh veceras vidjeti wd scorpio black 7200rpm 16MB cache, u nas ovde nista bolje nisam nasao.

5. Ninja

Ninja Komšija

Novi HDD ti neće pomoći. PS3 se ne ubrza primijetno ni kad se SSD metne u nj.

6. Patton2410

Ja jedino pamtim velik pad FPS/stutter, kad sam igrao Borderlands prvi dio, pa ponekad kada dodje kakva velika krkancija. Uspori nenormalno, ali nije se desavalo cesto, i nije mi smetalo da iskreno kazem. Zavrsio sam je i uzeo platinum. :)

7. Sena

Sena Veteran foruma

Nije problem load time, problem je stutter.

Jbg valja se meni naviknut na to, ja naviko 100 fps u bf3. :D

8. Patton2410

Hitman: Absolution, djaba na PS+. :)

9. Sena

Sena Veteran foruma

Evo sutra stize novi hdd, scorpio black 7200 16MB, trebao bi da eliminise i ono malo stuttera sto je ostalo. Po testovima spada među najbrze hdd-ove u 2.5 formatu.
    Cak ima bolji access time od mog bivseg caviar black 1tb sto sam za pc koristio.

Javnem kako prođe sve.

10. Patton2410

Jucer mi se nesto cudno desi. Igram BF3 sto sam skinuo djaba sa PS+, kad odjednom u desnom gornjem uglu mi izbaci "ova igra istice za 30min", i nakon 30min me izbaci iz igre skroz u XMB menu. Ja kontao da necu vise moci nikako da je igram, ali sam usao ponovo i igrao bez problema.

Jel se desavala jos kome sa PS+ da dobije ovo odbrojavanje i kick iz igre nakon isteka?

11. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

http://blog.eu.playstation.com/2013/08/ ... logy-more/

Leaving PS Plus this month:
    28th August: Need for Speed Most Wanted
    28th August: ICO and Shadow of the Colossus HD Collection
    28th August: Demon’s Souls
    28th August: LEGO Lord of the Rings
    28th August: When Vikings Attack

Entering PS Plus this month:
    28th August: Assassin’s Creed 3
    28th August: The Jak and Daxter Trilogy
    28th August: Stealth Inc: A Clone In The Dark
    28th August: Urban Trial Freestyle
    28th August: New Little King’s Story

12. Vedo

Vedo Moderator

Prvih 30 minuta Beyond: Two Souls:

Cini se dobra pravo

Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Puno bolje od Heavy Rain. I grafika je dobila znacajan boost :)

14. AhmeT

AhmeT Overclocker

Par pitanja od mene. Izletila mi je jedna ponuda od prijatelja, PS3 mu se prodaje, debeli je, CECHC04 model, 60GB HD, i originalne prima samo, dao bi mi GTAV uz njega :)

Da li je pametno to sad kupovati, da li se kvare ti stariji modeli, te kolika je neka OK cijena za jedan takav model, sa jednim kontrolerom?

Da li je ovo lista naslova koji dodju trenutno, za ovaj mjesec, uz PS+ http://us.playstation.com/psn/plus-latest/ ? Ja bi onda to uzeo na tri mjeseca da vidim kako ce ici, vidim da su tu fine igre (Uncharter, Shadow of Collossus, XCOM i sl, da li je ovo samo do kraja mjeseca ili imaju neke koje su uvijek dostupne)?

Hvala unaprijed na odgovorima :)

15. Neo Bahamut Zero

Neo Bahamut Zero Veteran foruma

16. ColdFire

ColdFire Overclocker

Jel ko igrao demo od GT6 ? I kakvi su utisci ?

Uzeo da obnovim gradivo malo na GT5 i ne mogu da vjerujem koliko je igra zastarila .
    Za igru koja je puna grindanja meniji i loadinzi su prespori . Trzanje , pucanje slike , standardna auta ... pa bolje GTA 5 izgleda :roll:

17. Vedo

Vedo Moderator

Igrao sam ja demo GT6, opet fizika ne moze prismrditi Forzi 4. Ugasi zvuk u igri i kad nestane ono skicanje guma shvatit ces da igra nije ni blizu simulacije nit da auta imaju svoju tezinu od tonu i po kao u Forzi npr.

18. dmr

dmr Veteran foruma

meni se svidio gt6 demo, naravno da nije simulacija kao sto nikada nije ni bio, al super osjecaj za gamepad voznju. Legla mi je graficki puno bolje od petice, jedva cekam igru.

19. ColdFire

ColdFire Overclocker

GT je ostao tamo negdje u 2003. godini :)

20. Neo Bahamut Zero

Neo Bahamut Zero Veteran foruma

Ako je to onaj Academy demo koji je izasao poodavno, nije to ni blizu dobar pokazatelj.