The Last of US Part II

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 4, 2016.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uvijek koristim Eng titlove pa nebi znao. Nebi da mi kvare cejf sa nakaradno prevedenim rijecima ili znacenjem.
     
  2. Neso

    Neso Komšija

  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Woooo znaju se igrat sa emocijama. Ako film, serija, igra probude ovake emocije znaci da rade nesto kako treba.
     
    Last edited: Jun 20, 2020
    Esh likes this.
  4. xman

    xman Komšija

    User review 3.3
     
  5. FearLess

    FearLess Aktivista

    Pusti to kraju, sat nakon sto je izasla igra poceli sa review bomb.
    Ti sto redaju nule niti su igrali niti planiraju igrati.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Igra je masterpiece, naughty nije razocarao.
     
  7. xman

    xman Komšija

    Cemu idioti redaju te nule onda?
    Meta i recenzije ne idu zajedno jer tamo mozes pisati komentare bez da i imas igru. Pogotovo igru za koja ima takvu "tezinu".
    Koja btw je daleko od 10/10. Necu da spojlam ali 10-ke koje recezentu bacaju su nista manji bullshit od onih sa nulama jer igra ima bruku problema koje ne pominje niko do Skillupa i jos par.
    Ja sam procitao story i naravno necu nista spojlati ali 10/10 nema sanse. Neke stvari recezenti koji bacaju 10-ke nisu ni pomenuli kao skakljive i koje ce deff podijeliti fanove.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cist review bomb.

    Citajuci story ne mozes dobiti citav dojam koji igra ostavlja. Od voice glume, price, izgleda, paznje na detalje, rezije itd. Taj ukupan dojam. Ne kazem da je igra 10/10. Nisam zavrsio pa ne mogu dati finalni sud, ali davati 0 za ovakvu igru je cisti review bomb onih koji nisu presli prvi dio a kamoli drugi.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidim da su svi sikulirali "skill up" recenziju koju je Haker. Odvadite malo. Razlike izmedju tih koji stavljaju 0/10 i ovih:

    [​IMG]

    ..nema.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Mršava sedmica je srednja ocjena znači.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Razlika tih sto daju 10 i ovih sto daju 0, je barem u tome da su jedni ako nista zavrsili igru, a drugi u vecini nisu ni poceli, nit ce je kad i igrati.

    Svako ima svoje misljenje, ali treba zavrsiti igru pa ga onda dati.

    Ja sa kim sam god do sada pricao a ko igra igru (puna frend lista) kazu da im je extra generalno. Nekima prica nije legla toliko, krivo im itd... ali im je generalno dojam ukupan vrh.
     
    Last edited: Jun 20, 2020
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima ljudi koji su je odigrali i fanova su prvog dijela i ovaj im nije legao
    Ja sve to izbjegavam čitati ali nemoguće je u današnji vakat ne upratiti par stvarčica.
    Očigledno je da igra nema onaj feeling povezanost likova iz prvog dijela a eto kažu da je i priča truba.
    Ako uzmeš u obzir da su to glavni aduti prvog dijela a gameplay sam nije neka sreća, onda je bih rekao da je ovaj drugi dio baš 10/10.
    Svakako vrijedna igra igranja, pa ćemo vidjeti.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma xman nije ni igrao igru, procitao frajer pricu kao i svi ostali botovi sto lijepe nule.
     
  14. xman

    xman Komšija

    A Pelikan frajer odlucio da je igra dobra. 10/10
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gdje sam ja hvalio ili kudio nesto sto nisam ni odigrao? A ti si uspio na osnovu komentara nekih trollova zakljuciti da igra ima problema. Sad imamo svi priliku odigrat, pa vidjeti je li 100 reviewera potplaceno ili nije.
     
  16. xman

    xman Komšija

    Jesil igrao igru? Presao? Ako nisi a u startu odbacujes bilo sta negativno vezano za igru onda si fanboj onoliko koliko sam ja bot.
    Zanimalo me zbog cega je kec toliko voljena igra i pregledao pricu,cutscene itd i da,u tom segmentu igra je 10/10. Gameplay meni licno vise los nego prosjecan.
    Isto "istrazivanje" sam uradio i sada i ovo je par ogomnih koraka unazad. I dati 10/10 a ne pomenuti neke "probleme" oko price je isto sto i botovi rade. Ako ne i gore.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa barem odgledaj walktrough kompletne igre, ako vec ne igras, pa donesi neki zakljucak, mada nije ni to to. Ali donositi zakljucke nakon leakanih scena o kojima si citao je meni ludilo. Tako negativan pristup imati prema bilo cemu je zalosno. 98 od 100 recenzata ti kaze da je jedna od najboljih igara generacije, a ti povjerujes nekom basement dwelleru koji nema nista pametnije u svom tuznom zivotu od hejtanja svega popularnog. To je ravno teoreticarima zavjera gdje 100 doktora koji su posvetili zivot tome kazu da je jedno, a on povjeruje Hanki iz granapa u drugo. Nista nije savrseno, ali ti "problemi" su ocito minimalni cim vecini ne utice na ocjenu.
     
  18. xman

    xman Komšija

    Pfff ma da. Neko hoda naokolo i hejta jer mu je tuzan zivot lol.
    Poblemi su minimalni kaze IGN i slicni. Taman. Ja sam vec donio odluku da je dobra i evo imam potvrdu. :D
    Fanboj i hejter su nikli iz istog sjemena.
    Ja kazem na osnovu vidjenog kec je neuporedivo bolji i cijela ova drama je ustvari komedija.
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Kupio sam igru, nisam jos imao prilike da odigram. Nista ne mogu reci :)
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ok je dati igri 5-6-7 ocjenu. Nelegne ti prica, gameplay ovo ono... Sve je to ok. Ali dati igri 0, i ako je vjerovatno nisi ni probao to je cisti hejt. A vecina ovih nula ocjena nije igru ni pocela igrati niti ce ikad.

    Igrao sam kamaru losih igrica, neke su teski odron, pa nikad nisam pomislio da ta igra zasluzuje 0. Ako ovoj igri dajes nula pored ovako preljepog vizualnog svijeta, grafike u globalu, voice glumljenja, audija, posvecenosti detaljima... onda stvarno smatram da ta osoba treba da prestane igrati igrice.

    Ja sam nekih 3-4h do sada odigrao i igra je fenomenalna. Odusevljen. Da li cu imati taj utisak na kraju, to cemo vidjeti.