Ubise ih svi . OT postao rasadnik bodova . Ja nebi nikad imao srca da radim nesto i budem placen zasto nisam sposoban . FRajer je van svoje lige totalno .

Haha kakav prvi gol Arsenala danas. Au brate.

Joj ovog Moyesa, ne mogu ga vise braniti, patimo se sa svakim.

8. donjapa

donjapa Overclocker

Pa ne igra Moyes :D

Nedostaje igraca, kada ovi odozgo odluce kupiti sta da valja, a ne uvijek dovoditi neke kvazi talente onda ce se dobro i igrati.

Na prste se mogu nabrojati igraci da vrijede necemu, i onda se ocekuju rezultati.

9. Pelikan

Isti tim koji je prosle godine se prosetao kroz ligu ne moze da dobije timove sa sredine tabele. Moyes uvodi odbrambenog kod kuce protiv Southamptona... pa nije to Everton da cuvas rezultat.

Felaini je smece precijenjeno, a nejasno mi kako je Welbeck jos u timu.

13. ColdFire

Hernandez , Kagawa , Zaha igraci koji mogu nesto napravit trunu na klupi . Na ljeto ce otici sva tri :roll: I onda ce fakat postati Everton .

Kakva utakmica Fiorentina _juve . Italijani postaju sve ludji i ludji :D

14. xman

Ja nisam vidio jos da neka ekipa moze ovoliko psihicki klonuti kao Juventus trenutno,osim Pogbe svaki igrac ponaosob je pao bar 80% u kvaliteti igre,nevjerovatno. Normalno je ono da forma pada i da se vraca ali imati 0-2 i sprijeciti protivnika da uputi sut po golu citavih 70 minuta i onda primiti 4 komada u manje od 20 min,a 3 gola od ta 4 primiti u 5 minuta je smijesno :)

Ziks Aktivista

Ja sam ocekivao da ce Murinjo nesto napraviti od ekipe , ubaciti tu agresivnos u igru , ali lik skorz kontra odradi . Dadose gol i odma nazad i ne pomislja krenuti naprijed , jos onakva odugovlacenja . Pa jbt nije Man U ili City pa da ga se plasis . Iz utakmice u utakmicu sve isto , fkt me lik razocarao ... Jos drzi Matu na klupi ... ako nastavi ovako Cheslesa nema ni u top 4 u EPL a da ne pricam za CL ...

19. EL NINO CFC

spominjao sam i prije, ja ne znam sta murinjo vise pokusava, kaze pokusava nametnuti neki svoj stil igre, kakav stil igre? igra ko kukavica, ne ovu utakmicu vec otkako je dosao