SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    pa o tom oni pricaju od kad su izabrali katar :lol:
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Razlika Mostar - Sarajevo je ogromna sto se vlage ljeti tice, a kamoli ove gigantske drzave :)
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kad ce lige onda zavrsiti ako bude na zimu?
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nisam komentarisao cijelo prvenstvo ,evo da se upisem :D
    meni su reprezentativci u sve tri utakmice osvjetlali obraz bosanaca i sekunde nisam ljut ni na njih ni na selektora,naravno bilo je upitnih reakcija ali sve to je taktiziranje,nadmudrivanje pa ko pobijedi
    u sve tri utakmice su se trudili,vidjela se velika zelja,u ove tri utakmice smo dobili i tri vrlo dobra igraca (besica,sunjica i necaka susica,mislim da je momak opravdao poziv igrama) ,u svijetu smo se odlicno prikazali,pola brazila je navijalo za nas ,danas na stadionu svi :D ...mislim da je pritisak ipak bio prejak i da je to dekoncentrisalo igrace a i uvjeti u brazilu su teski za igru...mi nismo tamo,lahko je nama uz klimu kritikovati a ko god igra fudbala ljeti,zna kako je igrati

    malo mi je i zao sto susic odlazi nakon ove utakmice,koliko god bio osporavan,on je prvi koji nas je odveo negdje a meni licno,on nije los trenec...mozda da je malo veci autoritet ali sta je tu je

    samo cu reci,bravo zmajevi,bravo safete i bravo navijaci...svi su polozili ispit i nije bilo incidenata ni ruznih stvari ni na terenu ni oko terena
     
  5. irhadkul

    irhadkul Komšija

    i na kraju bravo @zippoo.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bas pricam sa kolegom iz klana koji radi 6 mjeseci u godini na hrvatskom obskrbnom brodu, a teren im je Nigerija i njihove naftne platforme. Kaze vlaga uvijek izmedju 70-90%, a ne tako rijetko bude i 100%. Kaze cim izadjes napolje kindenzacija ti se ufati na naocalama, i instant si znojan ko da si kopao kanale vazdan. Hahahaha.

    Tako da su uslovi nigerima ocigledno bili savrseni
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Hehehee, hajd bas mi drago da smo svi raspolozeni :wink:

    Problem kod nas je taj sto Dzeko mora dati gol i tada je sve ok :smt005 , kad on pogodi i drugi se oslobode (prodisu).

    Kod mene je ovo pozadina na kompu, jos od utakmice sa Argentinom :wink:
    [​IMG]

    Treba spomenuti rad srca, puls na viskom temperaturama poraste oko 170 otkucaja-zeli van :smt005 :)

    Joj, da je Susic pustio suzu kod intervjua, ja nebi dosao sebi bar jednu sedmicu ... :smt022

    Hoce li biti organizovan neki docek ?
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Joj vadite se na temperaturu, manite suplje bgt...
     
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    Sutra probaj, samo sacekaj tamo oko 13-14h i nasih 30 pa trci jedno sto metara do kilometra :wink:
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pelikan,ti si izgleda i virtuelno operisan od sporta a kamoli uzivo :D
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Trcim vise od Dzeke sedmicno :D
     
  12. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pobjedio si, predajem se :D

    Jedno je sigurno i istina, nadigrali smo mi Nigeriju, dva zabise Argentini, kod nas su se valjali po terenu, imamo nove mlade zvijezde i solidan spisak igraca na cekanju = ogromni rezultat.

    Hajrovic je dobro igrao protiv nigerije i malo ko spominje, ali nije mogao sam, pa kada pogledam Besic, Pjanic, Hajrovic i Vrsajevic (ako nastavi ovako), konacno da se oslobodimo napada samo sa lijeve strane i Lulica, a na toj utakmici je i Susic isao vise lijevo.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :lol: ne mogu da vjerujem da neko razmislja o tome da bi speed demon trebao biti u prvih 11 :lol:
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Stil ala Ashley Cole :D
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bolji je Vrsajevic od Lulica bio, duplo :) Sunjic isto nije los bio. Sigurnije su mi djelovali ovi sto se inace pljuju, nego veterani. Jos da je Zukanovic bio umjesto Spahe :D Mislim da se ovi stariji igraci osjecaju malo presigurno sto se tice pozicije u timu, treba to sve malo rotirati.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    slazem se,ali slabo je sta funkcionisalo u tekmi protiv argentine a i lula na onoj vlaznosti je morao pokrivati komplet lijevu stranu tj. igrao je i beka i krilo i umorio se naravno za 30min..cuj formacija bez pravog lijevog beka..al haj..ne volim ni pricati vise o toj tekmi,ali sigurno ga ne mozemo uporedjivati(speed demona) sa lulom iz te tekme plus sto lula nije pravi bek..
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Čemu steta kad 3 puta radi isto sranje .
    Mada ce se zalit dok tamo amo i zavrsit ce WC .
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nije mi samo jasno o cemu on to razmislja, da ga nece kamera snimiti ili da ga nece kazniti? Pa sam je sebi kriv u svakom pogledu, ako mu je da upropasti i sebi i svojoj repki WC onda neka to i uradi.

    Sasvim pristojna kazna, jos da ga Liverpool hoce kazniti 4 mjeseca bez ikakvih primanja, ali da mora trenirati i ostati u formi.