1. iPlay

    iPlay Komšija

    Re: Barnes & Noble | Nook Tablet

    Imali se gdje u Sa ovo kupiti?!
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema. Samo US/CA/UK.
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Evo i ja sam nabacio CM10 na Galaxy Tab 2 10.1, može se reci osjetno ubrzanje usporedo sa stock romom, nema razlike u trošenju baterije.
    Ima li ko kakav link na dobre cm10 theme
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    IPMart Forum. Android sekcija

    Sent from my GT-I9100G
     
  5. baiketh

    baiketh Novi član

  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma jok, ganjaj nesto polovno radije. I htc flyer je bolji od toga.
     
  7. baiketh

    baiketh Novi član

    hvala na savjetu
     
  8. Esprit

    Esprit Aktivista

    Vidim ima na piku nexus 7, ima li ga ko, iskustva? Ja bi trebao do PX-a ovih dana pa kontam tamo potraziti.

    Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
     
  9. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Bolje je ovo : Prestigio Multipad PMP3370B 7" Tablet Cijena: 229, IMTEC...
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Javi ima li i koliko je posto imam i ja shemu za kupovinu.
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ovih dana uzimam tablet pa rekoh da vidim sa vama prije nego istresem cash, zasad mi je ovo vodeca opcija:

    PRESTIGIO Tablet PMP5197D_BF_ULTRA 9.7" - cijena 470KM
     
  12. Esprit

    Esprit Aktivista

    Hocu, javnut cu.

    @Zlatan
    Ako mozes istestiraj malo taj Prestigio, ja sam jedan njihov testirao i nije mi se sekunde svidio jer je stopao, ne bi mi bilo uzitak raditi nesto na njemu pa i da ga dzabe dobijem a kamo li jos da iskesiram 5 stoja.

    Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Radije bih uzeo Nexus 7 sa ebay-a i platio i shipping i carinu nego uzeo taj Prestigio. Cackao sam par modela onako usput, i nijedan nije valjao.
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    fala za kritike prestigia ..ohladio mi je odma :smt003 nema sanse da bi ga uzeo bez da ga dobro ne isprobam...a kad sam bio u ovoj radnji zena nije htjela ni da ga upali....imal neka druga preporuka za 10" tablet? ovaj nexus 7 mi je premali...
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja sam prezadovoljan sa galaxy tab 2, stock je predobar a sa cm10 fenomenalan, bug free, ako ga zelis koristiti kao daljinski onda ganjaj USA verziju jer ima ir beemer, imaš na piku 600-650 km
     
  16. wragg

    wragg Aktivista

    Nook Color polovan ili neki od ovih jeftinjaka što ih dila Kimtec/Genelec? Treba mi samo za pogledati film u krevetu i slično.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    U tom nekom jeftinijem cjenovnom podrucju, savjet je da potrazis model za koji ces imati sve neophodne codece za prikazivanje zeljenih sadrzaja.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ima emit app za toga. Nesto kao air video. Codeci nisu potrebni. Imas i bsplayer koji ima ugradjen cifs / samba klient.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  19. blaf

    blaf Aktivista

    imam mogucnost da dobijem jedan od ova dva, kindle fire hd ili google nexus 7, cijena ista, ali iako kindle ima vise memorije cini se da nexus pruza vise... ima li ko i+neka saznanja ili iskustva sa njima...sta bi bilo bolje
     
  20. extibo

    extibo Komšija

    Nexus 7 je hardverski puno bolje potkovan (Tegra 3 chipset, quad-core procesor) za razliku od Kindle HD-a (TI OMAP 4460 chipset, dual core procesor). Nexus 7 takodjer ima zastitu od grebanja na screenu, dok Kindle HD nema. Jos jedna stvar po kojoj se razlikuju je to sto Kindle HD ima stereo zvucnike, a Nexus 7 nema. Ekran je identican.

    Ja bih licno isao na Nexus 7, no odlozio sam kupovinu zbog problema sa Asusove strane, odnosno problema sa proizvodnjom. Cini mi se da je neko spomenuo odljepljivanje stakla. Pored tog problema, dosta je bilo zalbe na zvucnike jer ponekad nikako ne rade, ili je reprodukcija nezadovoljavajuca zbog ostecenja.