Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Po svemu sudeci ce biti ili Bale ili CR7.. I najvjerovatnije Strootman kao CM(SAF njega ne pika kao vec world class igraca..)

    Meni i jeste prioritet taj CM tj. Stroot,a ostalo,sta bude bude..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    JUUUUUUVVVVVEEEEEEE !!!!!!


    [​IMG]
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I Ajax osvojio treci put za redom. Zna Frank de Boer sta radi :) Eriksen i Fischer ce se vjerovatni prodati.
     
  4. xman

    xman Komšija

    Iznose maloprije veliku 31-cu na teren u inat :mrgreen:
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    5 Maj 2002, 5 Maj 2013, Antonio Conte osvaja Scudetto kao igrac i kao trener. :smt007

    [​IMG]
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    [​IMG]

    Rafael crveni dobio poslije ovoga.
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    A Luiz se smije,umire frajer..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  8. Ziks

    Ziks Aktivista

    pa fkt i ja bi :D Luiz troll king :D
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Wenger moze zahvalit samo sto Tot i Chelsea igraju medjusobno . Inace bi najebali ko Loserpool :lol:
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja ne znam samo hoce li jos govorit da je Webb Unitedov sudija ? Koliko nas je samo puta ostetio(nevezano za ovu tekmu) i raja opet..On jednostavno nije niciji sudija,toliko je "dobar" da nece suditi tekme EPL od slijedece sezone..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i prvi crveni za Man Utd u ovoj sezoni


    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Young out , dobar start u UTD al od tad je prelos.
    Tony-V , uzasna sezona mada mu treba dati jos jednu sansu .
    Anderson , odvest ga u najblizu pekaru na krofne i ostavit tu . Svima je jasno da nece ispunit svoj potencijal vec mu je 25 g
    Nani , losa sezona pracena povredama . Ostavit i stavit ga na DESNO krilo
    Jones , neka se odluci gdje ce momak igrat ili ce zavrsit kao novi Oshea . I nije on za DM ne znam zasto ga forsira na toj poziciji


    Zaha je vec tu . Gledao sam utakmice CP da vidim od cega je mali i ima potencijala mada tesko da ce odmah moci upast u tim . Fina bi opcija bio James R iz Porta . Sumnjam da ce Bale doci , onaj zidov je jeben pregovarac . CR7 i to je tesko jedino ako ga neka nostalgija ne pukne mada sumnjam frajer je uvjek sanjao da igra za RM .
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    J.R. strasno precijenjen,gledao ga u nekoliko tekmi,liga im je vecina smijesna,sta reci vise nego kada Bebe koji kod nas nije mogao na klupu igra za jedan od najboljih klubova tamo i radi smijesne stvari odbranama..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kako je Valencia los, jel on inace ovako il je uvjek, u Wiganu je bio bas dobar igrac, imao dobar ubacaj u sesnaesterac
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Cijelu sezonu je ovakav,bizon pravi.. Jedva cekam samo da ga neko izbaci iz prvih 11,stvarno ne znam sta Tatica u njemu vidi..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  16. xman

    xman Komšija

    Del Pierova cestitka Juventusu:

    “Otkako sam napustio Juventus, nikada nisam razmišljao kako će izgledati da ovaj tim slavi bez mene. Nisam sve do prije nekoliko dana, kada je tabela jasno govorila da stiže druga titula u nizu. Pokušao sam da zamislim slavlje, ali u mom ‘filmu’ slika je bila zamagljena. Kraj, moji prijatelji se raduju, trofej je spreman da se podigne, huk navijača… Sada je slika nešto oštrija, navijači su glavni akteri”,

    :cry:
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    2 sezone top ( bio proglasen igracem godine od strane navijaca ) ove sezone kao da je izgubio samopouzdanje .
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Zvanicno: Sir Alex Ferguson ide u prenziju na kraju ove sezone.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima vremena da se predomisli :mrgreen:
     
  20. xman

    xman Komšija

    Cisto sumnjam da ce otici. On ce umrijeti na klupi :lol: