Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Imali ljudi jednu losu utakmicu u strasno dominantnoj sezoni i odmah ovakvi komentari. Isto kao sto je Barca nanizala par poraza, pa nije vise to to :lol:
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    hoce li Ibrahimovic moci igrati protiv Barce?
     
  3. xman

    xman Komšija

    Juventus je inace jako los prosle i ove sezone pa ce ih ladno Bayern proc.

    Nece ja mislim,ima jos tu jednu utakmicu kazne.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Slaba liga i opet su gubili od Milana, Intera, Rome, Lacija... tj bilo koga bitnog. U LP preko Celtica. Ovo mi je vjerovatno prva ozbiljna utakmica u sezoni :)
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    Eto Bundesliga je jaka pravo, jedan Lazio otresao Stutgart sa 5 komada u 2 utakmice, Galata izbacila Shalke..

    Isti taj Lazio igrao bunker protiv Juventusa u tri utakmice, 2 remija i jedna pobjeda Lazia u kupu u sudijskoj nadoknadi.

    Uostalom pogledaj gdje se na tabeli nalaze Milan, Inter, Lazio a gdje Juve i sve ce biti jasno.

    Juve prosao Chelsea, Shakhtar, Celtic,do sada bez poraza u LP,sve su to respektabilni protivnici, a Bate Borisov nabio Bayerna u grupnoj fazi.. :smt005
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Znao sam sviju mi da ce oni bogalji dobiti Galatu,fuj !
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    hahahahahaha. Tooo nek smo dobili Galatu, samo da, Anatomic, pati. hahahahahaha.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Patim evo usrah se od paćenja :smt006
     
  9. xman

    xman Komšija

    Slaba liga? Mora da je engleska onda jaka bez predstavnika, sa sampionom koji nije mogao do jedne jedine pobjede ili aktuelnog prvaka LŠ koji nije mogao proci grupnu fazu...ili spanska,liga dva kluba.
    Posto ces sada da iznosis neke dokaze i "priznanja" o snazi ostalih liga bla bla...
    [​IMG]

    Ja ne vidim da jedna liga nesto zaostaje. Svi klubovi je osvajaju u svim jacim ligama,izuzev spanije koja ima Barcelonu,i Real koji se mora spomenuti prije svega i jedino radi pojacanja koja dovode non stop.
    Talijanska liga nije nimalo slabija od neke druge lige vec je slabije od talijanske lige nekada prije,kada su ulaganja bila veca.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije bitna titula, nego uspjeh svih timova. Zato recimo Italijani imaju 3 mjesta u LP, jer je ukupno slabija liga :)
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znam, buraz, jebeno je to. Kad zavist udari nije lako. :lol: Sad ti mislis garant da nam Real nije oderao guzove, mog'o je moj Mancho igrati protiv Galate. Tesko buraz. Ali ne daj se jebiga. Zivot ide dalje, ha ja.

    Cakir je jedan od nas!

    Bdw. Odlican draw za Real.
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa ja,znas ti kako je to..iskusniji si ti..hvala za podršku :smt006
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hejteri :) i barca igrala krs pa se vratila:))

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nedaj se. Ima iduca godina. ;)
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Naravno,to nam je zajednicki moto ! Veliki pozdrav od srca za tebe :smt006
     
  16. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Eno sad cim neko ne navija za barcu ili bayern postaje hejter hehehe :)

    A logicno da klubovi koji prolaze jer ih sudije guraju postaju antipaticni. Barem je kod mene tako. A inace navijam za juve tako da ;)
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja navijam za Juve,mislim drago bi mi bilo i da Dortmund uzme zbog stila igre,ali tesko,nadam se da ce Juve u 1/2 uzeti Real,jer naravno,godinama pokusavaju da naprave finale Barca - Real..jos sad glupost,izvlace se parovi za 1/2,smijesno,sta je tu falilo onome kao prije,da se zna ko ce s kim igrati ako prodje..ah da..falilo je jer onda nisu mogli napraviti par koji im odgovara..
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cim nema Manche odmah conspiracy theories. Kad je Mancho tu, sve je regularno, sve je po bontonu. :smt005

    Pusa za vatrenog simpatizera ekipe koja vise nije u LP:

    [​IMG]
     
  19. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Mislim da si pretjerao s prcanjem prijatelju. Ohladi malo :)
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nema sta Patton se pravo nalozio :D

    Iskreno mislim da ce Juve uzeti CL iako poneku utakmicu znaju tesko bataliti, u Italijanskoj ligi, u CL-u deru sve od reda.