Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. efo

    efo Komšija

    kakav je mec, nisam u mogucnosti da ga gledam?
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Ma da ga hoće više neko poderati, pa kako god, samo da više ne gledam njega i njegov anti-box.

    Ovo do sada više na hrvanje liči nego na box.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    60 pobjeda od toga 51 knockout. Haters gonna hate.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Grle se, pa ga Klicko udari malo, i tako... Standardno.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    90% klinceva je jer se Povetkin spusta gotovo u cucanj kad krene jaci udarac desnom od Klicka.
     
  6. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Pa kličko je toliko jaci od ovog rusa, mogao je komotno bez svoje standardne "kukavicke" metode boxati, opet bi prosao bez modrice. Barem bi se imalo sta gledati.

    Zalosno, na sta je box spao s ovakvim prvakom :shock:
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    3 nokdauna u jednoj rundi = kukavicka metoda, kul.
     
  8. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Evo sad rus haman jedva stoji na nogama, kličko se opet ne otvara, boxa na sigurno :)

    Evo nije ga uspio nokautirati :lol:

    Komentator s OBN-a kaze ovo je meč desetljeća :smt005
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koliko se Klicko valja po protivniku ne treba ga ni udarit ovaj je uvijek u knock downu.
    Shega su vise postali ovi mecevi.
     
  10. Piroman

    Piroman Komšija

    "Vladimir "free hugs" pičkov!"

    "kakav ba meč ????? čitavo vrijeme onaj rus je pokušavao da popuši kličku a kličko mu to nije dozvoljavao"

    "ovaj cu mec snimiti na kasetu i pustati pred spavanje umjesto uspavanke...."

    "mec je izgledao k'o ples s zvijezdama, malo su se grlili, malo su se mazili, malo su plesali"

    Komentari sa klixa! :lol:
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Smijesan mech, i zalosno je da je teska klasa spala na ovo prenamaganje i grljenje. Cim bi Rus krenuo prema Klicku, ovaj bi ga poceo grliti, ili bi ga za vrat fatao.

    Gledao koju rundu i prebacio. Kakav cirkus. Fuj.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A dobro, i Rus je isao pod njeg, nije nikad uspravno krenuo prema njemu.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To je takav tip boxera, tako zvani 'The Swarmer'. Tip boxera koji konstanto napada svog protivnika i ulazi mu skroz blizu.

    Joe Frazier je bio takav tip boxera. Kao i Mike Tyson. Gledao sam sve 3 Frazier v Ali mecha. Njihov 3ci mech je mech koji je ostao zapamcen kao najbolji mech u istoriji boxa. To je bio box za uzivati citavih 14 rundi. Citavo vrijeme samo napad. Odlican box sa obje strane. Mech je prekinut izmedju 14 i 15 runde, jer je Ali toliko izmlatio Fraziera, da je sudija morao. I Ali je popio batina kao nikad do tada u karijeri.

    Ko nije gledao "Trilla in Manila", ja mu preporucujem da to uradi, jer takav mech se vise nikad ponoviti nece:

    http://www.youtube.com/watch?v=ahEjU-BFS8c

    [youtube]www.youtube.com/watch?v=ahEjU-BFS8c[/youtube]

    Ima li razlog zasto nece da se pokaze YT video?
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ja gledao na FC (fight channel) nema reklama, a izmedju rundi sazetak prethodne runde.

    Mec je bio uzas, vidjelo se kako Klicko puca od muke sto ne moze nokautirati protivnika.

    Sudija meca :smt019
     
  15. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ma kličko jednostavno boxa defanzivno. Treba dobro pratiti njegove pokrete, on se cijelo vrijeme krece prema nazad i baca direkte brze. Ako mu se protivnik priblizi on ga zagrli preko ruku. Ja se sjecam da je ovaj kličko mnogo "ljepse" boxao prije nekad. Ali je zato itekako znao po nosu dobit.

    @Patton

    Slazem se, za mene je Ali jedan veliki carobnjak, ziva legenda, takvog sportistu vise necemo vidjeti. U svakom njegovom mecu sam uzivao. Za one koji vole box, definitivno trebaju sve Ali-eve meceve pogledati.

    Za Ljubitelje boxa također preporucujem da pogledaju mec Ron Lyle vs George Foreman (ima na youtube ja mislim). U ovom mecu se do samog kraja nije znalo ko ce pobijedit :)
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    :)


    0:22

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. selvin

    selvin Moderator

    Nesto imam osjecaj da volis Davida Luiza? :D
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma drag mi lik skroz :D

    golcina Oscara, decko redovno zabija za Brasil
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    [​IMG]

    [​IMG]

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017