Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Razocaran sam igrom Barcelone. Ocekivao sam malo agresivniju igru, nesto poput one koju je Real Madrid sinoc igrao.
     
  2. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Barca zdra'o :)
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Komsiji umrla krava i koza, svi pilici, i krov mu prokisao...

    Ocekivao sam zaista samo dobar fudbal, pa ko prodje, prodje. A ovo u dvije utakmice bezveze. Razocaran. Nadam se da nece biti ovako u finalu, i da ce Dortmund pruziti daleko bolji otpor od Barcelone.

    Steta. Da je Barca bila u formi kao prije 2-3 godine, ovo bi bilo epic polufinale.

    Licnog sam misljenja da Bajern uzima glat finale. Bez obzira i da je Real bio tamo, isto bi tako mislio. Jednostavno ljudi melju ove godine sve sto im dodje pod nogu.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Dormtund igra nevjerovatno,a i Bayern ih nije mogao dobiti zadnjih nekoliko tekmi (oko 5 cini mi se)..moj glas ide za Borussiu :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakvih 5 utakmica, Bayern ih izdominirao ove sezone. Izbacili ih iz kupa, dobili u Super kupu i igrali nerijeseno u ligi...
     
  6. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    BVB mi je draga ekipa, nije vjestacki sastavljena od skupih zvijezda. Oni su ovo do sada postigli radom i trudom, a to se cijeni.

    Moglo bi se reci da Bayernu ne lezi BVB (jer ih dugo nisu dobili u bundesligi) i da bi zbog toga mogao BVB osvojiti LP.

    Po mom misljenju nije isto igrati derbi u bundesligi i igrati finale LP. Bayern je ekipa koja je zrela, cijela ekipa kao i pojedinci su puni iskustva, narocito iskustva u igranju LP, cak iskustva u igranju finala LP.

    Dok je BVB po mom misljenju preksinoc pokazao koliko su nezreli. Protiv onako tankog Reala uz prednost od 4:1 iz prvog susreta, oni su se doveli u situaciju da im se u zadnjih 10-tak minuta tresu gace.

    Bayern je na drugoj strani sahranio jednu Barcelonu, koja je, ruku na srce, jos protiv Milana bila zrela za ispadanje. Tako je Bayern pokazao da nema respekta / straha prema drugim ekipama, ma koliko zvucna to imena bila. Ljudi su pokazali da igraju kako bi dali gol vise. Rezultat toga je najubijedljivije ispadanje jedne ekipe u polufinalu LP (7:0 u dva meca).

    Ja prednost dajem Bayernu, a volio bih da bolji osvoji, da ne bude sudijskog uplitanja u krajnji rezultat.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  8. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Volio bih da Borussia osvoji LP, momci su igrali pošteno sa dosta truda i rada, a volio bih da osvoje baš u inat svima zbog toga što većina govori to kao glat će to uzeti Bayern. Moglo bi se desit nešto što se desilo prošle godine kad nisu uspjeli na domaćem terenu da poraze Čelzi.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jaka Benfica, mogli bi i iznenaditi Chelsea :)
     
  10. xman

    xman Komšija

    Pirlo na predstavljanju svoje knjige "Mislim, dakle igram".

    [​IMG]
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Klošar je sa tom bradom -.-

    Kažu napušta repku nakon Brazila. Imao je fanstastičnu karijeru i sve osvojio što se moglo osvojiti. 2006. je po meni bio najbolji igrač Svjetskog bolji i od Cannavara. Šteta samo što su ga mnogi upoznali tek kada je prešao u Juventus gdje je ruku na srce možda više došao do izražaja jer je godinama igrao sa Seedorfom, Rui Costom, Kakom i sl. pa nije uvijek sam obrao med.

    Ancelotti će prema svemu sudeći u Real dok će Mou sa Falcaom u Chelsea.

    Finala uzimaju Chelsea i Borussia 8)
     
  12. xman

    xman Komšija

    Slazem se u potpunosti. Realno ne istice se on previse ni u Juventusu vec se njegov vanserijski kvalitet primjeti kad obratis paznju na njega. Kada cijenis kod nogometasa pozicioniranje,kretanje,pasove,pregled igre,kontrolu lopte i ostale odlike inteligentnog nogometasa vise od "nosa za gol" Pirlo se fakat nametne sam od sebe kao cist genije.

    I meni se ne svidja ovo furka mu sa bradom :)

    I ja bi vise volio da BVB uzme LP. Najvise zbog nacina na koji su izgradili ekipu i sto su svi onako simpaticni zajedno sa trenerom. Ali ipak su na jedvite jade dosli do finala. Aludiram na cetvrtfinale.
    Ali budimo realni,Bayern je ili nadigrao ili silovao sve timove sa kojim je igrao do sada i ljudi jednostavno djeluju prejako.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker



    [​IMG]

    Niti zuti karton,jbg,mene jos proganja onaj Naniev crveni..
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ni slicno Nanijevom slucaju... Zuti u vrh glave i onako.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Realno Chelsea i Bayern osvajaju naslove :)
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ukoliko Chelsea osvoji europa ligu, bit ce 10 dana aktuelni prvaci i lige sampiona i europa lige, interesantno
    dosad je koliko me sjecanje sluzi, samo Mourinho uspio osvojiti nekadasnji kup Uefa pa ligu sampiona, a Chelsea ce mozda biti prvi koji je osvojio ligu sampiona pa europa ligu

    Benfica je jaka, ali primjetio sam da znaju samo igrati dobro kod kuce, u gostima su losi
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Osim protiv Fenera, kad su to jos bili losi u gostima? Dobili Leverkusen, Bordo, nerijeseno s Newcastle. Pored toga, s Barcom igrali nerijeseno u gostima. Mada nisu ni od Fenera nista losiji bili.
     
  18. xman

    xman Komšija

    Danas Webb sudi? :lol:
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Hvala Bogu pa nece suditi slijedece godine ligu..

    Tatica najavio "top playera" i to da ce mu Glazeri ispuniti zelju ma koliko kostao .. hoho sta li se to.nazire :)

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne d'o mu bog da modrica dovede :roll: