Stize Fallout 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 21, 2007.

  1. Dexx

    Dexx Aktivista

    I u mene je vista ultimate sp1 64-bit
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    kod mene krahira na xp sp3 ... inace 90% krahiranja je na nvidiji ... ista instalacija kod komsije ati/amd 4850 bez i jednog kraha

    nema veze ... igra je 10/10

    edit:problem je rijesen sa nvidia beta 180 driverima za xp
     
  3. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Igra je dobro optimizirana za vece rezolucije. (barem koliko sam primjetio u prostorijama...)
    A ludog pocetka igre :mrgreen:
     
  4. Dexx

    Dexx Aktivista

    Igrao pola sata, nije moj žanr očigledno...
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    igra je i dalje bolesna do jaja.

    al kad spucathe super mutant behemotha sa mini nuke-om ... prejako

    mene izbaci kada: imam event na commodo firewalu (ugasio), iskoci msn prozor (ugasio), ostane upaljen yahoo widget (ugasio) ....
    sve sto moze zaprditi bilo sta sam ugasio i sad radi ok.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Iako sam 'zelio' uzeti original, ovaj problem sa instalacijom me natjerao da skinem rip, odzipovao sam i evo sad radi :smt003

    EDIT: mamu li mu, skinuo ove nove beta drivere al opet me s vremena na vrijeme izbaci na desktop :roll:
     
  7. zalizani

    zalizani Aktivista

    meni skrha jedino kad izlazim iz igre,al nesmeta :smt006
     
  8. BoLa

    BoLa Aktivista

    Jel ima gdje se uzet F3 orginal u Sarajevu?
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    skontao sam da kad nesto prdi u overlay-u poludi igra, jednostavno sve pogasi ... ionako ces igrat satima
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    mislis u backgroundu, AV, torrent client i sl?
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Prije ce biti da misli na upaljen BS player ili sta vec. :D
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Ljudi je li ima neko problema sa zvukom u igri, sad kontam da je do mene problem, isto mi se desava i u FC, znaci zvuk se naglo prebacuje na lijevi ili desni zvucnik tako da kad stojim okrenut pravo prema nekom liku nista ne cujem, kao da mi registruje da imam surround zvucnike sa srednjim zvucnikom, a u stvari je kod mene 2.1. Fazon je sto u opcijama drivera niti u control panelu nema 2.1, ali ovo nikad prije nije bio problem :|
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fallout3 je pun bugova, pa te ne treba to cuditi previse.
     
  14. nFare

    nFare Komšija

    Bilo kako bilo izgleda da je problem bio samo u sklonistu sad kako sam na otvorenom izgleda da je u redu, stavio sam i u driveru i u control panelu na stereo. Da je bugovita jeste, uspio sam se zaglaviti izmedju ograde od pola metra i nekakvog kamena te sam morao load-ati na zadnji save :lol:, turn-based folovi su ok, medjutim rezultat je uvijek predvidiv, pogodak u glavu npr ili u neki dio tijela rezultira otpadanjem istog.
    Bez obzira na sve igra je odlicna, nesto kao Stalker samo sa svim elementima pravog RPG-a. Jedino sto me razocaralo jeste prevelika slicnost sa Oblivionom, puno vise nego sto sam ocekivao, ako je engine isti nije valjda da je sve moralo biti isto, AI npr. cini mi se identican.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Mene svako malo izbaci iz igre (instalirani su ovi novi beta driveri za grafu)..
     
  16. nFare

    nFare Komšija

    Nikakvih problema sa nestabilnoscu /cuda 178.08 driver/.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  18. nFare

    nFare Komšija

    Nigdje ne naidjoh na uputu kako se pali flashlight a bio sam siguran da sam upalio jednom :lol: , uglavnom ćorio po mrakači u subwayu kad nabodem da se drzi tab (aktiviranje pip boy-a) za flashku :D
    [​IMG][​IMG]

    Evo ga RE4 perspektiva :wink:
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Ako ima Indijaca ovdje neka zazmire sad :lol:
    [​IMG][​IMG]

    Uglavnom sto se duze igra sve je bolja i bolja, samo da je malo manje obliviona..
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Iz treceg lica je prelose uradjeno, kao i u Oblivionu i sve vrijeme se ima osjecaj da se igra Oblivion mod. Odlicna igra, samo mi metroa preko glave... Samo jos da su ubacili modificiranje oruzja. Imaju one šeme po kojima mozes napraviti oruzje ali nije to to. Dobro bi bilo da na "hunting rifle" mozes nabacit scope i slicno.
     
  20. exwizzard

    exwizzard Komšija

    ako neko ima problem da mu se igra mrzne koristite window mode