Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Bez obzira sto je drugo poluvrijeme bilo manje zanimljivo, ipak se radilo o jednoj demonstraciji nadmoci.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Imao sam osjećaj da gledam futsal, a ne fudbal. Bayern je pokazao da je u današnjem fudbalu potrebno itekako odriješiti kesu i kupiti kvalitet, jer se isti i debelo plaća. Problem Barce je taj što je u drugom poluvremenu druga ekipa, trebali su još malo stisnuti i dva gola dati, pa da se malo igraju na Allianzu, mada i ovako je rezultat iz snova, al' ipak to su Njemci, nikad se ne zna :lol:
     
  3. FearLess

    FearLess Aktivista

    Barcelona je ostvarila potpunu dominaciju. Bayern jednostavno nije mogao da sastavi dva dobra dodavanja.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Na stranu Barca, ali kako Chelsea ohladi L'pool samo tako :)
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Stvarno mi je drago što je neko konačno srušio mit o nepobjedivosti 'Poola na Anfieldu. Hiddink je ipak rođeni pobjednik...
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    niste mogli sacekati sa prvim komentarima dok ne zavrsi utakmica, ha? :D
    nista jos nije gotov, tako da treba sacekati sljedeci utorak pa onda mozete ismijavati Bayern :D

    svaka cast Chelseaju, svaka cast! nek' su ih otresli draze mi je nego da je Bayern otisao iz Barcelone sa povoljnim rezultatom :)
     
  7. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Joj Netraideru, pa ne moramo mi ismijavati Bayern, dovoljno je pogledati rezultat :(

    Na konstataciju da nista nije gotovo - itekako jeste :D
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako se Benitez crveni :smt004 , odmah nešto zapisuje i traži u tefteru, možda poglavlje 33. - kako dati Chelseau dva gola u tri minute :smt005
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Nije ni Bundesliga kao sto je nekad bila.
    Hiddink je cudo, Chelsea bi mogao na vrh ove godine, prvi put da cujem za onog Ivanovica a on dade dva gola onako u stilu Vidica, Balkan hara u zadnje vrijeme. :D
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    HIddink je prejak trener . Korea , Australija , Rusija , PSV , da ne idem dalje :)
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    ovo je i trebalo bajernu cisto radi toga da uzmu jednog normalnog napadaca i da promjene debilnu odbranu

    jedno 100 mil bi bilo dovoljno :smt005
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Svjesni su toga i u Bayernu te je gotovo sigurno da ce za narednu sezonu doci 6-7 igraca bukvalno za "prvu postavu". Osim manjka napadaca, odnosno nemogucnosti da bilo ko drugi osim Klosea nesto pogodi (ne racunam tu Franzuca koji nije klasicni napadac), u ekipi je trenutno i hrpa nekih reprezentativaca raznih zemalja koji igraju toplo-hladno, sto i jeste najveci problem.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    kupuice pola Bundeslige kao i svaki puta kad su u krizi :lol:
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Samo kupiti 3 "zmaja", Misimovica, Dzeku i Ibisevica i problem rijesen.

    Ne sad ozbiljno, pratim od malih nogu Bayern i ne mogu jednostavno da shvatim Klinsmana da moze postaviti formaciju sa 2 zadnja vezna. Prostora izmedu napada i srednjeg reda je i previse, protivnik iole ozbiljniji samo zatvori krila i utakmicu su dobili.

    Kupite kreatora tipa Diega, Misimovica i skratite sebi a i svima ostalima patnje.
     
  15. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    meni nije jasno zasto je Butt bio na golu umjesto Rensinga!? Butt se nije naigrao ove sezone, a i ono malo utakmica sto je branio je uglavnom bilo za Bayernove amatere.

    dodatni hendikep za FCB su bile povrede Klosea (napad), te Lahm, Lucio i van Buyten (odbrana). Breno i Lell su lose odigrali u odbrani. Breno kao igrac ima potencijala ali ni on se nije naigrao ove sezone i nema iskustva kao Lucio. Lell mi se, kao igrac, nije i nikada svidjao...nekako je "traljav".

    ne tvrdim da bi Bayern nadigrao i pobijedio Barcu da su igrali u punom sastavu, ali mozda bi mogli izvuci mnogo povoljniji rezultat
     
  16. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Bilo je i vrijeme da Liverpool padne. Imali su i previše poklonjenih i sretnih situacija u LP. Da se ne vraćam sad na onaj go Luisa Garcie protiv Čelzija kad lopta nije prešla gol crtu, ove sezone im prvo poklone penal protiv Atletika a onda i protiv Reala i prvi gol i penal su "neregularni".
    Čelzi ih je prizemljio pravo. Barsa rasula Bayern mada to baš i nisam očekivao.
    Moja prognoza:polufinale Porto - Arsenal, Čelzi - Barsa. Finale Porto - Barselona. :mrgreen: Hajmo Porto. :mrgreen:
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Valjda zato sto je onaj drugi primio pet protiv Wolfsbura pa je Klinsy mislio da je malo psihicki nestabilan :D
     
  18. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    VfB Stuttgart 1 - 0 Hamburger SV
    Hannover 96 2 - 0 Hertha BSC
    Borussia M'gladbach 1 - 2 VfL Wolfsburg

    Konkurenti lagano gube korak. :smt003

    1 VfL Wolfsburg 54
    2 Bayern München 51
    3 Hamburger SV 51
    4 Hertha BSC 49
    5 VfB Stuttgart 48
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Wolfsburg je u strasnom nizu, no realno je bodvna razlika i dalje smijesna. Dovoljan je jedan kiks da te nesto stigne/prestigne.
     
  20. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Naravno ali forma im je u usponu tako da je za ocekivati sve bolje partije, samim tim i rezultate.