SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma ajd sto je ujeo vec se pravi i on i Urugajski savez da nije . Prave gledaoce budalama .
    Ostace i bez sponzora , Adidas se polači haman .
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Šta ja znam meni je ovo fkt pretjerano, ugrizo ga pa šta nije mu rame otkino :D
    Pa na mahalskom terminu bude gorih stvari svaki termin, taj isti Chiellini što je fasovao ugriz sto puta je dosad polomio protivničkog igrača i svaku utakmicu napravi gore nego ovaj ugriz samo se to ne vidi i ne diže se tolika frka. Ovaj ugriz traje minut a polomljena noga ili zglob upropaštavaju karijeru i gori su milion puta. Onaj Taylor što je Da Silvi nogu slomio dobio 3 utakmice kazne i to je to. Nema logike jbg. Ipak ga nema do kraja Oktobra ni u Liverpoolu, čak čitam neće moći ni trenirati sa timom, neće moći ni preći ovaj prelazni rok ako bi ga englezi prodali itd.
    To je samo moje mišljenje nemojte me sad napadati, znam da je ovo 3. put da je zobac nekoga ugrizao ali nije nikog ubio.
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    mocice preci negdje ali tesko da ga neko kupi poslije ovoga..

    ostrih startova je uvijek bilo i bice,ali gdje ima to da neko nekog ujeda,hej ujeda,i to treci put vec..malo je i ovo kazne,trebali su mu staviti da ako jos jednom ovo ponovi da ga skroz izbace iz fudbala..
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    A sto mu Chielini zatvorio oko ni dana kazne, prokleti talijanski licemjeri.

    Slažem se za kaznit Urugvaj, al 4 mjeseca kazne niđe fukin veze, kakve veze ima tekma sa italijom sa Premiershipom?

    Kako i milion puta do sada šugava fifa krivi pravila kako je "nekom" ćejf.
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Boli njeg racku . produzeni odmor :lol: i ugrist ce opet nekoga za par mjeseci :lol:
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Treci put ujeda, to je slucaj za psihijatra, neka je dobio, i treba je vise. Budala obicna.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Misljenja sam da je vecu zasluzio kaznu.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma kazna godinu dana najmanje, zamisli da svi ujedaju na sta bi to ispalo

    pa koji konj moras biti da ujedas, pa ne bi ja neciji znoj svojim ustima kupio, cisti kanibalizam
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Također ali čuj UJEO lika...pa to bi ja tek dozvolio na teren nakon DUUGE terapije i psihoanalize. Prava životinja.
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Slaba njemacka . Dobili su lagano Portugal , al to ko da je igrao BM vs Benfica sa Ronaldom . Muče se Europske repke .
    Italija dobila Engleze , popusila od SA repki , Engleze ne treba nmi spominjat hh
    Hrvatska dva poraza od JA ekipa
    Spanija zero , jedino Hol sto je Čile dobila
    Bosna od Argentine riknula
    Et ovo iz glave samo
     
  11. kvaju

    kvaju Komšija

    Definitivno, trebalo je kaznit Suareza, bez daljneg, ali kao što kolega gore kaže, mnogo brutalnijih poteza smo dosad vidjeli u nogometu, i premale kazne, ili nikakve nisu dobili.
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ode i kristina kući :lol:
    i Aguero , steta dobar igrac al ga porede satrase .
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Bravo Vaha..
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Eno ga Vaha izbaci 7m vrijednog Capella :) Ipak imamo predstavnika u osmini finala!
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima se za koga navijati :D 3 najplacenija trenera ispala :)
     
  16. kio

    kio Komšija

    Vaha objasnio...Ovako se gine za repku :smt007
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kad Rusi mogu trcati do samog kraja, svi u Moskvi igraju, onda stvarno nema smisla temperaturu i vlagu vise ikako spominjati.
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Vala baš. To je kad se pripreme urade kako valja a ne ko naši po diskotekama. Alžirci u 90. minuti trče ko navijeni. Danas ko ne trči nema šta da traži u modernom fudbalu.
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    tako je govorio i ivica osim za tekmu hrvatska australija,ko ne moze da trci nema sta da trazi,imate i na jubitou