Stize Fallout 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 21, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Bethesda je izjavila da će nedavno objavljen dodatak za Elder Scrolls: Oblivion verovatno biti i poslednji, jer će se ubuduće uveliko raditi na nastavku Fallout-a za koji je Bethesda otkupila licencu. Inače, Bethesda je ugovorom obavezana da Fallout 3 počne razvijati u roku od dve godine, i da igru izda 4 godine posle početka razvijanja.


    http://www.pcigre.com



    nek im je sa srecom nadam se da ovo nece biti jos jedna uzalud protracena licenca i upropastena legenda.samo ja sam itekako skeptican po pitanju ovoga ali vidjet cemo KAD izadje,a do tada vjeruj vjestima i glasinama i nadaj se najboljem.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Prije dvije godine Bethesda kupila pravila za razvoj Fallouta 3, taj ko je prevodio tekst uradio je ocajan posao.

    Bethesda je potpuno otkupila prava za Fallout serijal, osim MMOPRG igara.

    * IPLY originally begun working on Fallout 3 just after Fallout 2, but it ended up being scrapped.
    * IPLY again started working on Fallout 3 in 2003 and called the project Van Buren, which also ended up being scrapped.
    * Bethesda purchased the right to produce Fallout 3 in July 2004, with an option to purchase Fallout 4 and 5. They do not own the entire license, Interplay still does, and Interplay holds the right to online Fallout games (FOOL), Bethesda has now begun pre-production on Fallout 3. "Full production" started in late 2006.
    * As of the 8th of April 2007, Bethesda owns the full Fallout license, witrh Interplay only retaining a limited right to produce a Fallout MMO.
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    cekam ga ko ozeblo sunce
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    http://www.pcigre.com

    ide na bolje :) ma sad ce to proc vrijeme taman izadje do tada SC2 i BioShock i eto nam i Fallout3. ofišl stranica "fallout.bethsoft.com" koga interesuje moze da posjeti :wink:
     
  6. 3125

    3125 Komšija

  7. ming

    ming Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  8. DC One

    DC One Aktivista

  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    napokon nesto vise o Falloutu 3 :)
    ono sto mi se nesvidja je to sto je igra iz prvog lica,mada ima opciju stavljanja u trece lice.Radnja se desaje 30 godina poslije radnje u Fallout 2.Poznavanje radnje iz prva 2dijela nije potrebno kako navode autori.Da vas nedavim vise procitajte ono sto je napisano na GameSpotu.To vam je OVDJE :)
     
  10. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    omg nema onog sexy interfacea i feedbacka sa onog displeja :cry:
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja sam siguran da će to bit najbolji Fallout dosad. Ona prva dijela su užasno neizbalansirana.
     
  12. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ne znam kako mozes bit siguran, sigurno je da ce grafika bit bolja a za ostalo, daj boze! bilo bi extra da bude neki zahoda za raznijeti i sl., da ne bude neki ultra ozbiljni trps ili sta ce vec biti.
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Kao sto rekoh, u Falloutu 2 je na kraju bilo džaba sve što je igrač radio, osim ako je napravio napucanog mitralješdžiju.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Objavljeno je da Fallout 3 izlazi 28. oktobra za PC, PS3 i Xbox 360. Par slika za one koji nisu pratili razvoj te najava.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prerano imho. Kamo srece da stignu onoliku igru da ispeglaju za dva mjeseca...
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    isto tako mislim da je prerano, za neke dvije-tri godine napravit fallout 3 da bude dostojan prethodnika,sumnjam da se moze.zivi bili pa vidjeli :)
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Pa hajde ljudi i dalje govorimo o Bethesda. Die-hard fanovi imaju problem s promjenom perspektive (a ako hocete i poboljsanjem grafike, hehe), no mislim da ce igra biti sasvim ok. Mozda za 6 godina budemo pricali kako je "trica" bila legendarna :)
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. nFare

    nFare Komšija

  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    bilo bi dobro da naprave mogucnost igranja iz tri perspektive :) ona klasicna bethesdina FP/TP i klasicna Fallout.