Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo ga 2-2, ništa od dvice. :roll:
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Realno, City nema nikakve igre, kao i prosle godine. Ovi se makar lijepo dodavaju :D
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da, strašna akcija kod gola Nanija.
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    e jbg.Navijam za utd inace al mi ovo krivo.iz nula dva u tri dva,ccc
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hahaha Company kompanija, 3-2 United. A ja cirkuza i ekipe City. :)
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    :lol: :lol: :lol:
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Kljucni trenutak je bila zamjena stopera kod Uniteda :)
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Upravo :smt003 ,ja se prepao kad sam vidio kakve je izmjene napravio,vjerni sam navijac United-a,a meni su danas najbolje odigrali Cleverly,Nani a poslije njih ko izdvaja se Young :smt004
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Majko mila ja Mancinija ko da nije italijan, ima 2-0 i ne zna zatvorit utakmicu. Doduše kad bolje razmislim on spada u prosječnog trenera. Svaka čast Unitedu po ko zna koji put su preokrenuli utakmicu zadnjih godinu dana.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Uu, sjecam se jedne, mislim protiv Liverpula. Bilo je 3:0 na prvom dijelu. Pobjedili na kraju sa 3:4. Tada je jos Bekam igrao. Pa i ono famozno finale lige prvaka protiv Bajerna. Mančo cesto okrece rezultat.
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker



    Ipak smo mi Manchester United :lol:
     
  12. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Nije mi djelovao bas sigurno golman Uniteda kod onog drugog gola za City... :)
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta sigurno, maltene po sredini primio gol. Vjerovatno zato sto se vracao unazad, ali opet...
     
  14. selvin

    selvin Moderator

  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

    4 vs 7 (doduse sedmi je tek kasnije uletio u masinu)!!!!
    EDIT: predlazem da united kupi flouroscentne dresove,da kada ovako mjesaju protivnicke igrace da se vide medju njima,heeeh!!!
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    objašnjenje

    Po mome skromnom mišljenju najbriljantniji um ikada u fudbalu, prodavač cipela Sacchi kaže da je u fudbalu organizacija sve.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Bas vala skoro po sredini ga primio,mislim da je lose procijenio i kasno se bacio te zakasnio,nije problem sto je kratak pa je ne moze stici,kao sto pelikan rece vracao se unazad,veoma je tesko ista drugo raditi jer kada se tako vracate unazad i neko vam osuta tesko da cete odbraniti znam iz iskustva jer sam 5god. trenirao fudbal i bio golman :oops: jos jedna stvarka,dzeko je mozda imao i malo srece jer je lopta prosla ispod golmana,sto o5 govori da se golman kasno bacio,nisam nesto bio zadovoljan branjenjem u 1.p.v. ali eto kao pokazao je da zna nesto u 2.,ipak je coeku 1. tekma za Manchu i odma je finale necega sto je uvijet da se bude nervozan :)
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: objašnjenje

    Najbriljantniji um ? Dvije LP i jedna Serie A nije ni blizu najbriljantnijeg uma. Ne znam šta se toliko u visine stavlja Milanov tim krajem 80ih i početkom 90ih. Kao da su najbolji "moderni" tim svih vremena !? Jeste da su dobri bili ali samo su jednom taj dabl osvojili, mislim da je 88/89. Bayern, Ajax70ih i današnja Barca su svi bolji klubovi od tog Sachievog Milana.
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ne bi da ulazim u debatu kad očito ne znaš šta pričaš.
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne bih ni ja da ulazim u debatu, jer tvoj nickname dovoljno govori o tvojoj objektivnosti.