Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma kralj, kad Pepe za ono sutanje nogama igraca na podu nije dobio otkaz i dozivotnu suspenziju igranja Spaha nije trebao nista osim ukora i novcane kazne.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije njemu prvi put da mu se pruza sansa. U Montpellieru je dobio dva puta po 7 utakmica zabrane. Potukao se u Sevilli. Eto sad i u Bayeru. To je ono sto ja znam.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovaj incident nema veze sa fudbalom. Tretira se kao da je na ulici napao sekjuriti zato sto mu nije pustio familiju u objekat. Sa druge strane, mislim da se Bajer ogradio od lose reputacije pa ga lagano otpustio i sve ocistio. Ipak se desilo u njihovom dresu ali ne i na terenu.

    I nema veze nivo obracuna. Sve zavisi od situacije. Možes pljunuti nekoga i dobiti crveni ili slomiti nogu igracu i dobiti žuti karton. Šta je Harald Schumacher uradio igracu pa nije n i crveni dobio, a da je to na ulic uradio/van terena kao Spahić, zatvora bi zaradio.
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Parovi polufinala LP:

    Barca - Bayern
    Juve - Real
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Real konstatno dobiva na oko najlakše protivnike. Ne može se sad def reći da je Juve slab, dominira u Italiji, ali mislim da ih Real može lahko dobiti, Juve odavno nije ovoliko duboko zakoračio u LP, mislim da je samo Buffon igrao dalje od 1/8 finala LP, u Realu su što se toga tiče daleko daleko iskusniji ...
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Bice zanimljivo Barca - Bayern, jedva cekam :D
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Pa dobili su u cetvrtini finala najjaceg protivnika od svih ostalih sto su prosli. Atletico je jaci i od Porta, PSG-a a da ne govorim od Monaca.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    oba kluba su u naletu, nadajmo se dobroj utakmici
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Bolje bi bilo da je ostalo za finala, ali nema veze :D
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Juve postao cetverostruki uzastopni prvak Italije :D

    [​IMG]
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cestitke! Vi ste jedino pozitivno iz Italijanskog fudbala.
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne govore dzaba u Italiji: "Juve je uvijek Juve" i kad je slab i kad je jak uvijek je cilj biti najbolji, to je jednostavno ugradjeno u DNA kluba.
    Preko 90 godina u rukama porodice Agnelli, ogromna tradicija koja se ne moze kupiti naftaskim parama ovih novopecenih milijardera.

    Prije 9 godina baceni u ponor ali su se digli, iz druge lige preko izgradjenog stadiona do ponovne dominacije i financijske samoodrzivosti.
    Ove godine su postali prvi italijanski klub koji je presao granicu od 300 miliona u prihodima i izasao iz minusa sto je preko 100 miliona vise od npr Intera koji se sve vise zaduzuje iz godine u godinu.

    Npr 2006 god kada su izbaceni u drugu ligu imali su preko 270 mil prihode i mocnu ekipu sa Buffonom, Cannavarom, Thuramom, Zambrottom, Nedvedom, Trezeguetom, Del Pierom, Ibrahimovicem, Vierom itd. I bili su ispred ostalih ali je namjesteni skandal ucinio svoje i trebalo je vremena za oporavak.

    Od naredne sezone ocekujem jos vise mada ova jos nije gotova, tu je finale kupa i polufinàle LP.

    :D
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Italijanska institucija ste, nema govora. Ali treba vam jaca konkurencija u Italiji da bi se uzdigli jos vise.

    Vidim hoce neki Japaner (ili sta vec) kupiti udio u Milan-u. Ako nije vecinski, ne vidim opet da ce tu nekih para za njih. Ko ce davati pare dok Berluskoni i onaj celo vode kolo.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sutra jos da Chelsea pobjedi i zna se sampion engleske
    A u najboljoj ligi svijeta i dalje neizvjesno, Barca bjezi Realu dva boda, i oba kluba trpaju kako hoce
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Real-u je bilo gusto kod Sevilla-e. Imali su sanse kod 2:3 da izjednace. Iker izvukao. Jedina sansa spasa za Real je po meni Atletiko, a oni bi radije pustili Barci nego da Real uzme titulu, tako da... hahaha.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gledao box. Ja borbe i ku.rca. Dosadno pravo. Plus nigdje veze da je jednoglasno Floyd dobio. Bjezao citav mech i fatao covjeka u clinch. Nije 10 udaraca bacio citavu borbu. Ako je ovo mec stoljeca, ili sta vec, onda komotno se moze reci da box umire.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Floyd, koliko god bio nesimpatican, je masina.
    Kao sto sam napisao u drugoj temi, nazalost ocekivan ishod ali sta ces, lik jedva cita ali je za boks doktor :D
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Čestitke Rubent... ovaj Juventinima :D

    Mou je jebeni kralj!

    [​IMG]
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pirlo je osvojio pet uzastopnih titula Serije A :D

    [​IMG]
     
  20. KingT

    KingT Veteran foruma

    Juve - Real 2 - 1 :D