Top Gear - oficijelni thread

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Nov 5, 2008.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    ništa onda, kod idućeg kupovine supercar-a ćemo ubaciti lotus bolide iz 80ih i porsche cayenne po tvom naputku.

    po nebrojeni put prosipaš šuplju.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne nego ti nisi skontao ništa šta sam ja napisao.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Tek veceras vidio da se Top gear prikazuje na B92 kanalu sa prevodom. Nisam siguran koja je sezona. Uglavnom, bila je epizoda kada su predstavljali novo auto, Chevrolet Lacetti. Tamo neka, deveta-deseta sezona. U 8h se prikazuje.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Večeras ide prve epizoda nove sezone.
     
  5. exwizzard

    exwizzard Komšija

  6. syss

    syss Veteran foruma

    izuzetno dobar... reliant robin test epic :)
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ponovo u starom stilu :mrgreen:, kad rece Clarckson, "Stig is the only man in the world who likes the sound of vuvuzelas" :lol: , a tipicno vozi krug i unutra neka muzika, sad vuvuzele xD, a btw... ima naznaka da je Captain Slow zapravo Stig :)
     
  8. kAcA

    kAcA Aktivista

    Odlicna epizoda fkt, malo Jeremy pretjeruje oko Astona ali ajde :D
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je vec dobro poznato koliko je slab na Astona. :D
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije lose. Dobar stig. Zanimljivo da nije bilo najave sta nas ocekuje u petnaestopj sezoni.
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

  12. kAcA

    kAcA Aktivista

    ^ 99% :mrgreen: Mada ne vidim dobro koje je prvo auto na slici
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Mislim da je BMW 3 E36, al ce da se vidi poslije :mrgreen:
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    sve se zna, jača prva, ali neka... fino je :)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma dobra je. Imam osjecaj da Captain Slow ima "novu ulogu". Cak i drifta. I nije vise onaj koga udaraju.
     
  16. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nije jaca od prve, ali opet humor je u svakom trenutku. Znao sam da je Citroen DS3 vrh, a kad Jeremy kaze da je dobar i da mu se svidja, onda nema dalje. Tipican izbor starih auta za svakoga od njih, mada je dobro kako su James-ov Merc ismijali, i njegov razgovor na telefonu kasnije :lol: , i znao sam da ce se fanovi od Relianta pobuniti, dobili su svoj dokaz :smt003
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobar je ono Mercedes. To je model koji je trebao biti izbacen za rally. Ali tamam kada su se pripremili, Audi izbaci quatro. Tako da Mercedes nije imao poente da ulazi sa zanjim pogonom.
     
  18. nFare

    nFare Komšija

    Neko je fakat popio koju vise kad je slavio rusenje berlinskog zida i projektovao onaj mjenjac. :D
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Rekao je James zbog cega je. Da druga & treca i cetvrta & peta budu u jednoj ravni zbog brze izmjene prilikom utrke. I kada bi prva mogla biti tamo gdje treba, pravo bi cudna izmjena bila iz prve u drugu. Kao da prebacujes iz prve u trecu.
     
  20. nFare

    nFare Komšija

    Ok je to sve, sva sreca pa su nedugo zatim izmislili sekvencijalni mjenjac za utrke. :D