Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koliko ste sforcali na covjeka, a tek mu prve utakmice na kormilu tima.

    Kao da je Ferguson u svojoj prvoj sezoni odmah poceo osvajati trofeje, pa se zato to ocekuje i od Mojesa.

    A i nemate neki tim vala, pa da se sad moze reci ima predobar tim, a slabe rezultate.
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    po tebi sa tim "ko da imate neki tim" ispade da je united u transfer periodu prodao vecinu najboljih igraca,kad je to united bio pun superstara ? pa sa slabijim se timom prosle sezone najveci prosetao ligom..

    ostavi se ti smetljarskog uniteda i prati galacticose sa igracinama od 100m koje dovode svake sezone pa i pored njih i dosta ofirnih kontroverzi sa sudijama opet ne uspiju doci do trofeja,meni je to bas smijesno..
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ista je ekipa uzela titulu bez problema a sada igraju kao tim iz donjeg djela tabele . Jedno je izgubit a jedno izgubit i igrat krš .
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ramsey se preporodio ove sezone :) Arsenal poslije prvog kola i katastrofe protiv Ville dominira.
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Imaju dobar raspored :D Al stoji to za Ramsey-a
    Hart danas opet na limitu . Svjetska klasa :lol:
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Hart taki, da nije iz utjecajne drzave koja je u zadnjih doslovce 100 godina imala dva postena golmana ne bi nitko stavio njegovo ime i svjetska klasa u istu recenicu.
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    !!!
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Atletiko satro Real :D
    Moyes opet na limitu :lol: Zna se da UTD ne moze do LP al zar mora govorit to na TV-u . Bas dize moral igracima :lol: Svaki interjvu mu je cirkus
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I velika razlika u tome da je proslogodisnji tim vodio covjek koji je tu 20+ godina, a ovogodisnji covjek koji je tu tek par mjeseci. Velika promjena citavog mentaliteta tima se desila i bilo ko da vam je dosao, nebi mogli imati rezultate prve sezone, kao sto bi imali da je tu Ferguson, covjek koji je sastavio sve to. Kad Mojes pocne dovoditi igrace po svojoj volji, igrace koji pasu njegovom sistemu, onda ce to biti bolje.

    Dijete drago ne stavljaj rijeci u tudja usta. Gdje sam ja rekao smetljarski? ... imate solidan tim, nista vise od toga. Engleska liga prosle godine, jedna od losijih u zadnjoj deceniji. Zato ste se prosetali.

    Kakve veze ima Real, sa bilo cim o cemu se ovdje prica? Mani se tih djecijih, i drzi se diskusije pri ruci.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tek je pocela sezona, a Manchester igrao protiv vecine jakih timova.
     
  11. xman

    xman Komšija

    Ma razlog slabe igre Uniteda je iz toga sto ne dovode igrace na pozicijama koje skripe,ko ce znati zasto jer imaju para kao klub,a pad u formi je normalan i nema tima koji tokom sezone nece imati los period. Zadnjih 4-5 utakmica Juventus je isti,kolektivno a i skoro svaki pojedinac u timu su pali u formi totalno.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Ako Arsenal bude prvi i u novembru, to će biti prvoklasno iznenađenje :D
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Meni je kod Moyesa problem negativnost . Svaki interjevu je negativan , valjali mu igraci sad odjednom mu treba 5-6 igrača :roll: I sva ta negativnosti prelazi na igrace .
    I Eric Stelle je rekao d aje odbio Fergijev savjet da zadrzi pomocne trenere i ostalo .
    'Keep what we've got, keep the continuity, work with them and they'll guide you through. You're taking on a massive machine here. You've gone from Marks and Spencer's to Harrods.' Novi tim se dovodi da zamjeni tim koji ne valja . zasto dirati odlican tim trenera . Kad radi kod Bayerna ( Pep je zadrzao citav tim ) zasto nebi i kod utd-a ?
    I odprve utakmice nisu dali go iz otvorene igre . Mislim da ce Sahtar biti pravi relity check . Naztalost.

    BTW talijansdka liga ove sezone je luda :D Opet sam ih poceo pratit . Inter se preporodio uz novog trenera ( evo sta dobar trener znaci ) , Roma igra odlicno , Konobar vodi sjajno Napoli , Fioerntina ce dosta saklopva uzeti i tu je Juve naravno . Bit ce ovo neki photo finsh :D
    SVaka čast Bayenu i BD al njemacka liga polako ide stopama Spanske sto se tice jacine klubova . Pitanje je samo kad ce BD izvesti hara kiri u svom stilu i ostace samo BM . Mada stoji da su i dalje najuredzenija liga .
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Inter ove sezone nema 17 povreda :)
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  16. Piroman

    Piroman Komšija

  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    joj ljepote vidjeti voljeni klub u ovoj temi :cool:
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne mozes voljeti i Cardiff i Manchester, ne ide nikako...
     
  19. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Kakav je ovo sramotan penal za Milan?

    [​IMG]

    Cudi me pa xtrage i sgtpepper nisu svoj standardni komentar postavili, u obliku: "da je ovako Barca dobila penal, o tome bi se godinama pricalo" :lol:
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Jesi vidio crveni nad Neymarom? Nije ni cudo sto se ne javljaju :D