Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. stripiii

    stripiii Aktivista

  2. maki

    maki Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    e mozete mi sada objasniti kakva je situacija kod mene i sta je optimalno

    Receive Power Level
    -8.1 dBmV

    Transmit Power Level
    35.5 dBmV

    Cable Modem Status
    Operational
     
  3. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Hebo te, odem na put dva dana i sa 57 stranica skoci na 60 :), zustra diskusija nema sta.

    Moram se i ja malo ukljuciti, zaista je od novog paketa (2-3 hefte) nevidjeno stabilna konekcija. Prije svega mislim tu na nepucanje konekcije sto pratim malo mreznih log-ova, surfanje , you tube koji sada bez problema buffer-uje dva clip-a u HD rezoluciji uz istovremeno gledanje bez prekida i sl. O torrent-ima da i ne pricam, ne silazi ispod 705 KB/s.

    Pretpostavljam da to opet ima nekakve veze sa A. Poljem jer je ovde zaista drugacija situacija kako citam postove sa drugih lokacija. Prekjucer narucena i D3 TV i jucer prikljucili, sa Cisco digi-boxom. Posebno me iznenadio kvalitetan 5.1 Dolby digital zvuk (HBO).
    Imao sam i ja fight-a prije sa ELOB-om, ali se situacija znatno popravila. Prije support nije bilo moguce dobiti. tj nije postojao uopste. Sada ima neki red cekanja, ali se nadam da ce to splasnuti kada ofale narudzbe usluga, a dobra varijanta bi bila da uvedu besplatni info line.
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ebo ti te vase zicane internetove :D

    [​IMG]
    Cutuk d.o.o :)
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Evo da nebude samo ujutro i poslijepodne radi.
    [​IMG]
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    pa zar je moguce da ja manje gubitke u downloadu imam na wireless-u nego ti na zici? :D samo 0,08Mbps :D
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ok ne morate popustiti sa bljuvanjem ali držite se teme, od sada brišem sve što ne smatram relevantnom pričom za Telemach internet, tv, voip, podršku i probleme, sve mimo toga brišem.
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Oglodali misevi zicu pa se smanjio presjek. :lol:
     
  9. JaLa

    JaLa Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Telemach-u svaka cast !

    iako kod mene ne moze... :(
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    De mi recite ima li ko da je iz Starog grada a da je bio na BhCabelnet-u i da sada ima Telemach internet pa da kaze kakvo je kod njih stanje?
    Ja cu se skinuti sa adsl-a ali samo dok se ovo malo stabilizuje cudo od Telemach-a,inace,nista od prelaska ako stalno kaki-sad ima sad nema
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ljudi ba... gledam eno Telemach postavlja reklame po Ildži, djelili su letke ispred naše skole ono "Šta ima novo?"

    Ja kako znam mi ovde nemamo njihov TV i net :S? Nikako da se nakanim i nazovem
     
  12. maki

    maki Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ja sam na Dobrinji i net ide pravo dobro juce mi pustili testni taj net ... zapjenio bio ... danas pustili paket koji sam odabrao .... nemam rijeci ... NEUREKLO SE :p

    da jos dodam adsl 8g koji sam imao prema ovome je najvece smece na svijetu ! jedino sto mi ping za dlaku gori al nije neka razlika ... inace sve 5
     
  13. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Dobrodosao u klub komsija! Pretpostavljam da ces imati takodjer stabilan net kao mi na AP-u, jer znam takodjer dosta raje na dobrinji koji se hvale sa kablovskim net-om, kako ranije, a pogotovu sada :smt004
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Dobro je da ovi telekomovci nece same mene maltretirati kako sam zadovoljan internetom, sada ste i vi u klubu i na zubu. :mrgreen:
     
  15. maki

    maki Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    evo za ove koji pricaju da Telemach nevalja ... [​IMG]
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Evo malo losije, ali dobro.
    [​IMG]
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    [​IMG]
     
  18. chrono

    chrono Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Dobar je dok ne blinka modem :lol:
     
  19. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ume nesto ofalio, i ovaj speedtest vrti od 3.50 do 3.70 i lafo baci na 3.88
    [​IMG]

    brzina na torentu puno oscilira, na pocetku je bilo puno bolje...
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Hajdemo ih tuziti, ili organizovati mirne demonstracije zato sto nemamo 4 nego 3,88Mbit. :mrgreen: