Test Asus 1950pro/256mb

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Stihoklepac, Nov 10, 2006.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam sinoc isao sa prijateljem do IT Computersa da uzme graficku, a nama je trebala grafika na AGP-u.Jedino sto su imali jeste 6200 le.Bas u to vrijeme im naleti neki glavni mud.nja za uvoz i rece nam da prestaju sa nabavkama AGP kartica.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma daj, nema gore firme na Balkanu od IT-a. Najbolje bi bilo da propadnu pa da ih nikako nema.
    Bas me zanima koliko su ga oderali za tu 6200LE? Koji je to dreq od grafe, imao sam pci-e verziju na dva dana. X300SE brise pod s njom :lol:
     
  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    IT je UZAS stvarno. Od komponenti, preko kompletnih konfiguracija, pa do servisa... stvarno ih treba izbjegavati po svaku cijenu
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    Ma fazon je u tome sto je bio primoran da uzme kod njih.Stara mu je uzimala na kredit jos nesto tamo pa i on se ubaci sa tim i tako zavrsi :) Nismo uzeli nista.Njemu je trebalo nesto na rangu 6600 GT :)
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    U tom slučaju vrijedi "Bolje ništa, nego išta" :lol:
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fazon je sto je 6200LE u rangu sa MX440, tako da ne vrijedi vise od 30KM.
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma kompletna ponuda im je FUJ
     
  8. Moncho

    Moncho Komšija

    imam problema sa ukljucivanjem HDR u farcray na 7900 GT.Imam patch 1.4 ( akumuliativni) /r_hdrrrendering 7 i opet nista se ne desava.Help
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    AA? Ne mozes imat AA+HDR na nevidiji, mozda ti je zato.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    NA HL2 EP1 moze.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Otkad to?
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Licno probao, ne znam od kada. Moram vidjeti gdje su mu shotovi pa da bacim na forum.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cudno. Bas znam da sam se svugdje pise da nevidija ne moze AA+HDR eto ne znam konkertno za HL2 EP1.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Cek dok nadjem thread imaju i slike.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bome ima. Bio si u pravu.
    Ili to mozda nije pravi HDR? Nego neka zaobilaznica tipa bloom? :roll:
     
  17. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Ne, sulu je u pravu. Koliko znam, HL2 je i jedina igra sa HDR/AA istovremeno...
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Ma prosle slike su bile bolje, a obrisao sam sa HDD-a. U glavnom u opcijama imas HDR enable i disable, nista Orlando Bloom i taj crap.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To znaci da uopce nije do nevidije...?
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Naravno da nije, klasicni gay developeri. U pocetku ni Oblivion nije mogao sa HDR i ATi kartama. Izasao patch i moze.