Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kakva bomba. Obično kada su ovako neki golovi iz daljine, uvijek je osjećaj da je golman mogao biti brži, malo bolje reagovati, ali nema golmana koji bi ovaj šut odbranio. Gol sezone.
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    al je zakuca :D
     
  3. senad_986

    senad_986 Komšija

    Vidim da neki portali prenose da je veoma izgledno da ce Neymar naljeto u Barcelonu. Kakav je to igrac? Prati li iko brazilsku ligu ili su svi nahajcani na njeg preko YT klipova? Po meni je bolja varijanta, kad ce vec izletiti za napadaca €50+ miliona, da Falcaa dovedu iako je stariji.
     
  4. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Klasični brazilski klaun u stilu Robinha. Barceloni bi bolje bilo da dovedu stopera kako treba a ne ovakve cirkusante koji je još jedan u nizu nasljednik Pelea. Dovoljno je vidjeti koliko je Seedorf koji je na samom kraju karijere zabio tamo golova pa čak jednom i hattrick pa da vidiš o čemu se radi.
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Falcao cisti poacher,50+ je smijesno dati za takvog igraca,ako traze zamijenu za Xavia/Iniestu bolje je dati 50mil za Wilsherea..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam gledao barem 5-6 utakmica Brazila maksuz da vidim tog Neymara i frajer ama bas nista nije pokazao.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Kao sto je legenda Barton izjavio, Neymar je dobar samo na YT snimcima,on je u fudbalski Justin Bieber :smt005 :smt005
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  10. selvin

    selvin Moderator

    Bio je komentar na Facebook-u na slicnu vijest, kaze to bi bio drugi najveci transfer na Bliskom istoku, jos otkako je Muhamed presao iz Mekke u Medinu :D
     
  11. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    I ja sam negdje citao da je brat Rona u dobrim odnosima s Ozilom i da mu se sviđa Islam kao vjera... Ali ovo nije tema za to. Idemo dalje :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Najs:




    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hahahha, koji king, i to jednom rukom.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    sjedis na poslu, kad odjednom se iza tebe pojavi Mata sa novim dresom :)


    Suarez strikes again, lik ujeo Ivanovica za ruku :smt005
    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gledao sam utakmicu. Zavrsi 2:2. Liverpool izjednaci u 97min.

    Suarez, kao dijete kad ga furset ufati, pa nezna sta bi od muke. hahahaha. Sreca pa nije blizu bilo uho... :D

    Cudna mi taktika Chelsea-ija, da se povuce onako. Dok su igrali otvoreno, Liverpool rijetko kad da bi zaprijetio.

    Liverpool nije ispao fer kada je trebalo izbaciti loptu, nakon uzasnog starta Sturridge-a, nad sad ne znam tacno kojim igracem Chelsea. Mogao mu je lako slomiti nogu. A sudija ni faul da svira. Prilicno lose sudjenje u ovoj tekmi.

    Mislim da je realno 2:2. Samo ce raja garant kukat sto je sudija pustio uopste da se igra 97min, kad je produzio 6min.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    faul nad Bertrandom

    ja necu kukati, iskukao sam ja davno

    al smijesno sta se desava danas sa Chelsiem, tj u zadnje dvije sezone
    Torres nista nije napravio tokom citave utakmice, i ostavio ga da igra, a Demba na klupi
    Hazard izdominirao, covjek je bio motor tokom citave utakmice, i zamjeni ga sa onim panjem Benayounom
    Lamparda tek ubacuje u 90min

    jos kako je Chelsea popustio u drugom poluvremenu bilo je i pitanje vremena kad ce pasti gol
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koji debil ovaj zuban Suarez, pa ovo je za 10 tekmi bana. :)
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hahahahaaha :smt005

    [​IMG]
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    [​IMG]

    [​IMG]


    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa i zasluzio je jednu tesku kaznu. Nije ovo prvi put da on pravi sranja na terenu.