SSD diskusija

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by GW, Mar 21, 2009.

  1. k!b¤

    k!b¤ Aktivista

  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Maloprije bilo 212KM za Crucial MX100 256GB, mozda je neka greska na shopu a mozda i nije.

    Inace ova niza cijena je za online narudzbu, znaci narucis preko shopa (ne treba se registrovati) , ostavis kontakt podatke , ime i prezime, br telefona, adresu i za 7 dana te nazovu i pitaju da li si jos za kupovinu.
    Mozes izabrati i da ti artikal dostave na adresu (placanje po uzecu) a mozes ga licno podici u Prodajnim centrima i tamo platiti.

    Ako je ovo prava cijena (138KM) narucicu sebi jos jedan :D

    Za Samsung 840 EVO 250GB cijena im stoji 167KM.

    http://www.winwin.ba/racunari-i-kom...-840-evo-540-520mb-s-mz-7te250bw-1177815.html

    EDIT:

    sada sam zvao winwin, rekli su mi u principu ako ga ima web shopu onda je dobavljiv (valjda po toj cijeni koja trenutno stoji), i pitao sam za samsung 840 250GB kaze jeste velika razlika 261KM vs trenutnih 167KM ali da je moguca, kaze napravi narudzbu koja te nista ne kosta a mi cemo vam javiti daljne detalje (eventualna promjena cijena , dobavljivost).
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa je li bolji ovaj Samsung Evo 120GB, bez obzira na kapacitet?
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Je li sigurno ovo naruciti za 138 + 15 dostava? Ako ga narucim po ovoj cijeni i poslije se promijeni, koju cijenu ce mi naplatit?
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    zar nije 10KM dostava?

    EDIT: De Selvine ako budes i ti narucivo da naruci jedan od nas pa da platimo popola dostavu :), Ako ima jos neko iz TK nek se prikljuci :)
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    Javice ti tj kada dodje u prodavnicu zvace te i pitati da li si siguran kupovinu, tako su mene svaki put.
    Mozes i u narudzbi da ostavis napomenu.

    Ja sam sebi narucio jos jedan za 138KM, ako promjene cijenu samo se zahvalim i odustanem od kupovine. :wink:
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

  8. selvin

    selvin Moderator

    Evo sad sam poslao email za 3 SSD-a i jedan HDD, nisam jos narucio vec da ih prvo pitam je li cijena 3x138 + 71 (1TB WD Blue) +15 dostava. Ako budu potvrdno odgovorili narucit cu i za tebe dmr :D
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    meni je isporucena dostava 0KM, kao takvu cu je i teretit, niti cu platiti, jer su duzni u obracunu postaviti postarinu. Ako je nisu postavili znaci da je 0KM :D
     
  10. selvin

    selvin Moderator

  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    meni je kurirska sluzba stajalo 0KM :D
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja kad sam kupovao grafu nazvali su me telefonom da potvrde i onda kaze roba je preko 500KM, znaci mi placamo dostavu. Da nisu promijenili?
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    bhd, pa mozda si izabrao na pocetku da ces doci u maloprodajni objekat?

    dmr, to bi isto bilo dobro, vec sam na 500 sa racunom + tvoj ssd :D
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nisam. Dostava transportom :)
    I mislim "kurirska sluzba - dostava na adresu" :D
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Raja ovo ako bude sve OK bice bolje nego kad Sena mjenja racunar :D
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Naravno dodaj i meni jedan ovaj Crucial MX100 256GB od 138,00KM :D. Nego nisi trebo slat mail nego samo porucit :D
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    dobro bi bilo kad bi ih jos imali i kad bi to funkcionisalo,pricekam vas pa vidim,ako sve bude kao sto jeste i ako aBd bude na stanju i ja cu se pocastiti sa SSD-om..
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ma ovo je neko opasno zahebo,nema teorije da je to fkt ovako