Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. becke

    becke Aktivista

    Ako sudije nisu dale Holyfieldu pobjedu protiv Valujeva, ne znam kako je neko mogao ocekivati da ce Haye dobiti sinoc. Haye nije bio prelos, ali jednostavno nije pokazao dovoljno da bi dobio kod sudaca, sto u kombinaciji sa tradicionalnim navlacenjem za sampiona daje rezultat od sinoc.
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Kolumbija tukla kostariku 1:0
    Kostarika došla po pozivnici(interesantna ideja za UEFU možda?), ali doveli skroz podmlađenu momčad navodno...čime su možda degradirali pozivnicu i takmičenje...
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I Meksiko i oni su bili na Gold Cupu skoro tako da svi odmaraju ili inace ne bi imali uopste odmora do pocetka sezone.
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Novak podera Rafu ko vecernje novine.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    Bas kao sto je Rafa poderao Andyja.. :lol:
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pošto je veliki navijač Milana na oficijelnoj stranici Noletu su čestitali na osvajanju Wimbledona :D


    OK je momak. Prije par mjeseci bio je neki ajmo reći 'incident', ne sjećam se tačno o čemu se radilo uglavnom spiker na turniru je rekao da je Nole iz Hrvatske na što se Đoković nasmijao i rekao sve je to isto srbin ili hrvat. Lijepo je vidjeti da nije opterećen time uz to što je trenutno i najbolji teniser.
     
  7. becke

    becke Aktivista

    Meni je vise isao na zivce zbog izmisljanja povreda i predavanja meceva pred kraj, kad bi vec bilo jasno da je izgubio. Sad to ne radi, ali svejedno ga zbog toga ne simpatisem.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Brazil duplo ocajniji od Argentine, ja ne znam sta je s ovim likovima.. Izgleda sve s plaze doslo na Kup.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Gledao sam ja malo, Pato pogodio prečku i Robinhu udarac koji bi bio 100% gol zaustavi onaj rukom dok je klizio. 1. poluvrijeme može proći, drugo loše skroz. Sve u svemu zasad Brazil loš.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Interu se najvjerovatnije oduzima scudetto iz 2006. godine radi vršenja pritiska na sudije tako da će i to prvenstvo završiti kao i ono 2005. bez šampiona. Daljnih sankcija neće biti radi zastare.
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    A gdje si procitao da nece biti sankcija?

    Ne vjerujem da prekrsaj te vrste moze da zastari..
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Citao sam to neki dan..

    Ma ja ba,izbace Juve u drugu ligu,sakriju dokaze protiv Intera dovoljno dugo,u medjuvremenu Inter osvoji sve i onda nikom nista..

    Ali ko je skupio "dokaze" ilegalnim prisluskivanjem protiv Juventusa (Tronchetti presjednik TIM-a,vlasnik Pirellija i dionicar intera) ,i vodio sudjenje (Guido Rossi licni advokat Morattija i bivsi clan upravnog odbora Intera) koje je trajalo BTW samo 3 sedmice mogu reci da je Juve dobro i prosao.. :twisted:



    -Marco Tronchetti: Vlasnik i predsjednik upravnog odbora Telecoma, vlasnik Pirellija (glavnog sponzora Intera) i manjinski vlasnik i član upravnog odbora Intera.

    -Guido Rossi: pet godina član Upravnog odbora Intera i bivši član Upravnog odbora Pirellija, bivši član Upravnog odbora Telecoma, osobni advokat Massima Morattija, do nedavno komesar FIGC-a sa apsolutnim ovlastima, čovjek koji je "odlučio" dodijeliti naslov prvaka Italije 2005/06 Interu, čovjek koji je promijenio 5/8 svih sudaca netom prije početka suđenja o korupciji u Serie A, a od nedavno i novi predsjednik Upravnog odbora Telecoma (nakon prisiljene ostavke Tronchettia).

    -Massimo Moratti: Vlasnik Saras-a (naftne mega-kompanije ), suvlasnik Pirellija, suvlasnik Telecoma, član Upravnog odbora Telecoma, te vlasnik i predsjednik Intera. Čovjek koji je dao zadatak agenciji Polis d'istinto da špijunira 'nogometne' ljude, a što je potvrđeno pri premetačini jedne od Ciprianijevih offshore firmi u Londonu koja je služila da se izgubi svaki trag novcu, a gdje je nađena faktura naslovljena na FC Inter na oko 14.000.000 eura za "špijunske aktivnosti" (koja je uredno i plaćena)


    Nuff said.. :wink:
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Valjalo je Interu čekati 39 godina na ligu prvaka, morali su to nekako prekinuti :D
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma sta ces jadnici.. :smt005

    Mada ovo nije pravda,pravda bi bila kada bi igrali seriju B ili C i kada bi moratti dobio najmanje 5god suspenzije sto bi ga i slijedovalo zbog krsenja clana 6...

    A neki dan kaze onaj zubati da ce podnijeti ostavku ako im se oduzme titula dodjeljena 2006 hahaha pa da te vidimo sada..

    2005-2006

    1. Juventus 91Pts

    2. Milan 88Pts

    3. Inter 76Pts..


    Derby d'Italia - Internazionale v Juventus :smt005 :smt005 :smt005

    October 20, 2005 -------Internazionale 0–2 Juventus (San Siro)

    February 12, 2006 --------------Juventus 2–1 Internazionale (Delle Alpi)



    15 bodova manje od Juventusa i hoce titulu hehe.. :lol:


    Eto sad neka kazu da su bili jedini "ciste" savjesti hehehe..
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa gdje je taj Juve sad. Par je godina u prvoj ligi nakon onih sranja i ne mogu da dodju do 3 mjesta bar. :mrgreen:
    Činjenica :smt005
    [​IMG]
    Nije valjda da im treba 10 godina da povrate veze podmićivanja :smt005
     
  17. KingT

    KingT Veteran foruma

    Mojne se ti brinuti za Juve.. :wink:

    Vec uzmi calculator i izracunaj koliko Inter ima titula.. :lol:

    1989 - 2007 nema Intera ni na mapi hahaha.. :smt005
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Meni ne trebaju kalkulatori već trenutno stanje, po titulama mi bi trebali da se klanjamo Realu i sličnim timovima.
    A da zaboravimo "Seriju A" i trenutno stanje, Juventusa nema ni na mapi kada su upitanju Europski kupovi :smt005
    Nisam dugo vremena pogledao neku utakmicu višeg reda u kojoj je igrao Juve :smt005 recimo protiv Barce, Arsenala i sl
    Jbg Napoli Roma i Udinese preuzeli incijativu :smt005
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hahaha 39 godina za Ligu sampiona hahaha..

    U tom periodu juve odigrao 7 finala i osvojio 2 titule LP.. :lol:

    27 - 17 vodi Juve hehehe..

    Inter = smijesan klub.. :smt005

    P.S. Gdje je Interov stadion hahaha = zna Chuck..
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Opet imaju jednu više od Juveta :smt005 a i kako ide Juve i njemu ce trebati veliki dvocifren broj godina za osvajanje LP
    Kao sto sam rekao mene ne zanima tamo nekad sta je bilo..Mene zanima sad ono sto ja mogu vidjeti svojim ocima.
    Milan, Roma svi su ti negdje u vrhu.
    Ironija je da Juveta nema ni na mapi, niti ce ga izgleda biti u dogledno vrijeme :smt006
    Kad udjete u top 3 Serije A, onda se mozes javiti..Do tad ja bi šutio kao zaliven i pravio teorije zavjere..