1. kvaju

    kvaju Komšija

    Nijedan nema 3g?
     
  2. extibo

    extibo Komšija

  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Slabo ti sta u donjem segmentu ima 3g. Ovdje je gtab sa 3g 600e.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Evo upravo cackam Nexus-a, radi kao zmaj stvarno.

    [​IMG]
     
  5. Bambucha

    Bambucha Novi član

    Pa dobro ljudi jel moguce da je toliko slab interes za Nexusom 7 da se niko ne interesuje za nabavku kod nas? U Srbiji za koji dan stize prva isporuka preko 50 tableta, a kod nas jedva mozes naci po koju rijec po forumima. Navodno bi se od Avtere ili Kimteca kao zvanicnih distributera Asus proizivoda mogla ocekivat nabavka tableta, al nigdje nisam nasao detaljnije informacije, reklamu, bilo sta... Zna li iko ima li sta novo po ovom pitanju i hoce li bit sta od ovog tableta kod nas u skorije vrijeme?
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kod nas bi bio jedno 450 KM i zašto bi neko bio zainteresovan za to?
     
  7. Esprit

    Esprit Aktivista

    Ja sam pravo zagrijan za Nexus 7, gledao sam recenzije na youtube-u i citao iskustva korisnika po raznim forumima, ljudi imaju samo rijeci hvale za njega, a i ja po onome sto sam vidio na youtube-u sam odusevljen, bitno mi je da je fluidan sto vidim da jeste (ipak je to Nexus linija), hvale vanjsku izradu... volio bih da je malo veci ali jbg ne mogu i jare i pare.
    Sto se tice kupovine, pratim i stanje na pik-u, vidim ima verzija od 8GB za 480 KM ali ja bih uzeo od 16GB. Razocaran sam sto se kod nas nigdje ne spominje da ce ga biti, vidim u Srbiji ljudi vec narucuju a kod nas daj Boze da negdje u radnji bude. Cekam semu da udjem u PX pa da vidim ima li tamo.
     
  8. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista


    nema, ne ulazi bezveze. ulazim skoro na dnevnoj osnovi.
    bilo prije par mjeseci ipad-a ali su pukli u vidu magle
    ima trenutno nekih "kineza" ali nista vrijedno pomena.
     
  9. iPlay

    iPlay Komšija

    Druže, umjesto tog Nexus-a 7 pogledaj ovo, meni je došao u petak, ja sam prezadovoljan, a cijena da ne govorim:

    viewtopic.php?f=17&t=29505
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  10. Esprit

    Esprit Aktivista

    @iPlay
    Ja vala nakon ovako pozitivnog iskustva sa Nexus mobitelom ne zelim nikakav drugi tablet vec Nexusov, isto vazi i za buduce mobitele, kad dodje vrijeme promjene telefona ovaj Nexus mogu zamijeniti samo novim Nexusom ;)
    Ali hajde drago mi je da si ti zadovoljan ;)

    @iggy_pop
    Haj hvala sto si javio da ne razmisljam vise o ulasku u PX. Cekat cu da se ovako pojavi, hoce nekad.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Gdje kod nas uzeti Nexusa? I koji tablet preporucujete, da nije iPad? I po mogucnosti da ga mogu ovdje uzeti?
     
  12. iPlay

    iPlay Komšija

    Ako nisi, pogledaj ovo: viewtopic.php?f=17&t=29505
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma kupio bih nesto ovdje, da ne narucujem preko neta, a i iskreno volio bih probati, da vidim kako to sve radi.

    Vidim ima kindle fire 280KM na piku. Valja li to cemu?
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je nov 280km onda valja. Mozes ga flesovati u pravi Android tablet.

    Ja bih ipak sacekao iPad Mini i onaj Nexus od $99 o kojem se prica.
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pise da je Kindle Fire, a vidim ima i neki Fire HD? Jel tu ima neka razlika, ili je to jedno te isto?

    I ja sam kontao da cekam taj od 99$ ali dok dodje, ja ostadoh bez para :)
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nemas problema sa podizanjem stakla ?

    Ja imam kandidata da mi donese sad jedan iz USA polovinom novembra.
    Prvo cu da vidim cijenu kad dodje ovdje u swe.
     
  17. Esprit

    Esprit Aktivista

    Gledao sam sad video review za Ainol Auroru 2, ma nije to to, covjek ga tek upalio, skoro nikakvih aplikacija nema na njemu a on opet zapinje, za neke stvari mora dva puta kliknuti na aplikaciju da tablet odreaguje... sta bi tek bilo da ga zatrpa aplikacijama, filmovima, da stavi 4-5 widgeta i live wallpaper... ono jest "samo" 236 KM ali nisam bogat da kupujem jeftine stvari pa da poslije budem djelomicno zadovoljan ili cak nikako.
    Davno sam skontao da kod Android tableta i mobitela nisu presudni jacina procosora, ram-a itd... vec je tu najbitniji ROM na kojem radi,
    evo konkretno ja sam imao problema sa Samsung mobitelima, nabacim zadnji oficialni ROM i sve je super 5-6 dana nakon cega se pocnu javljati FC-ovi, laaag i generalno nestabilnost...a sta ocekivati od nekog kineskog tableta. Pa ne moze neki kineski no name tablet ponuditi kvalitet, fluidnost, stabilnost... i to sve za male pare... Ljudi tako kupe neki bezveze Android tablet i onda kad prvom prilikom vide Ipad razocaraju se generalno u Android.
    Evo od kad imam Galaxy Nexus i od prvog dana kako mi radi tako radi i danas sa nekoliko widgeta, live wallpaperom, masom aplikacija i nekoliko emailova koji se svako malo sinhronizuju... Zato nekad sutra smijem kupit Nexus 7 na nevidjeno, znaci ne moram ga testirati vec odmah znam sta cu dobiti za izdvojene pare.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Anrdoid na mobiteli i android na tabletu je velika razlika :D
     
  19. iPlay

    iPlay Komšija

    Poštujem tvoje mišljenje, javim ti kad ja svoj video upload-am... ;)
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Joj pa ti od petka uploadujes video :D