Stize Fallout 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 21, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne mora koristiti Window mode, postoji fix koji to sredjuje, 25MB je :wink:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    The first Fallout 3 patch has been released, updating Bethesda's post-apocalyptic role playing gaming to version 1.0.0.15. The 6.6MB download offers the following bug fixes:

     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Djubre se ruši svako pet minuta ne može se igrat. Evo šta mi se dogodi kad se zadnji put sruši :lol:
    [​IMG][​IMG]
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vidio sam po netu da se dosta raje zali na rusenje igre. Ja u ovih 20ak sati nikakvih problema sto se tice rusenja, jedino kad alt-tabam (i to u 12xx rezoluciji, u manjim ide normala tabanje).
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovako, posto vidim da masa usera ima problema sa rusenjem, ako imate origigi igru, onda ne smeta ako ovo javno kazem. Zbavite Fallout 3 Skulptura RIP kao i Skulptura FIX za Fallout 3. Ja zbavio i ni jednom se vise nije srusila. Sorry moderacijo ako krsim pravila, al zao mi raje da ne igraju ova dragulj radi bugova :wink:
     
  6. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Samo da napomenem da ne zurite sa glavnom pricom jer se vrlo brzo zavrsi i ne mozete nastavit igru.
     
  7. nFare

    nFare Komšija

    Ma kakva zurba, ja sam rekao da cu ovo igrati do iduce godine :D , evo cak pauze pravim dan dva da se sto duze igra, i nemojte da kome padne na pamet da preprica kraj :wink: :D
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jos ni jednom nisam imao problema sa f3 :) mashala :)
     
  9. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Mozel link za to?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Procitaj 4 posta iznad :roll:
     
  11. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ja i? Nigdje ne vidim link za fix za freezanje igre , samo za rusenje?
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    ROFL. googlaj onda pa trazi fix za freezanje :lol:
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    pcigre.com
     
  14. fipi

    fipi Aktivista

    meni se ne igra ovo nikako, ja gluposti ove. Ljudi su samo trebali copy/paste fallout 2 i nabacit novu grafiku i bilo bi perfektno. Najvise mi smeta ovo kretanje, i svjecka karta. Puno bolje je ovo uradjeno u dvici, izmori ovo hodanje pravo
     
  15. nFare

    nFare Komšija

    Ima za lamere fast travel samo kliknes na karti :wink:
     
  16. fipi

    fipi Aktivista

    ima, al ja prvo tamo moram doc pješke, umori se cojek dok dodje. Evo sad dok sam spavo dodje mi neki mali da mu nadjem babu, nikako izbit na ono mjesto, vidim ga na mapi, al se dosta peglam da dodjem do tamo, jos nisam doso, a 100 metara od mene. Nimalo mi se ne svidja sa ovom oblivion mapom i nacinom putovanja, puno je bolje bilo kad se kreces po svjeckoj karti i trazis nova mjesta, a ovako sve moras pješke nac i onda ga tek imas na svjeckoj karti da mozes brzo do njega doc. Evo naso sam djelova nekih od motora, jel to znaci da se moze skucat motor. Jel iko ovo probo? Samo da su ostavili traveling ko u fallout 2..
     
  17. nFare

    nFare Komšija

    Skupljas te dijelove koji imaju najbolji odnos weight/value (cigare se najbolje prodaju :) ), ja nemam jos ni skill za repair a kamoli da nesto napravim :lol:
     
  18. ajdin

    ajdin Novi član

    cao!!novi sam clan i trazeci fix za fallout 3 naletio sam kod vas.kada krenem prema musem of tecnology iz metroa onom velikomn ulicom gdje se vidi onaj obelisk taman kad ubijem one supermutante i krenem prema brotherhood of stell na drugoj strani samo me izbaci.skinuo sam i ovaj patch i instalirao i opet me izbaci bas na tom prelazu pkusao sam i drugom ulicom al opet na istoj diagonali me izbaci iz igre ako mi ko moze reci sta da cinim bio bi mu veoma zahvalan :wink:
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. nFare

    nFare Komšija

    Oblivion sam nesto malo igrao, nije me nesto tematika privukla kao sto je to kod Fallouta slucaj, ali sam prosto iznenadjen koliko je prostransvo ovdje u pitanju, s obzirom da je igra tipa "svakom svoja nafaka" :) , idem sam pa gdje me put odvede.
    Ali neka to su te stvari zbog kojih ce se i pricat za par godina kako je Fallout 3 bio igretina :wink: