1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Nidje ja ne iso prezadovoljan s ovim...ne znam kako sam mogo zivit bez ovog...

    Sent from my PMP5197DULTRA using Tapatalk 2
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Problematicni su primjerci koji su proizvedeni u prva dva mjeseca nakon predstavljanja. Sada je sve ok.

    Mada ubrzo izlazi revizija Nexusa koja ce po defaultu imati Android 4.1.2 i trosice manje struje.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Znaci jos neka 2 mjeseca koliko vidim ?
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Meni sura ide u Us sad u novembru. Kontam da mi donese nexusa. Poceo se prodavati i ovdje ali samo 16gb

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Onaj sto sam stavljao sliku prije dvije stranice je kolega uzeo prije mjesec dana i nema nikakvih problema.
    Ali ja kakav sam baksuz da ga u ponedjeljak uzmem na istom mjestu kao on odljepilo bi se staklo do petka :mrgreen:
     
  7. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Ja ću sebi uzet tablet, mislim da nema smisla keširat masu love za novi fon. Ovaj što imam za osnovne aplikacije, tablet za multimediju. Nexus bi mi bio prvi izbor, ali vidim google će izbacit i 10.1" tablet kojeg bi valjda trebao samsung radit. Ima li kakav novi info za traj jeftini od 99 dolara?
     
  8. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Da li neko zna koliko bi iznosila carina za Asus Nexus 7 16GB , kada ni se kupilo preko ebay ili amazon ?


    ovaj u Imtec.ba 600KM ! što je prviše.............
     
  9. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Ne znam tačno, ali bi te došlo vjerovatno još skuplje kad sabereš sve troškove. Znači ima ga u imtecu?
     
  10. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Do 500KM bi bilo udure , ovako....... tražiti nekog da donese izvana! :smt005
     
  11. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Pa ako si spreman petsto izdvojit sta ti o.da znaci jos stotinu? Ovako barem dobijes validnu garanciju koju mozes lako ostvarit.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  12. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Garancija je globalna (kupovao sam cpu preko amazon.com prije tri godine) , košta oko 200$ u USA što i nije 100KM razlike nego podobro btw ,
    ....ebg držat ću se svog Prestigia (iako jedva da ga koristim) ali volim igračkice :|


    paradoks je to što na naš standard hardware skuplji nego drugdje ustvari najskuplje je kod nas!
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    promijeni način na koji govoriš o sebi, počni govoriti, da si srećan, da se sudbina blagonaklono odnosi prema tebi i čini ti usluge, ako treba u početku i laži malo :smt003 , zadivit ćeš se kako ćeš početi da primjećuješ kako ti se dešavaju neočekivane lijepe i sretne stvari...ustraj u ovome i prije nego postaneš svjestan uhvatiti ćeš sebe kako govoriš da si veoma srećan i da ti se uvijek dešavaju sretne okolnosti i sretne slučajnosti... :smt007
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    al nemoj pretjerat, ureci ces se :D
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Haha, Zlaja kralj :D
    Danas padoh tezak ispit za jedan bod, kaze nemam ti ga gdje dati, reko moze li ovdje gdje imam tacnih 10 koraka i netacan 11. i dobio sam 1 od 4 boda, kaze ne moze :D
    Ali po zasluzi, nemam se opet sta zaliti :D

    U pravu si, bude i baksuznih a i sretnih dogadjaja prakticno svakodnevno, a sretne bas i ne brojimo.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija


    hehe nisam siguran da sam to mislio :mrgreen: , no svjedno dobar uvid, ali jedna je stvar imati inteklektualno poimanje toga fakta, a sasvim druga kad imaš taj osjećaj u mišićima i kostima, ako nisi tbp, izazivam te da sljedećih 21 dan aktivno prakitkuješ ili glumiš velikog srećkovića i brutalnog optimistu.... :smt006
     
  17. kvaju

    kvaju Komšija

    Zlatane jesi to čitao Tajnu :D
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Smijem li ja trčati sa ovim mojim tabletom( a tablet je u futroli) u ruksaku na leđima?
     
  19. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Smijes samo ronit, gdje ces trcat.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    zna li neko odgovor? :mrgreen: