Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

FeyzA Aktivista

Mislim da Villarreal nema snage za Arsenala, Man Utd. bi se mogao namuciti, znamo da konstantno imaju problema sa portugalskim timovima. :p

2. Hansel

Hansel Komšija

Ne mogu reći da je Arsenal u ovom prvom poluvremenu pokazao neku igru, ali ruku na srce, mnogo toga im ne ide u prilog zbog ove dvije baksuzne povrede i iskorištene već dvije prilike za izmjenu. Song je veoma nesiguran.
    Iako sam veliki fan Arsenala, moram priznati da je Villareal-ov gol bio fenomenalan.

Vidjećemo šta donosi drugo poluvrijeme. Posložit će Wenger tu već nešto.

Porto ima ekstra rezultat nakon prvog poluvremena. Neka i izgube minimalno, opet im je to dobro.

3. FeyzA

Kao sto i napisah, Man Utd. se mucio i drago mi je bilo kad je Porto izjednacio. Ono sto cudi je kako je Man Utd. sa onako jadnom igrom uspio zabiti 2 gola, nadam se da ce ih Porto isprasiti u uzvratu. Villarreal nedovoljno "jak" za Arsenala :)

4. AhmeT

AhmeT Overclocker

I ja sam citavo vrijeme navijo za Porto. Nekako su me iznenadili kad sam prebacio sa HRTa na tu utakmicu, vidim navalili ko pcele na Manchester.

Jos onaj Hulk sto dribla :D Kad god je dobio loptu ja se ismijo :D

5. Hansel

Prođe li Porto Manchester-a, (što i nije nemoguće pogotovo na trenutni rezultat), Arsenal će igrati u finalu LP. Volio bih da Barcelona prođe Bayern-a (što je i za očekivati) i Liverpool-a (što je teško ostvarljivo) da bi u finalu igrala protiv Arsenala i da im se Arsenal osveti.

6. igor.g

igor.g Komšija

Kako ga Adebayor zabi makazicama :smt007

7. ColdFire

ColdFire Overclocker

pff MAN UTD nikad nije povezao ovoliko losih utakmica zaredom ( Liverpool , Fulham , AV , Porto ) jos u i dobro prosli :lol: ne znam zasto izmislja toplu vodu , prosle sezone je izvodio Rooney-a i Tevez-a na Nou Campu . sad fura usamljenog Rooney-a .
    svaka čast Portu
    Arsenal skolski na strani , kuci rutinski :)

8. NeTRa1der

NeTRa1der Komšija

lijep pogodak Adebayora

Manchester razocarao, svaka cast Portu...aktuelni prvak Evrope pred ispadanjem :)

9. Ronaldo_9

Ronaldo_9 Aktivista

Porto me je prijatno iznenadio. Da je Bruno Alves gledao kad je vraćao loptu golmanu možda bi i dobili utakmicu.
    Manchester je pao za barem 30 % u odnosu na prošlu sezonu i mislim da mu slijedi ispadanje.
    Arsenal je remizirao s Villarealom ali me to nije iznenadilo jer prilično slabo igraju u Primeri.
    Moja prognoza Porto - Arsenal polufinale, pa Porto u finale. :mrgreen:

10. Esh

Esh HWB

Nista se nije promijenilo, u polufinale idu ManUtd, Arsenal, Liverpool i Barcelona :)

11. Esh

Esh HWB

Nek se tuspase prognozeri velike igre Bayerna :)