Test Asus 1950pro/256mb

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Stihoklepac, Nov 10, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    OK onda. Gay developeri.
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Evo naručih baš ovu Asusicu da mi dodje. Biće ako Bog da za kojih 20-ak dana. Malo mi je to podugo al isplati se malo sačekati. Ponovo sve igre idu ispočetka, malo da vidim kako je igrati kad imaš mašinu da to pokrene kako treba.
    Cijena je 470KM.
     
  3. Raptor

    Raptor Aktivista

    Zar ima Asusova X1950PRO na AGP-u ?
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Na službenoj stranici Asus nema nikakvih informacija u vezi sa ovom grafičkom.
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    Ni ja nisam siguran u ovo :S
    Ali sam se upoznao sa GeCube X1950PRO u AGP izvedbi.
     
  6. TopniK

    TopniK Komšija

    Da, Gecube ima i u Tuzli je MPC 450 Km.
     
  7. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Kolko bi ja mogao dobiti za ovu svoju Sapphire Radeon X1950PRO 256MB (PCI-E) ? Koristena 3 mjeseca. Imam sve kablove, CD, kutiju, itd.

    Sve kao novo.
     
  8. Raptor

    Raptor Aktivista

    Sve super, ali garancije nema ili?
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    A kol'ko trazis? :D
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Mah iskreno da vam kažem pretpostavio sam da je ASUS jer sam sa likom koji radi baš prije toga pričao o ASUS-ovim kartama. Na kraju krajeva nije mi bitno da li je ASUS-ova ili ne jer, ipak, u Sarajevu za AGP port nemam baš puno izbora ... A na ASUS-ovoj stranici nema ni pomena o x1950PRO AGP
     
  11. Raptor

    Raptor Aktivista

    Zakljucak: Nije Asus. Ali bi meni bilo bitno da znam cija je stvarno karta
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znaci. Asus je mozda ne nudi na svim trzistima. ;)
     
  13. Raptor

    Raptor Aktivista

    Uglavnom ako dobijes asusovu na agp-u, stavi sliku ako nije mrsko, jer ja na netu stvarno nisam nasao.
     
  14. AdoSA

    AdoSA Komšija

    OK nije frke. Ali ovo ne znači da ću samo nju čekati. Ako mi izleti jeftinija ranije normalno da ću je uzeti.
     
  15. Looney

    Looney Komšija

    Moguche je da je powercolor, a oni imaju i fine cijene shto se tiche ovih novijih agp kartica.
     
  16. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Raptor, Ima garanciju od jednu godinu. Znaci jos 9 mjeseci.

    Loki, 400KM
     
  17. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Konacno. Evo uzeh Ge Cube x1950 Radeonku. Kad odradim malo testova postam rezultate. Samo joj se cuje hladnjak puno...
     
  18. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Zato sto su GeCube papci pa ne stave fan controller na PCB (zato se stalno vrti na 100%). Sigurno nema ni senzor za temperaturu. Isti slucaj sa Powercolor.

    Kazem vam uzimajte Sapphire ako hocete Radeon X19xx karticu. Kod moje Sapphire X1950PRO se fino vrti fan na 30-40% (idle) i ne cuje se uopste.
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    zasto iznenadjujuce? nije sapphire neki rolex medju grafickim kartama... :roll: