Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Nisam pratio, ko dolazi/odlazi? Pretpostavljam da je od januara radi "kalendera", no cudno je s obzirom na pocetak sezone...
     
  2. h2o

    h2o Aktivista

    Pa sve glavesine odose, Franz Beckenbauer, Uli Hoeneß i jos neki manje poznati. A idu u januaru zato sto su ugovori tako potpisani sto je i meni bilo cudno, nece biti otjerani nego jednostavno nisu produzili ugovore kao vrijeme je da mladji vode klub.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Vjerovatno je to malo ljepsi nacin umjesto klasicne smjene, buduci da je s tim menadzmentom Bayern napravio velike stvari posljednjih 10-15 godina.
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ja koliko znam Hoeness je vec odstupio, i njegovu funkciju sada obavlja bivsi igrac Bayerna Nerlinger :)
    a Kaiser Franz u zadnje vrijeme previse nesto kritikuje i lupa, vrijeme mu je da ode :)
     
  5. h2o

    h2o Aktivista

    Zna li iko sta je sa Bundesligom na FTV-u? Vidim da danas nema prenosa, a koliko vidim ni na SportKlubu nema prenosa.
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Wolfsburg 2 : 0 Stuttgart.
    Dobro su počeli, imaju stvarno finu ekipu, mogu nešto napraviti i u LP sigurno.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    prenosi FTV i ove sezone Bundesligu,kao i CL.
     
  8. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Ja citam na drugim forumima da je Eurosport otkupio prava i da FTV nece prenositi Bundesligu. Ko sad govori istinu?
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na vijestima rekose da nece vise prenositi bundesligu,
     
  10. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Ma ne prenose, nije doslo do dogovora. Wolfsburga sam gledao na 'Das Erste' pa nam je snalaziti se po kablovskoj/digitalnoj. :D
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    citao sam u novinama za prenos Bundeslige na Eurosportu...koji sad Eurosport prenosi BL? u programskoj shemi Eurosport i Eurosport 2 nema nigdje uvrsten prijenos utakmica
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Srpski Eurosport 2 kod mene na kablovskoj prenosi, upravo gledam Werder - Eintracht :D
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Tacna je informacija za EuroSport 2 (sa ili "lokalizacije"), otkupili su prava, navodno 5 utakmica uzivo sedmicno, pretpostavljam da bi ovaj kanal svi s kablovskom trebali imati. Trenutno igraju Hoffenheim i Bayern, 1-1, za Bayern pogodio Olic, a za Hoffenheim Obassi na asistenciju Ibisevica.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod nas su ga ubacili cim je doslo do tog dogovora oko bundeslige :)

    Steta sto ponistise onaj gol hoffenheima.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Znam da si jasno reako ali opet kazes "navodno" pa eko koliko je to sigurno. Inace to bi bilo super za nase reprezentativce (da se mogu gledat). A vala i za ES. Ja ne znam, sta na njemu gledam osim WRC, malo sd biciklizam i.. nema vise nista.. Sve prenose neke ljeve sportove a ..sad sa ovakvom bundes-šemom bit ce zanimljivije.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Stavio sam "navodno" jer se nisam sjetio odmah svih termina za odigravanje utakmica, ali evo pretpostavljam jedna u petak te po dvije u subotu i nedjelu.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma hajde ..nije ni bitno. Vidi se da su poceli prenost pa.. vidjet cemo kako ce se "odigravat". Jest da pratim englesku i malo talijansku al eto, bacit cu oko i na Njemce malo vise.
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    nas kablovski operater je ubacio engleski Eurosport 2 :?
    izgleda nista od BL ove sezone
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    E hvala.. izmedju ostalog: