Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kako ste predvidivi :smt005

    Sad je Juventus flavor of the week dok ne fail-a jednu utakmicu.
     
  2. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Zaista ti nije bilo mrsko sve to gore citirati?

    Isto kakva tetkica analiziras iz pozadine nekoliko dana i onda uletis s nekakvim bezveze komentarom.

    Od nadolazecih meceva najinteresantniji (po meni) ce biti okrsaj Juve - Bayern, neki favorizuju jednu a neki drugu ekipu. Pa nece nam Malaga bit glavna tema ccc.

    A vec sam gore naveo, svaka ekipa koja prodje uz manju ili vecu pomoc sudija (pogotovu ako se radi o favoritu) ce bit popljuvana, barem od mene. ;)
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fanovi Juventusa favoriziraju Juve, svi ostali Bayern :D
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Okay, momci, pardonirajte. Ostavit cu simpatizera na miru. Iako smo se poceli pravo zblizavati.

    Sto se tice zadnjih 8, evo moje predvidjanje:

    Malaga v Dortmund - Dortmund
    Real v Galata - Real
    Paris v Barca - Barsa
    Bayern v Juve - Juve
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Gdje ce mi biti mrsko kad ste ispostovali sve sto sam rekao :lol:
     
  7. xman

    xman Komšija

    Ko je sta ispostovao? Lik je u pravu kada se ibreti tvojim opsirnim citiranjem gdje ko zna sta pokusavas reci... Imas jak tim. Kuzis? Tim koji djeluje dominantan i favorit nabitno protiv koga igra. I onda taj tim tokom punih 90 minuta demonstrira totalnu nemoc i anemicnost protiv ocito slabijeg od sebe... Da napomenem,niko nije otpisivao Barcelonu nakon poraza od Milana niti se sada otpisuje Bayern nakon poraza od Arsenala vec se uzima u obzir sledece-Ta dva tima su pokazala da nisu jaki kako se misli i da mogu pored moci demonstrirati i TOTALNU nemoc na terenu koja nije slucajnost. Barselona je pokazala da je jaka u drugom mecu protiv Milana gdje je spretno i sretno prosla dalje. Milan je imao svoje sanse i ona stativa Nianga da je bila go ostatak utakmice bi bio drugaciji. Bayern je isto u drugom mecu uz pomoc sudija prosao Arsenal koji je igrao sa drugim timom.
    Davao sam prednost Bayernu nad Juventusom prije one predstave sa Arsenalom u drugoj utakmici najvise radi boljeg napada,puno boljeg napada tacnije. Sada Bayern vise ne gledam kao favorita upravo radi te jedne utakmice koja je otkrila metar slabosti tog tima koji je uigran mehanizam. Moze jedan igrac imati losu noc ali njih 11 tesko.
    Isto tako u Bayernu znaju slabosti Juventusa i tu ce ih tuci. Bayern niukom slucaju nije ni blagi favorit protiv Juventusa u ovom mecu i da se vrati i zaigra u pravom svjetlu protiv njih jer je protiv Arsenala pokazao gdje su mu savovi najtanji. Mislim da ptice na grani znaju da je slabost Juventusa u invalidima od napadaca i kada na to markiras Pirla(sto je skoro nemoguce ipak) dobijes tim koji je bezveze. U tom duelu ce proci dalje tim koji bude vise motiviran.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cuj nije niko otpisivao Barcu, cuj Barsa sretna :lol: Arsenalova sreca sto je Robben igrao na pogresnoj strani i sto nije bilo Ribery-a. Kad udare po Juventusu sa obje strane kao inace, nigdje ih nece biti :)
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cuj im samo sad price :lol:

    Barci bio kraj, Bayern bio supersila, ja im rekao sta ce pricati ako dodje do ovakve nove situacije, i oni ispostovali u slovo, i sad ja budala i ko zna sta ja pokusavam reci :lol:
     
  10. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ma nema sta, ti si zaista car. Kad neko zna znanje :lol:
     
  11. xman

    xman Komšija

    Da,Barselona je imala srece sto ne Niang pogodio stativu. Inace to bi bila dodatna motivacija Milana i u najboljem mogucem pred Barcelonom bi bio neuporedivo tezi zadatak. Milan ja tada bio ispod nivoa i primili su dva vrlo jeftina gola. Sretno i spretno su prosli dalje,Bayern isto. Udarit ce po Juventusu sasvim sigurno,koji ce to cekati spustenih ruku jel tako? Nece im biti lako to je sigurno,a da ih"nigdje nece biti" je lol izjava i to ce se pokazati na terenu.Juventus ima vise nego odlicnu odbranu i Buffona na golu. Ja nisam trener niti nogometni strucnjak ali sam primjetio da Bayern lose brani kontranapade. I da izaberu da se brane sto nece biti slucaj opet imaju velike sanse tu da zabiju. Ti dueli ce biti dosadne i cvrste borbe sredine terena gdje ce golovi padati iz prekida ili kontri. A Riberi i Robben ce imati pune ruke posla sa Vidalom i Marchisiom koji su odlicni i u odbrambenim zadacima,tako da njihovo prisustvo nece biti toliko znacajno vjeruj. Ako si ti primjetio koliko im fale ta dva igraca i Conte je :wink:

    U pravu si,trebali smo ih nakon jadnih nogometnih predstava smatrati jos jacim jer to si ti ocekivao :D
     
  12. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Pa logicno je, kada barsa cucne 2:0 haman bez ispaljenog metka, onda je ista u velikoj prednosti.

    Isto tako kada je Bayern neprepoznatljivo los zbog cinjenice sto jedan igrac fali, to je znak da Juve nema sta da trazi.

    :)
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Smijesni ste vi sto nekoga nakon jedne lose utakmice toliko podcjenjujete. Po vama treba zavrsiti sezonu neporazen da bi se moglo reci da je jak tim :)
     
  14. xman

    xman Komšija

    Ne potcjenjujemo nego obejktivnije posmatramo snagu doticnih timova. Kod Barcelone nije bila rijec o samo jednoj losoj utakmicui nego nekoliko njih zaredom. Juve je zavrsio sezonu i kusur bez poraza i po tebi nije jak tim.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Neporazeni sa samo 23 pobjede do kojih vodeci timovi u drugim ligama dodju 11-12 kola prije kraja :)
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koliko li ce samo puta navijaci Juventusa spomenuti tu sezonu bez poraza :lol:
    Imam jednog s kojim sam gotovo svaki dan, i cujem to svaki treci :lol:
    A remija sa fenjerasima bilo puna kapa.
     
  17. xman

    xman Komšija

    Znaci u slucaju Juventusa to ne vrijedi :lol:

    Bas pretjerujerujemo, jer to je ipak samo sezona bez poraza :lol:
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne kontam, rekao sam "po vama" iliti "prema vasem misljenju", a ne po mom.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    23-15-0 u k**** ligi, uz brdo brljavih remija sa Cesena-ma, Pescara-ma i *****tinama je daleko od vrijednog spominjanja svakih 9,5 sekundi.
     
  20. xman

    xman Komšija

    Znaci nase misljenje je da sezona bez poraza ne govori nista o snazi nekog tima,Juventusa konkretno? :D

    Moji senzori za detekciju hejtera kako ih zovete,vriste. Nema potrebe dalje raspravljati. Misljenja se razlikuju i to je to.