Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. zdici

    zdici Aktivista

    Imas aplikaciju za citavu Europu arene, pinkovi..plati se sms porukom i gledas
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Koja bi mi najlakša opcija bila za stariju osobu da ima naše kanale u Njemačkoj? Da sam ja gore rješio bi to lako, kodi ili iptv, ovako gledam da je što bezbolnije to uraditi
     
  3. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    https://nettvplus.com/Paketi

    Firma iz iste grupacije kao i Telemach. Ili neki od IPTV paketa na crnjaka.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
    kvaju likes this.
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da li neko ima problema sa internetom u zadnje vrijeme
    naime imam problem u radnji...steka net stalno,kao da gubi sinhronizaciju...konekcija ostane aktivna ali ne otvara ili usporeno otvara a cesto se desi i da nestane skroz...a to znam dole po sinhronizaciji onedrive-a...kada nema neta,pojavi se plavi kruzic na ikonici
    konekcija sa laptopom je wireless...prije je isto tako radilo bez problema...a sada se cesto desava da kasa ne reaguje ili se srusi
    danas sam zvao support,momak pregledao parametre modema...kaze treba se resetovati modem barem jednom sedmicno i kao problem sto je na router bilo nakaceno 15 uredjaja a 10ak aktivnih i odmah smo promijenili sifru ali evo sada mi kolega rekao da je opet neupotrebljivo i da sutra zovem support
    ako moze neko od insajdera da mi se javi,da kazem o kojoj je firmi rijec i da posalju sutra servisere da provjere
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Stormbringer likes this.
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Svaka im cast
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    konkurencija cuda cini, svaka im cast :D
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Trebal sad nanovo "pretrazit"kanale (CI modul) da bi TV nasao sve te HD, ja ih taman neki dan 3 sata slagao :/
     
    MakaveliTheDon likes this.
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  10. dams82

    dams82 Komšija

    Esh and heroic like this.
  11. Esh

    Esh HWB

    Hahah, e bas mi je to trebalo :D
     
    dams82 likes this.
  12. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

  13. Vedo

    Vedo Moderator

  14. Soviet

    Soviet Aktivista

    Pa gdje ces ukinuti CBS Reality, mati zivi za taj kanal.
     
  15. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Konačno! Supermodeli u HD formatu! :--)))))
     
    Last edited: Aug 31, 2018
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    @Vedo
    Mogu se raspitati ali mislim da je to do TV-a, tj da on reda po nekoj svojoj logici. CI modul samo otkljuca kanale, sve ostalo radi TV.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Haha, kakva vijest da i tebe malo vrati na forum ;)
     
    NeTRa1der likes this.
  18. anel007

    anel007 Komšija

    je li ovo postoji neki limit koliko se kanala moze dodati u liste koje sam kreiram na D3 V2.0 resiveru, pokusao izmjeniti svoju listu koju sam napravio birvaktile da ne moram preskakati zakljucane kanale ali mi ne da preko 140 kanala da dodam??
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    A nista Hustler HD :)
     
  20. Benq

    Benq Komšija

    Hustler HD ide u Prosireni paket.