Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ovi suci su smijesni Pogledajte reakciju Klickovog trenera i publike.
    Svaka cast Haye, malo ko bi se ovako suprostavio ukraincu.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    fakat :| hajde da je ko sto ovaj kaze bilo tijesno ono posto je prvak 2:1 ali mnogo realniji je bio draw iako ni to nije realno bio je bolji haye ne znam zalosno
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Haha, ljudi jeste li vi ikad gledali boks u zivotu ? :lol:

    Ovo je 11-1 u rundama za Wlad-a cisto k'o suza.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Po vama Haye bio bolji? :O Onda sam ja gledao drugi mec, vise covjek na podu proveo klizajuci se, nesto izvodi, glumi baletana :D

    EDIT: Trebali ste poslusat izjavu Haye-a :D
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Suprotstavio ? :lol:

    Bjezao svih 12 rundi i padao na pod kao pokosen svaki put kad je bio u opasnosti.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Re: Sport - internacionalni

    De ne seri jesi li pratio frustracije stewarta tokom cijelog meca i povike let the punches go, znajuci da gubi mec, al nepravda sudija na djelu, opet.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Samo da te napomenem da je Haye onaj crnoputi :lol:

    Pa covjece 11-1 k'o Mt. Everest.

    Kazi mi cime je to Haye pobijedio, klizanjem po podu ? :lol:
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Oj kraljeva, cuj nerijeseno, Haye bolji :lol: Lik nista nije uradio, samo mahao glavom okolo, uzeo pare i gotovo. Klicko dominirao. Nije atraktivno nesto bilo, naravno, ali Klicko je 3 klase iznad svih ostalih.

    EDIT, TV1 treba zabraniti prenose bilo cega, koje sranje od televizije.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Zasluzena pobjeda, nema sta. Uvijek se moze pricati o tome onaj visociji, veca masa i slicno, no pobjeda apsolutno zasluzena. TV1 opet na limitu, nisu ispratili proglasenje pobjednika uzivo.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Stewart na svakoj pauzi nakon 6 runde: covjece ti udaris pa odes na godisnji odmor - ovo je govorio najveci trener u svijetu boksa i cijelo vrijeme bio frustriran, toliko o dominaciji haha

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Trebao bi mu reci "vodis 5-1, sad odmaraj" ? :lol:
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Ma ja, kaze Baho "upravo smo culi rezultate", a mi gledali reklame :lol:

    @Alibegovicu, pa ti bi rekao svom liku: "hej dosta je nemoj vise udarat majke ti" :D Naravno da ce ga bodrit :D

    EDIT: Evo i XTRage ti rece :D Mislim da ovaj sudija ima neke veze s Arsenalom :lol:
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zasluzena koliko i Caticeva. lol

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Haye je boxao na jedini nacin kako se moze protiv Klicka jer je laksi i ima krace ruke..

    Po meni previse je forsirao taj "over hand right hook" i trebao je probati izmjesati svoje udarce sa lijevim uppercut-om..


    I sudija je pogrijesio sa brojanjem Haye-u jer se vidjelo da je cista kompenzacija za javnu opomenu Klicku i time je po mom misljenju nastetio Haye-u jer je bilo pred kraj meca..


    Po mom misljenju je Haye odradio dobar mec ali je Klicko uputio vise preciznih i jacih udaraca i dobio borbu (ali 11-1 je smijesna procjena.. :smt005 )
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Sranja i boksa. Nekad je boks bio marisana a danas dosada u kojoj nije potrebno ni udariti protivnika da bi dobili mec.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vao vidim vecina je boks gledala uz prijenos najveceg poznavaoca boksa sa ovih prostora bahe pa sad njegove ekspertize prenose na forumu haha

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I dalje cekam tvoj strucni odgovor na pitanje kojim to tacno elementima ocjenjivanja i udarcima je Haye pobijedio ?

    Mozda onim Alibegovic aka volim britansko pa makar i usrano :lol:
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Alibegovic i poslije svake tekme Arsenala, i naravno poraza, pocne pricat "vi gledali na domacim kanalima, ja na stranim" :lol:
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja sam bio neutralan i meč je bio sranje za supertešku kategoriju..
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Itekako 11-1 je bilo, i taj 1 za Haye-a je bio treca runda, jedina u kojoj je udario Wlad-a vise od dvaput, uspio je to tad triput :lol: