Star Wars: Battlefront + Battlefront II

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Razvoj igara je mnogo skuplji, nema sumnje ali su oskudne po pitanju sadrzaja. Cast izuzetcima poput SMS developera koji svaki mjesec izbace besplatno auto dok drugi deru za tkve stvari, ali generalno vlada reciklaža i manjak sadrzaja tako da te cifre na kraju i nemaju veliko opravdanje.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovakvi uopste nisu problem, ofirni, banuje se cim dodje admin. Problem je sto ih more koristi pametno wallhack, kao i prije dok se CS igrao. Moras dobro da se fokusiras da skontas da lik ima cheat.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je vjerujem reklama.
     
  5. Piroman

    Piroman Komšija

    Ma nebitno za developere dok god postoje budale kojima mogu tako muda pod bubrege uvaliti, a ima ih zaštrašujuće mnogo!
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni, a i ogromnom broju ce ovo biti prvi Battlefront. Licno ne mogu raditi nikakvu komperaciju sa prijasnjim dijelovima, jer ih nisam igrao. Je li, ili ne reciklaza, nebi znao. Ono sto znam, je, da mi je beta legla. Leglo mi je to sto igra nije previse zakomplikovana, nego samo izaberes oruzje i pici rokat. Taj aspekt me malo podsjeca na jednostavne dane Bad Companyja. Da iskren budem dokurcio mi je BF4, sa 200 oruzja i po 50 attachments za svaku pusku. I nakon svakog update gdje sjebu sve puske, pa stalno moras kontat sta je za koju pusku najbolje. Iako sam to volio na pocetku BF4, sad mi se to vise neda handrit. Hocu da udjem u igru, i pocnem rokat iste minute, bez opterecavanja oko oruzja, i dodataka.

    Pre order sam Battlefront i Fallout4 (PS4) za 120$. Na to sam dobio 15$ rebate, pa je mene i jarana izaslo po 52.5$ (90km) za obje igre. Mene jos jeftinije, jer sam imao promo kupon od Best Buy, za 10$, za koji sam uzeo PSN karticu od 10$ (znaci djaba), pa me obe igre izasle 42$. 'Premium', nemam namjeru uzimat. Dosta ovih 14 mapa sto ce biti free. Ove dvije igre ce me drzati zabavljenim do Divisiona.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Star Wars Battlefront will not have private matches at launch.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To kao u codu sto si mogao samo protiv jarana... jel na to misle, ili?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. RaP

    RaP Komšija

    launch trailer dobar nema sta da se kaze
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    mozel mehiko ?
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma



    Konstantnih 60fps na PS4.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    ^Nema tog videoa vise?

    Fino sto je 60fps... jos 9 sati pa ide se u rokanje.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Popravljen link.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Plitka, jeste. Ali zabavna samo tako. Barem ja uzivam.
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker


    Kakvi samo detalji na svim screenovima , pogotovo teksture modela na stromtrooperu kao i trava. Mislim da je ovo treba biti referenca kada neko kaže "dobra grafika" u igri.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    They wanted to pay me to post that I like this peice of shit game .. They can shove it up their ass this game sucks I'd rather watch the god awful prequels then play this peice of shit one more second that's for ruining Star Wars EA

    [​IMG]

    https://www.instagram.com/p/-Uic0dvmum/