Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    NIje Kosevo za ovakvih utakmica . Bez uvrede al ko da se na livadi igra . Daleko navijaci , pola stadiona zjapi prazno . Nadam se da nam repku nece otjerat iz Zenice .
    Zeljo i Sarajevo da su pametni da naprave neki plan za neki manji zbijeniji zajednicki stadion , nek malo oni malo opstina malo fifa i nek se ima jedan ljudski stadion .
    Kad mogu Roma i Lazio djelit stadion mogu vala i oni
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ti si druze jedini od Zeljinih, navijaca/simpatizera, koji kaze da je grmilo. Svi tvoji Plavi haveri su uveliko razocarani navijanjem, a bili su na utakmici. Redovni ljudi, koji prate Zelju, kuci i vani.
    Uz moje vidjenje/slusanje, i njihove komentare, sam dosao do zakljucka da je bilo prilicno lose. Mnogi komentari, bas Manijaka, kazu, da ih je sjebao ciko za mikrofonom, jer od njega nisu mogli nikakav ritam ufatiti, pa su mnogi odustali od bilo kakvog navijanja.

    Bez obzira kako daleko je, i kako lose se zvuk prenese na TV, radi filtera i svega toga, opet je zvucalo veoma lose. A da 10.000 dusa zagrmi u glasu, bez ozbira kakav je stadion, i kakav je TV prijenos, to bi trebalo da grmi.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kao prvo, navijam za Sarajevo. Kao drugo, "ciko za mikrofonom" je vodja navijaca i ovdje se tako navija od kako znam za sebe. Sve mi se cini da nisi nikad vidio nasu utakmicu. Dijaspori treba zabraniti neke komentare.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da je on vodja, on bi imao autoritet i ne nebi morao moliti da se navija. Ja sam dijaspora (ne znam samo kako kad provedem daleko vise vremena u Zenici, a vani idem sa statusom turiste) koja je gledala 80% Celikovih utakmica uzivo u zadnjih 18 godina sto su se igrale na Bilinom, tako da dobro znam sta radi vodja navijaca. On sigurno ne moli da se navija, ako ima ikakav autoritet. I sigurno ne govori sad ide jedna balada zagrlite se... :roll:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    bio na ovoj utakmici na sjeveru, sta da kazem osim da sam promuko posteno tog dana :)

    a kako sam se bio nabrijo da navijam kad su dosli navijaci dynamo dresdena :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    @patton, koja si ti bukva... nemas pojma sta pricas. To sto on "moli" je oduvijek tako. "Molio" je dok su ljudima pucali glasovi od navijanja. Ne moli on nista bukvalno. Sta on kaze tako bude. Ima covjek autoritet da kaze par hiljada ljudi prije utakmice da pobacaju sva pirotehnicka sredstva i oni poslusaju. Ima autoritet da šefu policije u gradu, tokom kortea, kaze da maknu kombije s ceste, da navijaci mogu prolaziti. Nemam vise sta s tobom pricati, nevjerovatan hejter.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bukva? ... ja sam vise zalosna vrba. Malo tuzan iznutra, sav graciozan sa vana. :wink:

    Ti arane kako si 'navijac' Sarajeva, bas previse znas o tome sta i kako se desava u Manijacima. Nikad u zivotu nisam upoznao navijaca Sarajeva, koji brani Manijake. :lol: Jos ide na utakmicu Zelje medju njihove navijace. Da nisi bio i jedan od onih sto su tukli bespomocne Cehe? Sarajevo ti tek igra danas/sutra druze. :lol: Stokholmski sindrom da nisi zadobio? :smt005

    Vodju Robijasa, u svojih ovo koliko godina nikad nisam cuo da moli navijace da navijaju. Ako ista, onima sto glade muda se najebe mame, aali ih sigurno ne preklinje da navijaju. :smt005

    A sad se svi zagrlimo, jer ide jedna balada ... 1, 2, 3, 4, 5 ... :smt005
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisi ti vidio nase lige, ne znam sto pametujes. Ko god ide na utakmice, itekako dobro zna navijace oba kluba. Ne branim ja nikoga, ja govorm kako je bilo, a ti govoris na osnovu TV prenosa i sportsport foruma. Ovdje je jedan od nas bio na utakmici neutralan, a drugi nije bio na utakmici. Sve je jasno.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ali dobro znas sva desavanja oko Manijaka. I kako je vodja sa policijom dogovorio, i kako ovo i kako ono... Priznaj da si Manijak, ne moras se sramotiti ba. :lol:

    Ma kakav ja ba i nasa liga sta ti je. Ja uzimam godisnju kartu, onako, cejfa radi. Volim bacati 70KM svake godine. :lol: Dobro ba derbi 'navijac'.. :smt005 Imas i danas/sutra Sarajevo u Europi, i jos 2 derbija sa Zeljom, i to je to za tebe ove sezone. :smt005
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pratiti fudbal i ne znati sta se desava kod rivala je smijesno. Sto vise pricas, sve vise kontam da ni ne pratis fudbal.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Smijesno je ici na njihove utakmice, medju njihove navijace, najvece rivale. Davati pare njihovom klubu. Pratiti desavanja o najljucem rivalu se lako moze preko interneta i TV.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesam li ja negdje naveo kojim sam povodom bio na utakmici? Uzeo im pare, a ne dao :lol: Ne mozes pratiti sva desavanja preko TV-a i neta, ti i ova rasprava su zivi dokaz za to.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne znam da li se igra Sarajeva moze opisati kao katastrofalna, ma gore od katastrofe
    interesuje me sta su oni radili na pripremama, pa ljudi ko da prvi put igraju fudbal, kako ih nije sramota navijaca, pa pred onakvom podrskom ja bih orao po terenu
    Melunovica ne zelim komentarisati, bolje postaviti neki panj u napad nego njega, ne znam sta je Husref mislio kad ga je dovodio
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    nije ga husref doveo,doveo ga irfan sjetim mu se najmiljih za vrijeme jovica
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    I sta bi ovo? Sarajevo izgubi od ovih amatercica nekih iz Albanije? Gdje su oni navijaci sto su pljuvali Zelju ovih dana? Molim na raport da se jave, nekim smajlijem i slicno jer sve drugo od njih je suvisno.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ma Zeljo bar igra i bori se za razliku od ovih,za koje debile ja dadoh 7 kermi :smt021
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prelose. Jos navucen penal...
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vasi jos gori. Nigdje igre.
     
  19. xman

    xman Komšija

    Naravno dosta korekcija bi se dalo napraviti na slici u smislu koga nema i ko nije u pravom tieru ali eto :)
    [​IMG]
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bolji su Susic i Dzajic od pola tih :)