Top Gear - oficijelni thread

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Nov 5, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni je Peugeot dio bio najbolji. Peugeot vozaci. :lol: Narocito kad su radili 'rekonstrukciju'. :lol: :mrgreen:
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobro sam se ismijao na pežo dijelu. Maniac..
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ferrari tu kenja, Chris Harris ih je tu provalio tj. prvi javno napisao kako varaju sa test autima. Mada mislim da će to ostaviti za zadnju epizodu u sezoni.
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Meni se sve cini da Mclaren najvise izbjegava usporedne testove, jos nisu ni Nurburgring vrijeme postavili, no replacement for cubic displacement.

    Prejak Pežo meeting, 'orible, unkonfutable :lol:

    Tek sam sinoć gledao ovu epizodu, a da stvar bude bolja danas gledam kako je Peugeot driver blokirao ulicu :D

    [​IMG]
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Gillian Anderson [​IMG]

    Zadnja poprilicno dosadna.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    U zadnje vrijeme gledam X-Files, dosao do cetvrte sezone. Scully kao da je sve bolja sa godinama. Ona i Kate Winslet.

    Dobra meni zadnja.
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    odgledao i ja 4 epizode nove sezone i meni odlicna
    evo sada se ismija uz onu plavusu (margot)i will smita
    vrlo zabavne emisije...mozda je malo bila traljava (meni licno poduga) ona epizoda sa ambulance autima ali i tu je bilo dobrih caka i provala
    uglavnom...za sada su odlicni
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Clarkson suspendovan zbog svadje sa producentom. Nece biti nove epizode ove hefte.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nesto kontam, zar ove epizode nisu snimljene unaprijed?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesu ali nije ono u studiju. Nekada bude posebno snimljen gost pa bude montirano ali oni tokom godine prije sezone snimaju klipove ali ne i onaj studijski dio.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Farrarijevo maslo da ih Porsche ne razvali :D Nadam se da će vratiti giru.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    http://www.autoevolution.com/news/jerem ... 93287.html
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Neko se njemu navalio na ledja da ga otjera. Cak su ga kritikovali i u novom TG magazin izdanju.

    Kako god, TG je gotov.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Danas je hama dan D vijecanja BBC-a. Trebali bi u toku dana izjaviti da li je dobio mahanje. Ako je vjerovati Klarksonu, on se svakako ne vraca.
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    To je to. TG no more.

    Klakson mozda zapocne negdje drugo, spominje se i Netflix. A BBC trazi novog baju.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jest i Klarkoson bio prgav, podsjeca me nekada na engleske huligane. A ovo zadnje je valjda bilo zato sto u hotelu nije dobio odrezak i pomfrit. :D
    Sklon je tim ispadima i gdje god sutra bude radio bit ce isti.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Izvještavanje oko ovog slucaja su preuzeli mediji koji se bave reality show tematikom, kardashian retardacijama i ostalim glupostima. Onaj incident oko rasizma nije vise: sta je mozda rekao. Sada je postala "činjenica" da je rekao niger.

    Hocu reci, mozda lik jeste kreten. Ne bi me iznenadilo ali su mediji pisali o ovome na najnižem mogucem stadiu sa 0 tacmih tvrdnji vec cistio tabloidsko šupljarenje.

    A BBC se ponasao kao najveci amater. Ako su sporene one klarksonove zayebancije koje spominju, onda 99% stand-up komicara ne bi postojalo na ovoj planeti.

    Sto se zamjene tice, serijal ce se srozati i ugasiti ma koga doveli ali bih volio vidjeti Chris Harrisa kao zamjenu i ako on nije na tom nivou zafrkancije.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Odluka BBC-a nema nikakve veze sa medijima. Mozes misliti dokle je doslo da nisu mogli trpiti covjeka koji im je donosio svake godine tolike milione. Svjesni su i sami da mozda od TG nema vise nista.

    Klarkson jeste karizmatican kakav i treba za ovakav serijal ali nijednu salu nije naveo na svoj racun.

    Sale u toku snimanja su jedno, podjebavanje i fizicki obracun sa saradnkom iza kamera skroz nesto drugo.