Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mislim da će sutra ovakvi parovi biti :

    FCB vs FCB
    RMA vs BVB
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Naravno, nije FIFA luda da stavlja dva derbija sad jer im je u interesu pokupiti sto vecu lovu od TV-a, zar tako nije i prosli draft bio namjesten, sto vise ljudi gleda to bolje za dzep!
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Milion posto, jer je uefa izvlacenje velika farsa.
     
  4. xman

    xman Komšija

    Nisi me razumio. Nije mi bila namjera umanjti kvalitete trenutnih majstora. C. Ronaldo je savrsenstvo od nogometasa,znaci jedini je trenutno koji ima ama bas SVE i koji nerijetko na vrlo atraktivan nacin iskoristavajuci nevjerovatnu fizicku spremu napravi budalama dva ili tri igraca... Meni licno nacin na koji je to radio jedan Zidane je bio neuporedivo ljepsi za gledati jer je to radio klasicnom nogometnom inteligencijom i jednostavnoscu dok hoda ili u nekom laganom polutrku. Sve to skupa je imalo nekakav "doktorski" smek :D Malo igraca sam vidio u zivotu da mogu izvesti tako atraktivan potez kao C Ronaldo ali isti je znao pasti preko lopte dok se trudi da prodje 2 igraca nekom akrobacijom... Kod Zidanea je to djelovalo...prirodno. I u vremenima dok su slicni njemu harali si morao par sezona harati da bi ti porasla cijena i reputacija dok danas igrac izvede par poteza,naftasi mu nabiju cijenu i eto ga rame uz rame sa dokazanim legendama. Pomenuo si Messija i Ronalda na koje se to mozda i ne odnosi jer je njihov kvalitet preocit vec nekoliko sezona ali za veliku vecinu ostalih... Baloteli vrijedi kao Mona Lisa kako kazu :lol:
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mozda platini smijera njemacko finale, pa da nas iznenadi :lol:

    Rubin 3-2 Chelsea, fine golove zabio Rubin a i Chelsea takodjer
    Lampard u svom stilu asistirao za Torresa, iako se na gifu bas i ne vidi
    [​IMG]
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mogao je Rubin jos koji uvaliti.

    Ako cemo o ljepoti fudbala, onda Ronaldinhu nema ravnom.
     
  7. xman

    xman Komšija

    Zamjerim mu samo to sto se naglo "ugasio". A na vrhuncu forme je bio bukvalno igrac iz buducnosti.
     
  8. Ziks

    Ziks Aktivista

    Ja kazem da ce biti
    Barca vs BVB
    RMA vs Bayern
     
  9. techton

    techton Aktivista

  10. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ako bude kakvog stimanja u korist, recimo Reala, mislim da ce parovi ovako izgledati:

    Real-Barca
    BVB-Bayern

    Jer s onakvom Barcinom igrom, Real bi ih poder'o. Mislim da sam isto tako negdje procitao kako u Realovom taboru vlada slicno misljenje/zelja. Barca je postala trazena roba :smt003

    Bez obzira na sve, ja bih se kladio da ce Bayern ove godine osvojiti LP.
     
  11. xman

    xman Komšija

    Covjek je dao komentar na to kako vidi dva ponajbolja igraca danasnjice. Messi je dosta slicniji starim majstorima zbog jednostavnosti u igri,ne kompikuje previse i to djeluje prirodnije od Ronaldovih poteza za koje se vidi da su vjezbani i da samo ceka momenat da ih pokaze. Svejedno Ronaldo je apsolutno superioran fudbaler. To se moze zakljuciti bez ijedne pogledane utakmice ta dva igraca. Odes na You tube i pogledas neku kompilaciju top 10 golova od obojice i momentalno bi ti trebalo biti jasno sta moze jedan a sta drugi. :)
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hop cup.
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Da li je ovo ponovo uzvrat u Barceloni ?
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koji debil ovaj Vugdalic na OBNu, kakav intervju sa van Nistelroyem. :D
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma kakvi, Hegemonija se nastavlja!
     
  16. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    4 kluba, 4 giganta. Pogotovo Bayern i Barca...dominiraju u domacem prvenstvu. Ovo je prilika da se bavarci osvete za onu sramotu od 4:0 iz 2009.
    A protiv Barce treba samo grubo :D
    [​IMG]

    A vala je i vrijeme za jedno njemacko finale..
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobi Man City - Chelsea 2:1 u 1/2 FA kup-a. Dobra utakmica. Tempo svih 90min, je bio impresivan. A, isto tako mi uzivancija gledati ovakve utakmice, kada se publika toliko uzivi u utakmicu, pa nakon svakog potaza aaaaaa uuuuu. :D

    Chelsea-jeva dvojica igraca sto su igrali na desnoj stani su citavu utakmicu bili beskorisni. Pa ne znam da su dva centarsuta imali kako treba.

    Prelijep gol BA dao.

    Aguero trebao dobiti direktan crveni nakon starta nad onim sa 'sideshow Bob' frizurom. Ovaj njega jeste prvo malo laktom, sto je raspizdilo ocigledno Aguero-a, koji onda sa obje noge djonom covjeka u guzicu opali. Bas je krvnicki izgledalo, i sreca da ga u guzove zahvati.
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    [​IMG]

    Niti zuti karton,lijepo..
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    otkako pratim Chelsea, losiji pristup igri nisu imali na wembleyu, sramota, vidi se da fali tu Lampard i Terry

    Chelsea za 3 dana protiv Fulhama, sad se mogu vise skoncentrisati na premiership pa pokusati osigurati 3-4. mjesto
    6/7 titula Chelsea prokockao ove sezone, ostala je jos europa liga

    i mogao se lako svirati penal Kompanya nad Torresom