ST: Enterprise [RIP]

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Feb 3, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. BoLa

    BoLa Aktivista

    :| :? :(

    Nadajmo se da se ipak nece na ovome zavrsiti ....
     
  3. Esh

    Esh HWB

    postoji opcija da cbs otkupi ostatak sezona, no koliko sam ja cuo, vec rade na tome da kroz preostale epizode i sadrzajno (na izvjestan nacin) okoncaju serijal :/
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ako zaustave Star Trek treba ih [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista



    :smt021 :smt075 :smt062
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jebga nije ni cudo, jer fakat serijal nije bio ni blizu The Next Generation, Deep Space Nine, ili Voyagera. Nadam se da ce casno okoncati Star Trek svijet, a ne musti mrtvu kravu iz sezone u sezonu. Nek jos koji film naprave i super.
     
  7. Sleeper

    Sleeper Komšija

    samo da ne zaustave Star Trek zauvjek!
     
  8. BoLa

    BoLa Aktivista

    Jes gledo?
     
  9. BoLa

    BoLa Aktivista

    Gdje si to saznao?
     
  10. Sleeper

    Sleeper Komšija

  11. Esh

    Esh HWB

    slazem se.. ja se vec duze vrijeme nadam jednom filmu sa ds9 postavom, mislim da bi se scenarij sa siskovim povratkom mogao super napravit..
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prije nego sto je poceo DS9 na HRT-u, emitovali su prvu sezonu Enterprisea, onako nije lose ali nije ni do koljena ni jednom od serijala (ukljucujuci i originalni Star Trek iz '60ih), znaci najlosiji od svih serijala (imho). The Next Generation postava 100% vise nece nista snimiti na Star Trek tematiku, pa tako da jedino ostaje da naprave neki DS9 ili Voyager film (ili kombinaciju oba razdoblja).
     
  13. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ja se kladim na Sisko-a(najbolji lik josh od Picarda).
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    on je pozorisni glumac a jos i profesor na glumackoj akademiji negdje u USA sto ga po meni cini tehnicki najkvalitetnijim Star Trek glumcem ikad (sorry Picard).
     
  15. Esh

    Esh HWB

    sanse za voyager su male zbog nacina zavrsetka, no to ne znaci da ne mogu napraviti nesto slicno ko sa starom tos ekipom kada su ih pozvali iz penzije za jos jednu misiju (janeway takes on borg once again) :mrgreen:

    sisko, max. respect
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nema mnozine kod borga (borgs) - vec samo The Borg :smt004
     
  17. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Sisko je nabolji all the way!mada je meni Picard isto extra lik...nekako su mi jednaki(likovi).
     
  18. Esh

    Esh HWB

    respect, ali dio borgova je svakako dobio vlastitu svijest :D
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    eh meni je star trek kao spansko/meksicka sapunica (zashilje mu obrve i vanzemaljac)
     
  20. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ti nemash maste...trebao bi im 10 puta veci budzet da su pokusavali snimiti skroz realisticne aliene(sto se nebi isplatilo)i Star Trek bi propao.