Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    A i usro.

    P.S.
    Sta je sa onog Modrica, ne zna penal izvesti da mu zivot zavisi od njega, prosli put profulao protiv Danske.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ludilo, hrvati će lakše protiv engleza negoli ovih bukeraša.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Pravo da ti kazem, nisu lose rusi igrali, nisu se toliko zatvarali kao protiv spanije, imali su prilika i oni.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako nisu, nisu izlazili iz svojih 16 sve dok Vida nije zabio. Tek tada su zaigrali malo naprijed.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hrvatima ce umor igrati faktor. Englezi puno odmorniji. Cak su Bacuske za skoro 10 kilometara vise pretrcali.

    Ako Englezi budu igrali kao danas, bit ce to fina utakmica. Ova utakmica Hrvata i Rusa je uzas zivi bila. Da nisam gledao sa rajom vani, kod kuce bi zaspao garant. Jos nisu ni Rusi se bunkerali toliko kao protiv Spanije, niti blizu.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Hajd mozda sam ja drugu utakmicu gledao :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ova večeras utakmica je bila uzbudljivija od one danas 100 puta.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Onda smo selvin i ja ocigledno drugu utakmicu gledali.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne znam šta ste gledali, samo znam da je Hrvatska dominirala većim dijelom utakmice. Tehnički jača ekipa od rusa za tri koplja.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    To što kažeš da su Hrvati tehnički jača ekipa od Rusa za tri koplja je isto kao da ja sad povlačim paralelu da su Rusi trkački jača ekipa od Hrvata za tri koplja.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dobri su Rusi bili, iznenadjenje su pravo.
    Imali su vise snage na kraju. Kad pogledas vrijednost igraca, onda su Hrvati ovo trebali lako dobiti.

    Imali su srece sto su zadnje dvije utakmice dobili lakse ekipe.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Rusi su meni pravo iznenadjenje, poslije prve utakmice protiv Saudijaca, iako su zabili 5 golova, nikakav pozitivan dojam mi nisu ostavili da bi mogli nesto ostvariti, medjutim ljudi su popravili igru dosta nakon te utakmice.

    Odlicna polufinala, ostale su samo engleske reprezentacije.

    Navijam za Hrvatsku, da konacno jedna reprezentacija sa balkana nesto napravi na nekom takmicenju, iako su sam Hrvati znali i prije dogurati dalje.

    Mada mislim da je ovo jednostavno godina za Engleze, ocekujem finale Belgija-Engleska.

    Football´s coming home :D
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da su normalno dobili Rusiju koji su 70 rangirana reprezentacija svijeta i ja bih navijao. Ovako su jednostavno imali srece i provukli se, najvise zahvaljujuci golmanu.
    Da se razumijemo, i Argentina je tropa, da im nema Mesija nebi dogurali nigdje.
     
    Last edited: Jul 8, 2018
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Hrvatska je sinoc pokazala da je limitirana ekipa,iako na papiru imaju odlicne igrace
    hrvati nece moci nista protiv Engleza,em su umorni,em su nekakvi spori i protiv Engleske mislim da nece proci
    sto se tice drugog polufinala,ne znam ko bi tu mogao biti bolji,obje ekipe su tu negdje po kvalitetu,tesko je prognozirati
    ja ipak mislim da ce finale biti Engleska Francuska
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Niko nije pokazao neki aman kvalitet, ne znam kako neko moze reci proci ce taj i taj. Sve u pet deka.
     
    veki81 likes this.
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakav je Engleska kvalitet pokazala? :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Najvise je Francuska pokazala, a poslije njih Belgija. Brazil nije nista pokazao, Neymar nula, Argentina nula, Messi nula. Portugal nula, mada Ronaldo nije bio nula. Jedino on od ovih velikih “imena”.

    Hrvatska ima obicaj igrat dobro protiv jacih ekipa, Engleska nije jaka kao Francuska ili Belgija ali svejedno ce biti pravi test. Problem za Hrvatsku je najvise umor, imaju dan manje od Engleza plus imali su puno tezu utakmicu u cetvrtfinalu.
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A Buffon za PSG.
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sad kad ronaldo osvoji ligu sampiona, a buffon citav zivot to pokusavao :D

    Sent from my E6653 using Tapatalk