Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Odlicna tekma.
    Zasluzeno
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Na magicni 5-ti maj oba Ronalda su zaplakala :D

    [​IMG]
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Velika pobjeda, ali gol u gostima je ogroman. Drago mi je da su dobili, jer su svi govorili da Juve ne moze kvalitetom parirati ostalim polufinalistima.
     
  4. xman

    xman Komšija

    Govorila djeca koja ne vide dalje od Reala,Barce i napuhanih klubova iz PL. Neko ko je pogledao par utakmica Juventusa ove sezone je znao da je isti savrseno sposoban za vrhunski fudbal kada treba.
    U uzvratu ce biti krvi do koljena,mecevi Reala i Juvetusa su uvijek odlicni.
    Ali sutra,tj danas je finale prije finala. Steta sto je Bajern desetkovan ovako Barca je po meni favorit,kako zbog oslabljenog Bajerna tako i zbog fakat odlicne Barcelone,napadacki su premocni.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dobar Juve borben svaka čast za pobjedu. Mada ništa ovo nije gotovo Real kući svakome može utrpati 3 komada. Juve ako tamo da prvi gol onda će to biti ogromna prednost ovako 1-0 ako Real povede sve je otvoreno. Šteta što Pogba i Modrić nisu igrali to bi još ubrzalo igru i bio pravi spektatkl. Ovako suze su mi išle od muke kad vidim Ramosa na sredini i onog Baleta nije se vidio. Zašto Pepe nije igrao DMF kad je na toj poziciji doktor?

    BTW Serija A trenutno prema UEFI i njihovom rankingu no1 liga svijeta :D
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Problem je u tome što ljudi gledaju igrače individualno. Jučer je juve dobio samo na osnovu boljeg taktičkog postavljanja igrača.
    Prilikom svakog ofenzivnog dodavanja igrača reala ( isco, kroos, james) oko sebe su imali 3 igrača plus pokrivanje krila. U takvoj situaciji gdje Ramos ( i meni nije jasno zašto nije Pepe na toj poziciji) igra DMF, tačnije osigurača za Kroosa gdje je zbog te taktičke zajebancije Real doslovno ofenzivno igrao sa igračem manje.

    Bez Modrića i Benzeme mislim da nećemo gledati "dominaciju" Reala u Madridu
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cestitke Juvetu na pobjedi. Zasluzeno.

    Karlo prilicno lose ekipu postavio jucer. Bezveze experimentise sa Ramosom. Ima tu jos puno da se igra. Ako Karlo ne bude sr.ao sa timom kao ovu, onda se Real ima cemu nadati. A nisi ni igraci nesto grizli kao Juvetovi. Ni blizu. Bilo je ono lako cemo. Sto se veoma cesto obije o glavu. Juve je to, nije drugoligaska ekipa.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Barca demonstrirala silu nad desetkovanim Bavarcima. Messi kakav velemajstor kako utrpa 2 gola, drugi naklon do poda majstore. Švabe su švabe ali mislim da je tu priči kraj ovakva Barca nije Porto i ne vidim načina na koji će ispustiti ovakvu ogromnu prednost.
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Drzali se dobro sve do one greske kad izvedose kratko a puno barcinih igraca, pade prvi gol i onda pade cijeli bajern. Volio bi da je bilo 2-0, mislim da bi gledali bolju utakmicu u uzvratu, ali haj.

    Messijev drugi gol majstorija, mada je i prvog "ucer'o"..
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma forma je presudila veceras a i sinoc... doduse ima tu povreda ali ocekivano sve.

    Ja tipujem na finale Real vs Barca.

    Bayern ove sezone igra veoma lose a imali su lagane protivnike i dosta srece pa je i polufinale vrh..

    Juve tu i tamo slabo ih pratim ali ne igraju onu tipicnu bunkersku igru kao nekada italijansku igru :D
     
  11. xman

    xman Komšija

    Barcelona je mocna,ali uglavnom ta moc se vrti oko napadackog tria. Bajernova moc je ama bas sve,kada su u fullu naravno. Da je Barcelona igrala bez glavnih igraca bio bi 7up opet siguran sam. Realno,bez Mesija,Nejmara i Alavesa npr da izadju na teren zahuktalom Bajernu koji nema problema sa povredama...
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  13. Pionir

    Pionir Overclocker

    dobar-dobar :D
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Niko da baci komentar nakon sinoćnje utakmice. Barca na kraju bez problema u finalu. Igrali s pola gasa. Mada Bayern bez 2 najbolja igrača. Da su oni bili tu drukčija bi priča bila, npr. uzmi Messija i Suareza i Barca nije tako moćna. Koliko je samo Suarez unaprijedio napad strašan igrač a Neymar mrzim tog firauna ali je igrač i po šprda se sa bavarcima. Messi klasika, niko mu ništa ne može.
    Večeras vjerujem dobra utakmica ja bi volio kad bi oba tima izgubila :D
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da hoće Juve proći čisto zbog potencijalno zanimljivijeg finala...
     
  16. Pionir

    Pionir Overclocker

    :)

    ...isto imam misljenje o Neymar-u...

    Kako bi to bilo kada bi Mesi presao u Juve :D ... vrijeme prolazi, stari se, a i da se popravi stara dama iz Torina ...
     
  17. KingT

    KingT Veteran foruma

    El classico finale.

    NOT!!!! :D
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ode i Stevie Me :smt006

    Gdje su oni sad sto su Brendu branili :lol: kita od trenera .
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako Džeko predje u Sarajevo na prelaznom roku, bice dobro. A ne u Juve. Ja ga par utakmica ni na klupi nisam vidio. Ince, odlcna tekma: Swansea City 2 - 4 Manchester City.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije igrao 6 utakmica za redom, a startao je samo 3 puta ove godine.