The Last of US Part II

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 4, 2016.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ti sve radis osim sto zapravo igras igru... Nek ti jaran da da to odigras, ja ne mogu vise citati ova misljenja iz trece ruke.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa i rekao sam da ima i onih kojima story i gameplay nece leci. Dati nisku ocjenu to je sasvim ok. Isto tako sam i rekao da ti igraci nece dati 0 igri radi toga, i ti si to podvrdio u slucaju tvoj jarana.
    Kao sto je meni RDR2 prica bila u dosta slucaja dosadna, monotona, glavni lik neineresantan, jer bi vise volio da igram citavo vrijeme kao John Marston nego kao Arthur Morgan, pa opet toj igri dajem solidnu 7 za ukupni dojam i kvalitetu te igre.

    0 je cist odraz hejta prema onome sta Ellie i Dina predstavljaju. Nema tu dalje. Oni mogu to upakovat u razocarenje, los story, ili nesto trece kao opravdanje. A imas i 'mob mentality' na djelu, gdje se sad svi prikljucuju hejtu jer je to u trendu. Dosta ljudi formira svoje misljenje na osnovu onog sto drugi kazu bez da su iskusili to o cemu sude.
     
  3. xman

    xman Komšija

    Pa nemoj citati? Nije ti palo na pamet?
     
  4. xman

    xman Komšija

     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pardoniraj, ali necu gledati, jer jos igram. Jos formiram svoje misljenje.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja samo ne znam zasto ljudi potenciraju da je veza njih dvije gurnuta u facu. Ellie je pocela sexualno sazrijevati, tako da je tu bilo ocekivano da ce i neka romansa pasti. Da je sa druge strane musko, isto bi bilo samo raja nebi kukala, jer im nebi smetalo odjednom.

    Za mene bi bilo 'guranje u facu' da njih dvije pricaju o tome konstantno kako zene zasluzuju ista prava, kako istopolni ljubavnici zasluzuju ista prava itd. Ovako, dvoje mladih, i ljubav koja se razvija izmedju njih. Nema nametanja nekog misljenja. Sad sto ljudi u svemu traze i vide nesto sto im ne pase, je vise njihov problem.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Homofobu je "guranje u facu", normalnoj osobi je ljubavna veza kao i svaka druga.
     
    Patton2410 likes this.
  8. xman

    xman Komšija

    Nema spoilera video je prilicno star i ubada u srz. Ne vidim da ce ti uticati na vidjenje igre. Niti treba.
    Na kraju krajeva ako ti sjeda who gives a fuck.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    xman
    Posudi pa odigraj ako si toliko "investirao". Deset puta kada bi odgledao gameplay, nije isto kao i igrati.
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Evo i ja napokon poceo igrati. Ovo sto sam vidio do sad u prvih sat vremena je vrhunska produkcija, kvalitet, ispoliranost... Nevjerovatno kako dobro igra izgleda, animacije, cutscenes. Samo kad pomislis da ovako nesto pici na 7 godina starom hardweru, skontas sta ti je optimizacija i trud developera jbte. Jedva cekam malo vise slobodnog vremena pa da sjednem ko covjek i uzivim se.
     
    Patton2410 likes this.
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma meni igra za sad maeastralna. Postujem i saslusat cu drugacija misljenja, ali necu svoje bazirati na tome. Ako ne poigram onda uglavnom i nemam neko misljenje o toj igri. Nemam problema ako se igra raji ne svidja, ali review bombs smatram supackom vendetom.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

     
    Vedo likes this.
  13. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Meni licno je igra odlicna ! Imao sam i velika ocekivanja, iako su umanjena malo zbog kasnjenja, problematike u razvojnom timu ali sam itekako zadovoljan.
     
    Patton2410 likes this.
  14. Neso

    Neso Komšija

    Na kojoj tezini igrate?
     
  15. Filozof

    Filozof Aktivista

  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja uvijek prvo igranje na normal, pa onda ostali playthrougs, ako ih ima hard ili iznad.
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam na moderate (kao neki normal), ali sam enemy A.I stavio na hard. Nekad kad se na PS5 bude igrao remaster, onda cu komplet na Survivor. Dobro je sto moze i custom difficulty da se podesi, da ima municije ali da su neprijatelji zajebani.


    [​IMG]
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako podesavas custom, utice li to na trofeje?
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Patton2410 likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Fino. Onda taman kad drugi playthrough bude isao nastimat sebi.